Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Myślenice

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Porsche Boxster 3.2 S

Nowy Sącz
Porsche Boxster S w kolorze grafitowy metalik, skórzane wnętrze w kolorze ...
200.00 zł
2510

BMW X5 M-pakiet 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
5656

Audi A7 S-line 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
4126

Biały SUV Peugeot 3008 NOWY WYGLĄD Kraków

Kraków
- imponujące felgi aluminiowe 18" 'Los Angeles' - czarno-srebrne - Przyciemniane szyby ...
760.00 zł
824

Szykowny SUV Audi Q3 Sportback S Line.

Kraków
Witajcie ! jestem Adrian. Proponuję Wam Nieszablonowy wybór! Wyjątkowo efektowny SUV ...
250.00 zł
240

Audi A6

Kraków
Audi A6 - rolety przeciwsłoneczne - czterostrefowa klimatyzacja - tapicerka alcantara - pakiet oświetlenie ...
800.00 zł
922

Audi A5

Kraków
Audi A5 - białe - wersja s-line - przyciemniane szyby ...
700.00 zł
1002

Mercedes Vito 2018

Kraków
Posiadam nowy samochód Mercedes Vito, 9-cio osobowy, automat, extra long, ze ...
200.00 zł
497

Mercedes Benz CLA 250 z pakietem AMG

Kraków
Zasługujesz na to, aby w tym dniu poczuć się wyjątkowo. Masz ...
200.00 zł
6721

Porsche Panamera Turbo

Kraków
Przedstawiamy najbogatszą z możliwych, wersję Porsche Panamera Turbo. Luksus, elegancja, sportowy pazur ...
250.00 zł
4830
Liczba pozycji: 25

Województwo Małopolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Myślenice - nasz przewodnik

Zawarcie związku małżeńskiego jest szczególną chwilą w życiu każdego człowieka. To właśnie wtedy spełniają się marzenia i dwoje kochających się ludzi staje się mężem i żoną. Wtedy wszystko musi być idealne i żeby takie było, trzeba powziąć pewne starania. Zadbać o detale, bo od nich wiele zależy. Bardzo ważna jest rezerwacja sali na przyjęcie weselne. Jak wiadomo terminy takich imprez należy rezerwować z wielkim wyprzedzeniem, na wiele miesięcy naprzód. W ten sposób uniknie się problemów z brakiem lokalu w odpowiedniej okolicy. Zespoły weselne, które organizują zabawę dla gości są ważnym tematem, ponieważ od nich wiele zależy. Część rozrywkowa w dużej mierze decyduje o całokształcie uroczystości. Na portalu http://www.muzyka-wesele.pl/Myślenice, z powodzeniem można znaleźć zespoły z Myślenic i okolic. Warto z nich skorzystać.

Profesjonalne usługi ślubne.
Profesjonalna usługa wideofilmowania i fotografii ślubnej to usługa, której nie powinno się pominąć. Właśnie zdjęcia i filmy doskonale ukazują te wszystkie chwile, towarzyszące młodej parze w tym dniu. W pakiecie zwykle wykonywana jest także sesja ślubna w plenerze i podczas jazdy samochodem ślubnym. Możliwe jest także wynajęcie samochodu do realizacji reportażu ślubnego. Ze względu na oszczędności, usługa ta jest często pomijana. Warto ją jednak wziąć pod uwagę, gdyż może wiele ciekawego wnieść do organizowanego wydarzenia.

Malownicze miasto wśród Beskidu Makowskiego.
Miasto Myślenice jest ulokowane nad rzeką Rabą i jej dopływem Bysinką wśród beskidzkich szczytów. Należy do bardzo atrakcyjnych. Nie dziwi zatem fakt, że wiele par młodych chce tutaj organizować swój ślub i wesele. Pamiątkowe zdjęcia oraz filmy o tematyce ślubnej mogą być tutaj wykonane w sposób profesjonalny. Organizując uroczystość ślubną, warto wziąć pod uwagę wynajem samochodu. Jest to korzystna usługa z wielu względów. Samochód może wziąć udział podczas reportażu, ujmującego ciekawe miejsca w okolicy. Niedaleko jest przecież malownicza Kasina oraz Mszana Dolna. To wszystko daje fotografowi i kamerzyście ślubnemu wielkie pole do popisu.
Urokliwy rynek oraz park nad rzeką Rabą pozwalają wspaniale wykorzystać uroki tego pleneru. Dobrze jest jednak robić to podczas odpowiedniej pogody. W razie złej aury w dniu ślubu, konieczne jest wybranie innego terminu. Warto dokonać określonych ustaleń, w celu realizacji pleneru.
Prostokątny Rynek jest bardzo ważnym miejscem Myślenic i to właśnie tutaj można zrealizować piękne ujęcia. Kościół parafialny pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny znajduje się przy ulicy Piotra Skargi, przy samym rynku. Pary młode, organizujące ślub w tym miejscu będą miały sporo możliwości. Charakterystyczny jest także Dom Grecki. Niektóre pary mogą zorganizować wspaniały ślub w Kościele pw. Świętego Jakuba Apostoła, który został wybudowany pod koniec XV w miejscu najstarszego kościoła w Myślenicach. Ślub tutaj może być bardzo uroczysty. Podobnie jest z kościołem parafialnym, który jest zbudowany w stylu gotyckim. Zaprasza zainteresowane osoby do zawarcia ślubu w tym miejscu. W tych miejscach powstaną z pewnością bardzo ciekawe pamiątki. Dlatego bardzo dobrze jest zarezerwować usługę profesjonalnego fotografa i kamerzysty, którzy będą w stanie zrealizować usługę zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems