Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Koszt wynajęcia auta do ślubu - od czego zależy?

2015-10-06
Znane wszystkim przysłowie głosi, że jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Jego treść jest tak uniwersalna, że z powodzeniem można ją stosować niemal we wszystkich dziedzinach życia. Nie inaczej jest w przypadku organizacji wesela, która zwykle wiąże się z wysokimi kosztami. Jak wiadomo na końcową sumę składa się wiele elementów, jednym z nich jest wynajem samochodu.

Znalezienie odpowiedniego auta ślubnego to jedno z trudniejszych wyzwań w trakcie przygotowań do tego wyjątkowego dnia. Z pewnością pomocny będzie portal auta-wesele.pl, na którym można znaleźć oferty pojazdów ślubnych z całej Polski.

screen z bazy aut ślubnych z Wrocławia - auta-wesele.pl

Pomocne opcje wyszukiwania na podstawie bazy aut ślubnych z Wrocławia.

 

Im bliżej, tym taniej

Cena za wynajem samochodu do ślubu, tak jak większość usług ślubnych zależy od wymagań stawianych przez przyszłych małżonków. Jeżeli narzeczeni nie są zbyt rozrzutni, nie mają określonego konkretnego modelu auta, i chcą jechać do ślubu wygodnie, lecz bez zbytniego luksusu, najlepszym rozwiązaniem będzie szukanie oferty z najbliżej okolicy. W wielu ogłoszeniach można znaleźć informację, że końcowa cena uzależniona jest m.in. od lokalizacji. Dlatego kierowca z samochodem z naszego miasta powinien być tańszy od tego z drugiego końca województwa. W przypadku kilkuletnich samochodów ze średniej półki, ceny zaczynają się od 100zł za godzinę.

Przykładowy cennik auta ślubnego

Cennik samochodu ślubnego na podstawie oferty w Krakowa.

 

Duży zakres cen

Na rynku dostępnych jest mnóstwo ofert związanych z przewożeniem nowożeńców, dlatego nawet najbardziej wymagające osoby, bez długich poszukiwań znajdą coś dla siebie. Podstawowa stawka godzinowa zaczyna się od wspomnianych już 100zł. Trzeba jednak brać pod uwagę, że w przypadku niektórych ofert wymagany jest wynajem na minimum 5 godzin. W tej cenie można wynająć np. BMW 3 E46, Mazdę 6, czy VW Passata. Na drugim biegunie cenowym znajduję się m.in. Mercedes klasy C w wersji Long AMG, Rolls-Roys Phantom, czy Chrysler 300C. W przypadku tych samochodów ceny za godzinę wynoszą 1000zł, więc decydują się na ten wariant, trzeba liczyć się z wydatkiem kilku tysięcy złotych.

porównanie cen zabytkowych i nowoczesnych samochodów ślubnych

Porównanie cen aut ślubnych nowoczesnych i zabytkowych na podstawie bazy samochodów ślubnych z Warszawy.

 

Co wpływa na cenę?

Głównym czynnikiem wpływającym na finalną cenę wynajmu samochodu do ślubu jest wspomniana ilość godzin, na jaką angażujemy kierowcę z pojazdem. Ponadto ważna jest odległość jaką kierowca musi przemierzyć do miejsca docelowego, termin w którym usługa będzie świadczona oraz zakres dodatkowych usług. Pod tymi ostatnimi zazwyczaj kryją się detale związane z dekoracją. Często podana w ogłoszeniu cena zawiera jakąś podstawową dekorację, lecz za bardziej rozbudowane opcje zwykle trzeba dopłacić. Oczywiście część osób decyduje się zaangażować w roli szofera młodej pary, kogoś ze znajomych, dysponującego odpowiednim samochodem. Najczęściej dzieje się tak poprzez szukanie oszczędności, jednak warto zadać sobie pytanie, czy w tak ważnym dniu warto oszczędzać na wynajęciu profesjonalisty gwarantującego odpowiednią jakość usług?

 

DODGE AVENGER - auta-wesele.pl

DODGE AVENGER - auta ślubne Kraków. 

 

Samochody ślubne z największych miast w Polsce:

Kraków - auto do ślubu,

Warszawa - auto do ślubu,

Poznań - auto do ślubu,

Katowice - auto do ślubu,

Kielce - auto do ślubu,

Lublin - auto do ślubu,

Rzeszów - auto do ślubu,

Gdańsk - auto do ślubu,

Gdynia - auto do ślubu,

Zakopane - auto do ślubu.

 

 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza samochodów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems