Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Dąbrowa Górnicza

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Dąbrowa Górnicza
Wynajmę samochód do ślubu na terenie woj. śląskiego proszę ...
200.00 zł
2791
Dąbrowa Górnicza
Kia Optima nowoczesny biała perła. Kierowca + przystrojenie
100.00 zł
399
Tychy
Oferowana przez nas limuzyna to Nestor Majestic - replika Alfy Romeo ...
300.00 zł
10952
Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
5231
Brenna
Mercedes W115 200d
150.00 zł
1017
Pyrzowice
Niesamowity luksus, pełne wyposażenie, nowoczesna limuzyna Audi A8 w wersji przedłużanej ...
900.00 zł
975
Pyrzowice
Największy silnik diesla na świecie, aż 500KM pod maską! wyposażenie Audi ...
750.00 zł
969
Gliwice
Prawdziwa perełka przedwojennej motoryzacji
200.00 zł
1582
Częstochowa
CHRYSLER SEBRING CABRIO Wynajem - Częstochowa - Katowice - Łódź - Opole ...
400.00 zł
245
Częstochowa
ORYGINALNY LINCOLN CONTINENTAL MARK VI Wynajem - Częstochowa - Katowice - ...
400.00 zł
777
Liczba pozycji: 19
Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:
Wynajem samochodów ślubnych Dąbrowa Górnicza - nasz przewodnik

Ślub w dzisiejszych czasach nie zawsze jest przez młodych ludzi największym pragnieniem. Są i tacy, którzy uważają go za zbędną formalność, nikomu niepotrzebną. Dobrze jednak, że większość nadal traktuje go z należytym mu szacunkiem i pragnie, by był jedynym i niepowtarzalnym dniem w ich życiu. Te pary z pewnością chcą, żeby dzień ich ślubu był zaplanowany do końca. Realia wskazują, że należy załatwić przed czasem wiele ważnych rzeczy, bez których uroczystość nie mogłaby się odbyć. Rezerwacja konkretnych terminów, usługi polegające na wynajmie kamerzysty albo fotografa należą dzisiaj do istotnych. Usługa proponująca wynajem samochodu to sprawdzona forma, bez której trudno wyobrazić sobie młodą parę, która musi dotrzeć do miejsca ślubowania, jakim jest kościół albo Urząd Stanu Cywilnego.

Wynajem auta ślubnego

Choć kwestia samochodu pary młodej jest zwykle odsuwana na dalszy plan, to jest to element, którego nie można pominąć. Wiele par, aby zaoszczędzić decyduje się na skorzystanie z własnego pojazdu, nie wiedząc przy tym co traci. Wypożyczenie auta ślubnego to bardzo atrakcyjna usługa, która może zmienić charakter wesela, zdjęć ślubnych, a także wyrzucić z głowy pary młodej niepotrzebne zmartwienia. Wypożyczając samochód ślubny w Dąbrowie Górniczej można być pewnym, że jest to usługa na najwyższym poziomie i wszystko zostanie dokładnie dopracowane przez właściciela lub firmę zajmującą się wynajmem aut ślubnych. To oni zadbają o przygotowanie samochodu, jego dekorację, paliwo potrzebne na drogę, a nawet o kierowcę. Co więcej, wszystkie te usługi są w cenie wypożyczenia, co tak naprawdę obniża koszt wykorzystania auta ślubnego. 

Ślubne aut z wypożyczalni to okazja na spełnienie marzenia o przejażdżce konkretnym modelem lub środek do zaskoczenia gości weselnych. Niektóre z modeli do wypożyczenia są naprawdę unikatowe, co czyni ślubne auto "gwiazdą" uroczystości. To także gwarancja na godne uczczenie tak wyjątkowego dnia, bo przecież własnym samochodem para porusza się na co dzień, a jedyny w swoim rodzaju dzień potrzebuje wyjątkowego transportu. 

Firmy działające w branży ślubnej

Na rynku działa coraz więcej firm, które mają dla swoich klientów wiele ciekawych samochodów różnych marek, wielkości, kształtu czy koloru. Wiele par bardzo pragnie znaleźć swoje miejsce w limuzynie. Te, na wzór amerykańskich z dużą ilością okien, z obłym kształtem, złotymi klamkami, cieszą się wielkim zainteresowaniem. Bardzo często można je zobaczyć na targach ślubnych organizowanych w wielu większych miastach. Często są to galerie przyciągające ludzi, którzy przed ślubem z wielką radością mogą zapoznać się z obowiązującymi trendami mody w tej dziedzinie. Atrakcyjny samochód może być świetnym rekwizytem podczas organizowanego reportażu ślubnego. Z młodą parą w duecie będą wspaniałym wspomnieniem nawet po długich latach.

Samochód podczas sesji ślubnej to ciekawe jej uatrakcyjnienie. W momencie, kiedy każda para decyduje się na sesję plenerową, znalezienie wyjątkowego miejsca, staje się coraz trudniejsze, dlatego wykorzystanie unikatowego auta na pewno odmieni i uczyni ciekawszymi ślubne zdjęcia. W dodatku wybór zabytkowego pojazdu doda sesji klasy i charakteru, przez co jej efekt będzie zadowalający tak dla pary, jak i fotografa. 

Dąbrowa Górnicza ciekawym miastem Zagłębia

Ślub i wesele na terenie Dąbrowy Górniczej jest wydarzeniem szczególnym w życiu pary młodej, rodziny i przyjaciół. Nic dziwnego, że para młoda chce posiadać pamiątkowe filmy i zdjęcia z tego dnia, które nie tylko uwzględniają ceremonię zawarcia ślubu i zabawę weselną, ale także związane są z sesją w plenerze. Fotografa, który wykona profesjonalną sesję ślubną można znaleźć tutaj. Samo miasto zlokalizowane jest na dużej powierzchni, której sporą część zajmują lasy. Przyrodnicze plenery są więc tutaj bardzo atrakcyjne i można je do woli wykorzystać. Poza lasami są to przecież stawy, jeziora, łąki, a nawet Pustynia Błędowska. Jeziora Pogoria to także bardzo znane i atrakcyjne miejsce, z powodzeniem wykorzystywane także podczas ślubnych sesji.

Wiele dzielnic miasta posiada charakter kopalniany i przemysłowy. Doskonale widać to na przykładzie Strzemieszyc, gdzie mieszczą się zabudowania m.in. Huty „Katowice”. W samym mieście odnajdziemy także dużo nowoczesnych zabudowań od okresu PRL do współczesności. Będąc w okolicy można także z powodzeniem udać się w Jurę. Niedaleko stąd jest Podzamcze i słynny Zamek Ogrodzieniec. Ojcowski Park Narodowy także jest blisko, a po drodze można zatrzymać się w Sławkowie i Olkuszu. W niedalekim Będzinie odnajdziemy pięknie zachowany Zamek. Jak widać Zagłębie Dąbrowskie i przyległe tereny Jury mogą doskonale nadawać się do realizacji sesji w plenerze. Zdjęcia i filmy mogą być bardzo atrakcyjne a po latach mogą przywrócić klimat tych chwil.

W mieście takim jak Dąbrowa Górnicza narzeczeni nie powinni mieć żadnych problemów z przygotowaniem hucznego wesela. Znalezienie fotografa, kamerzysty, lokalu, czy auta ślubnego odbywa się bez wysiłku, bo oferta jest bogata i zróżnicowana i można być pewnym, że każdy znajdzie coś dla siebie. 

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems