Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Pszczyna

Samochody ślubne Pszczyna - 12 samochodów

Samochody na wesele - województwo Śląskie
Sortuj według:
domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta
Tychy
Oferowana przez nas limuzyna to Nestor Majestic - replika Alfy Romeo ...
300.00 zł
10637
Bielsko-Biała
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Waszym wyjątkowym ...
180.00 zł
1973
Brenna
Mercedes W115 200d
150.00 zł
865
Tychy
Ikona ery muscle cars - oryginalny Dodge Challenger z 1970r. Silnik ...
330.00 zł
5774
Dąbrowa Górnicza
Kia Optima nowoczesny biała perła. Kierowca + przystrojenie
100.00 zł
290
Goleszów
Najnowszy Volkswagen Passat B8 wersja Highline z 2015 roku, kolor: czarna ...
150.00 zł
1606
Siewierz
Najbogatsza przedłużana wersja BMW 7 to najwyższy standard podróżowania.
150.00 zł
482
Siewierz
Audi TT Coupe to sportowa sylwetka wyróżniająca się z otoczenia.
135.00 zł
155
Bielsko-Biała
Oferuję wynajem pięknego Forda na ślub
150.00 zł
3743
Katowice
Luksusowa limuzyna Audi A8
150.00 zł
6164
Liczba pozycji: 12
Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:
Wynajem samochodów ślubnych Pszczyna - nasz przewodnik

Nadchodzi taki czas, gdy zakochana para chce stanąć na ślubnym kobiercu. Przygotowanie się do tej uroczystości jest bardzo ważne. Od szczegółów bardzo wiele zależy. Trzeba pamiętać, że wiele ślubnych usług trzeba odpowiednio wcześnie rezerwować, ponieważ śluby i wesela odbywają się głównie w soboty, więc liczba chętnych może być większa. Znając datę wydarzenia lepiej załatwia się wszystko pod względem formalnym w kościele i urzędach. Kościół posiada dodatkowo własne religijne wymagania dotyczące zawarcia związku małżeńskiego, więc to wszystko trzeba wliczyć w organizację.

Rezerwacja wielu ważnych usług ślubnych.
Do najważniejszych spraw należy także rezerwacja miejsca, gdzie odbędzie się wesele. Można skorzystać z ofert zamieszczonych na portalu lokale-wesele.pl. Zabawa weselna związana jest także z zapewnieniem DJ-a lub zespołu muzycznego. Usługa fotografa ślubnego i kamerzysty jest także ważna. To oni tworzą pamiątki z tego dnia w postaci zdjęć i nagrań. To oni także potrafią wykonać wspaniały reportaż ślubny w postaci sesji. Para młoda powinna posiadać ładny samochód, którym uda się do ślubu.

Samochody ślubne na wynajem.
W Pszczynie jest wiele firm oferujących specjalne ślubne samochody. Pojazdy te doskonale sprawdzą się po każdym względem i spełniają w dniu ślubu ważną rolę. Kierowca i samochód odpowiednio wystylizowany do ślubu jest wynajmowany na konkretny termin. Można także wykorzystać go do realizacji ślubnych sesji. Można zrealizować np. oryginalną sesję retro w samochodzie z tego okresu. Możliwości jest wiele i wszystko zależy tylko od pomysłów.

Piękne miasto Pszczyna.
Pszczyna to przepiękne miasto na Górnym Śląsku. Wspaniała architektura i układ urbanistyczny uliczek, centrum, rynek oraz zamek są wizytówką tego miasta. Nie brakuje tutaj klimatycznych miejsc na realizację ślubnych sesji. Wiele par przyjeżdża tutaj z różnych miast by w tak pięknej scenerii tworzyć różne ujęcia. Dla fotografa i kamerzysty jest to bardzo prosta sprawa. Na starówce i w parku można utrwalić wiele scen wyreżyserowanych z parą młodą w roli głównej. Dobrym pomysłem jest także podjazd w te miejsca samochodem ślubnym. Można uchwycić cudowny klimat i charakter miasta. Pamiątkowe ujęcia w takim stylu są zwykle bardzo atrakcyjne. Po latach z wielką radością będzie można oglądać film, w którym będzie zachowany wyjątkowy nastrój.

Obiekty sakralne Pszczyny.
Poza wspaniałymi zakątkami miasta bardzo pięknie prezentują się także kościoły, wokół których można realizować ujęcia z klimatem i charakterem. Bez względu na to, czy ślub ma miejsce w Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego i Matki Bożej Częstochowskiej czy w Kościele Wszystkich Świętych, to ujęcia mogą zostać także zrobione w innych częściach miasta. Może to być zagroda żubrów lub przejazd trasą w okolice Jeziora Goczałkowickiego. Pary młode, które mają ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego automatycznie znajdą się w pięknym miejscu, które mieści się na Rynku. Można zdecydować się na przejażdżkę, podczas której kamerzysta dokona interesujących ujęć.
Bardzo dobrze jest zaplanować wszystko odpowiednio wcześnie. Wtedy wystarczy dokonać uzgodnień z kierowcą samochodu, ustalić termin. Wszystko także zależy od pogody. Czasami dobrym rozwiązaniem jest zrealizowanie takiego nagrania w innym terminie.

Najpopularniejsze miasta:
Wykonanie: DigiHex Systems