Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Brzesko

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

ROMEO

Kraków
Ponadczasowe piękno. Poczuj się wyjątkowo w ten jedyny dzień i wjedź ...
1100.00 zł
801

NESTOR BARON

Kraków
Daj się ponieść wyobraźni. Samochód w stylu retro to nieodzowny element przemyślanej ...
1000.00 zł
948

Spider

Kraków
Marzysz o podróży w czasie? Dzięki nam będzie to możliwe. Sprawimy, ...
1100.00 zł
744

Ford Cortina Consul DeLux 1964r - Auto Zabytkowe

Dębica
Ford Consul Cortina MK1 DeLux 1964r - auto zabytkowe po renowacji. ...
140.00 zł
759

Jaguar XJ Kraków

Kraków
Wynajem samochodu Jaguar XJ z kierowcą na terenie Krakowa i okolic. ...
850.00 zł
231

Audi A6

Kraków
Audi A6 - rolety przeciwsłoneczne - czterostrefowa klimatyzacja - tapicerka alcantara - pakiet oświetlenie ...
800.00 zł
157

Audi A5

Kraków
Audi A5 - białe - wersja s-line - przyciemniane szyby ...
700.00 zł
162

Limuzyna Chrysler PT

Kraków
Chrysler PT w wersji Limuzyna. Perłowo biay, skórzane jasno beżowe wnętrze. ...
850.00 zł
2950

Chrysler 300C 5.7 HEMI

Kraków
Czarna perła z silnikiem 5.7 L o mocy 350 KM. Pojazd ...
850.00 zł
2883

Cadillac BLS

Kraków
Cadillac - ikona amerykańskiej motoryzacji. Czarny metalik, jasno popielata skórzane wnętrze. ...
750.00 zł
2288
Liczba pozycji: 14

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Brzesko - nasz przewodnik

Dla pary młodej dzień ślubu jest bardzo ważny. Zakochani pragną mieć z tego dnia wspaniałe wspomnienia. Chcą ten okres jak najlepiej wspominać. Olbrzymią rolę w tym dniu odgrywają różnorodne usługi wykonane przez wybranych fachowców. Warto pamiętać o rezerwacji terminów na ten konkretny dzień. Dotyczą one przede wszystkim miejsca, w którym odbędzie się zabawa weselna. W czasie tak wielkiej uroczystości powinien wystąpić zespół muzyczny. Mile widziany jest również D-j, który wykaże się swoimi umiejętnościami i poprowadzi zabawę w taki sposób, żeby goście byli zadowoleni. Udana impreza wiąże się z zabawą na parkiecie. Warto znaleźć odpowiednich fachowców, którzy wyróżniają się kreatywnością, empatią i umiejętnościami na wysokim poziomie. Można skorzystać z pomocy strony internetowej http://www.muzyka-wesele.pl/Brzesko, albo wybrać specjalistów poleconych przez znajomych.

Pamiątkowe zdjęcia i filmy z uroczystości.
Ten szczególny dzień chcemy zachować w pamięci na zawsze. Dowodem zawarcia ślubu oraz udanej uroczystości są zdjęcia lub filmy. To one będą cudowna pamiątką, do której chce się wracać nawet po długich latach. Zatrudnieni profesjonaliści z tej branży doskonale uchwycą magię chwili i szampańskiej zabawy. Zwykle zainteresowaniem cieszy się również usługa dotycząca sesji ślubnej, zarówno fotograficznej jak i wideo. Para młoda zwykle udaje się w plener samochodem. W tym celu można wykorzystać ten sam pojazd, którym będziemy podróżować do ślubu. Usługa wynajmu samochodu ślubnego jest bardzo ciekawą propozycją. Potrafi doskonale współgrać z pomysłem na sesję fotografów. Pary młode często mają już gotowy pomysł na rekwizyty do zdjęć czy ubiór. Warto pomyśleć o uatrakcyjnieniu reportażu ślubnego. Można również zdać się na pomysły kamerzysty. W Brzesku i okolicach nie brakuje tego rodzaju usług. Warto sprawdzić różne możliwości, jakie proponuje nam rynek.

Brzesko miejscem na wspaniały ślub.
Młode pary zawierające ślub w Brzesku mają możliwości zorganizowania w tym miejscu także zdjęć ślubnych. Do tego celu nadaje się chociażby klimatyczny rynek, obok którego ulokował się Kościół pw. św. Jakuba Apostoła. W tym miejscu ślub będzie zawsze bardzo okazały. Pary młode udają się na taką ceremonię samochodem ślubnym, który może zostać wynajęty do tego celu. Warto podkreślić, że dobrym pomysłem jest wykorzystanie ślubnego pojazdu w celu rejestracji przejazdu młodej pary po mieście. Z pewnością utrwalimy w ten sposób wspaniały klimat miasta. Trasa może zostać mądrze zaplanowana i ustalona z kierowcą. Ujęcia zrealizowane przez kamerzystę ślubnego stworzą naturalny obraz ukazujący klimat uroczystego dnia na tle miasta.


Piękne plenery zawsze w cenie.
Okazale prezentuje się tutaj także Ratusz, w którym obecnie mieści się Miejskie Centrum Kultury. Przy realizacji takich sesji atrakcyjny jest także Pałac Goetza. Pomysł na sesję ślubną może być również ściśle związany z wypożyczonym modelem samochodu. Wtedy to auto będzie traktowane jako jeden z rekwizytów sesji. Wszystko można zrealizować w oparciu o oczekiwania pary młodej, a także doświadczenie specjalistów w tym zakresie.
Filmy ślubne oraz zdjęcia będą doskonałą pamiątką, która pozwoli po latach wspominać te cudowne chwile. To także będzie szczególny prezent dla najbliższej rodziny oraz przyjaciół. Materiał filmowy i fotograficzny będzie dokładnie opisywał wydarzenie ślubu i wesela oraz ukaże klimat, jakim cechuje się Brzesko. Warto zadbać o takie pamiątki.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems