Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Citroen C6


Prezydencka limuzyna w wersji Exclusive (bo przecież sam Nicolas Sarkozy był wożony tym modelem) z hydropneumatycznym zawieszeniem- komfort jazdy jest zdecydowanie na wyższym poziomie niż w przeciętnym aucie. Ciemno grafitowy lakier dobrze łączy się z czarną skórą w środku. To wszystko napędza silnik o mocy 204 KM doładowany biturbo- dzięki temu auto nie jest nudną limuzyną, tylko czasami można poszaleć. Pięknie prezentuje się na drodze, a przy prędkościach powyżej 60 km/h wychyla się automatyczny spojler, który dostosowuje swoją pozycję do prędkości jazdy. 

Jest to naprawdę wyjątkowe auto, pospolitość jest jej obca, jest nie do pomylenia z innymi, nudnymi autami, których przecież tak dużo na drogach. Cytryna wyróżnia się swoją niesamowitą sylwetką, wielkim pyskiem stworzonym do połykania kilometrów :) 

C6 to prawdziwa diwa na drodze wyróżniająca się wyjątkową elegancją i francuskim stylem. 

 

Dosyć zabawna historia związana z Cytryną. Pojechałam nią na zlot aut tuningowanych, zaparkowałam między innymi autami i obniżyłam zawieszenie do poziomu -1. Od razu przyszło do nas pełno osób pytając o to co robiłam przy aucie, że „fajna gleba” ;) Nikt nie chciał uwierzyć w to, że jest to w 100% oryginalne auto. 

Na następny dzień zdjęcie cytryny reklamowało na portalu wodzisławskim zlot aut tuningowanych (będąc w 100% oryginałem i tym samym wygrywając cichą rywalizację ze wszystkimi „projektami”). 

 

CENA STANDARDOWA: 650.00 zł

ODSŁON: 663

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Citroen C6 - zdjęcie pojazduCitroen C6 - zdjęcie pojazduCitroen C6 - zdjęcie pojazduCitroen C6 - zdjęcie pojazduCitroen C6 - zdjęcie pojazduCitroen C6 - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Dominika
Żory
ODSŁON: 121
Kierowca
Daj się zawieźć do ołtarza przepięknym, klasycznym amerykańskim Cadillakiem lub dostojną, francuską limuzyną w prezydenckim stylu. Od ponad 30 lat wozimy Pary Młode do ślubu :)
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

650 zł
650 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems