Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Rybnik

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Tychy
Oferowana przez nas limuzyna to Nestor Majestic - replika Alfy Romeo ...
300.00 zł
10952
Pyrzowice
Niesamowity luksus, pełne wyposażenie, nowoczesna limuzyna Audi A8 w wersji przedłużanej ...
900.00 zł
975
Pyrzowice
Największy silnik diesla na świecie, aż 500KM pod maską! wyposażenie Audi ...
750.00 zł
969
Kraków
Zasługujesz na to, aby w tym dniu poczuć się wyjątkowo. Masz ...
200.00 zł
4154
Kraków
Przedstawiamy najbogatszą z możliwych, wersję Porsche Panamera Turbo. Luksus, elegancja, sportowy pazur ...
250.00 zł
2836
Kraków
Prezentujemy naszego nowego asa! Luksusowa limuzyna ze sportowym charakterem napędzana mocą ...
200.00 zł
535
Kraków
Legendarny samochód w najnowszej odsłonie! Może być spełnieniem motoryzacyjnego marzenia, a ...
250.00 zł
516
Kraków
Limuzyna, która może uświetnić Twoją imprezę! Ekskluzywna, stylowa, elegancka i niesamowicie przykuwająca ...
190.00 zł
2154
Dąbrowa Górnicza
Kia Optima nowoczesny biała perła. Kierowca + przystrojenie
100.00 zł
399
Gliwice
Prawdziwa perełka przedwojennej motoryzacji
200.00 zł
1582
Liczba pozycji: 29
Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:
Wynajem samochodów ślubnych Rybnik - nasz przewodnik

Każda para młoda chce mieć wymarzony ślub i wesele. Dlatego trzeba się do tego odpowiednio przygotować. W Polsce głównie zajmują się tym same pary młode oraz rodzina. Przede wszystkim trzeba rozpocząć wszystko od wizyty w odpowiednim urzędzie lub kościele. Tam dokonuje się rezerwacji terminu zawarcia ślubu. W przypadku kościoła, sprawa dotyczy ustalenia wolnego terminu, godziny mszy, a także wystroju kościoła. Sprawy religijne mają związek także z naukami przedmałżeńskimi i zapowiedziami. W temacie samego ślubu trzeba także zadbać o organistę i ewentualnie inne motywy, które nas interesują.

Szczegóły ważne w organizacji ślubu

Wszystkie pary, które planują organizowanie przyjęcia weselnego, powinny możliwie jak najszybciej zarezerwować salę o odpowiedniej wielkości. Ważne jest również wyznaczenie miejsca dla zespołu weselnego, którego zadaniem jest rozbawienie zaproszonych gości. Dobrze jest także mieć profesjonalnego fotografa i kamerzystę ślubnego. Tacy fachowcy często realizują sesje ślubne w plenerze. Odpowedniego fotografa, który wykona piękne zdjęcia można znaleźć tutaj. Para młoda wtedy udaje się w wyznaczone miejsce samochodem. Wynajem samochodu to bardzo ważna usługa, jest doskonałą opcją. Ślubny pojazd może być przydatny również do realizacji reportażu ślubnego. Zdecydowanie wcześniej warto dokonać wyboru i zakupu ślubnych obrączek. Czasami trzeba czekać na realizację ich zamówienia. Powinniśmy trzymać się określonego porządku i najpierw załatwiać sprawy priorytetowe. Tylko wtedy ślub i wesele będą wydarzeniem zapamiętanym na zawsze.

Wynajęcie auta ślubnego - warto?

Wiele par stoi przed dylematem, czy wynająć samochód ślubny, czy może lepiej zdecydować się na skorzystanie z własnego. Za drugą opcją przemawia mniejszy koszt, jednak wynajęcie auta na ślub ma sporo zalet. Przede wszystkim ślub to wyjątkowy moment życia i ten fakt powinien być dobitnie podkreślony w każdym jego elemencie, także w aucie ślubnym. Po co wykorzystywać zwykły samochód, którego używa się na co dzień, jeśli w zamian można wynająć model tak wyjątkowy, że goście i przechodnie nie będą mogli oderwać od niego wzroku? Własny ślub to także świetna okazja, żeby przejechać się samochodem, o jakim zawsze marzyliśmy. W końcu nie co dzień mamy przewidziany spory budżet na takie wydatki, może się okazać, że druga taka okazja się w naszym życiu nie powtórzy. 

Jak wynająć auto ślubne?

W procesie wynajmowania samochodu ślubnego najlepiej rozpocząć od poszukiwań na portalu auto-wesele.pl. Dzięki sporej bazie aut z Rybnika i okolic szybko można znaleźć interesujące nas modele i zapoznać się z ich opisem oraz ceną. Jeśli mieści się ona w naszym możliwościach, warto skontaktować się z właścicielem, aby omówić szczegóły. Warto przy tym nadmienić, że cena podana w portalu to najczęściej cena za godzinę wypożyczenia, w którą wchodzą takie usługi dodatkowe jak kierowca ślubny, paliwo oraz dekoracje auta ślubnego. Po podjęciu decyzji nie można zapomnieć o podpisaniu odpowiedniej umowy, która ustrzeże nas od problemów w razie wyniknięcia nieprzewidzianych sytuacji. 

Ślub w Rybniku ciekawym pomysłem

Rybnik to bardzo piękne miasto na Górnym Śląsku. Wspaniała starówka, ratusz i zabytkowe kamieniczki doskonale pasują do tworzenia reportażu ślubnego. Może to być sesja zdjęciowa, a także realizacja filmu wideo. W ten sposób można uchwycić klimat związany z miastem i zrealizować cudowne pamiątkowe zdjęcia oraz filmy. Rybnicki rynek o każdej porze roku może prezentować się doskonale na zdjęciach. W okolicy bardzo często można spotkać pary młode pozujące do zdjęć. Taka sesja będzie doskonale spełniać oczekiwania zakochanych ludzi.

Przydatny ślubny samochód

Wynajęcie samochodu ślubnego może także być pomocne w realizacji fotograficznych i filmowych ujęć. Okolica Rybnika i atrakcje Górnego Śląska mogą doskonale ubarwić i zwiększyć klimat takich zdjęć. Niedaleko są Gliwice lub Pszczyna. Samochodem można również udać się w taką ciekawą trasę. W trakcie warto nagrywać ujęcia pary młodej oraz widoki śląskich zakątków. Auta ślubne jak widać, można w pełni wykorzystać nie tylko w zakresie podróżowania pary młodej do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, albo lokalu weselnego. Służą również do innych celów.

Z ciekawszych obiektów Rybnika, godnych rejestracji trzeba wymienić Budynek Starostwa Powiatowego w Rybniku oraz Bazylikę św. Antoniego. Inne miejsca takie jak dawny Zamek Piastowski, obecny budynek sądu oraz Kościół Matki Boskiej Bolesnej będą wspaniale prezentować się na zdjęciach i filmach. Na samym rynku znajduje się także miejsce, gdzie odbywają się śluby cywilne. To doskonałe miejsce w ścisłym centrum rynku umożliwi nagranie wyjątkowo interesujących ujęć. Będzie to doskonała pamiątka, która nie tylko zadowoli wszystkich, ale sprawi, że będą się serca radować.

Wesele w Rybniku daje sporo możliwości wybrania wysokiej jakości usług ślubnych. Nie inaczej jest z samochodem, który może okazać się wizytówką tego wyjątkowego dnia, szczególnie jeśli wykorzystamy go do upamiętnienia ślubu na zdjęciach lub video. Niezależnie od tego, jaki model auta wybierzemy, na pewno dobrze przysłuży się ono podczas dnia ślubu, a jego wynajęcie oszczędzi młodej parze sporo stresu i dodatkowych zajęć. 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems