Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele


Idealny stan techniczny oraz niepowtarzalny urok - z pewnością Młoda Para przeżyje niezapomnianą przygodę. 

 

Silnik V 8

Pojemność 6,4 Litra
Klimatyzacja
Elektryczne Szyby
Kanapa elektrycznie regulowana
Masa Własna 2,5 Tony
Długość 5750 Mm
Liczba Miejsc 6

CENA STANDARDOWA: 340.00 zł

ODSŁON: 8540

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Auto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazduAuto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Dariusz
Poznań
ODSŁON: 1580
Kierowca
Szukasz pięknych i klasycznych samochodów na ważną uroczystość? Trafiłeś idealnie - tylko tutaj znajdziesz klasyki, które z pewnośćią zrobią wielkie wrażenie podczas ślubu i sesji zdjęciowej.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

340 zł
340 zł
Samochód ślubny Poznań - Auto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele
Samochód ślubny Poznań - Auto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele Ocena: 5,00 / 5 1 opiniaopinie
Nie mogliśmy wymarzyć sobie wspanialszego pojazdu ślubnego niż cadillac de ville coupe 1960. Samochód wzbudzał podziw zarówno gości weselnych, jak i tych, którzy spotykali nas na ulicy. A my czuliśmy się naprawdę wyjątkowo zasiadając w luksusowym wnętrzu czerwonego wehikułu. Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Kierowcy naszego pojazdu: punktualność, przemiła atmosfera, opanowanie, muzyczka w stylu lat 60' i wiele słów otuchy zdecydowanie rozluźniły atmosferę w stresujących momentach. Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy. Paulina i Marcin :)
Paulina Budzińska, ślub: 2015-05-30
Wykonanie: DigiHex Systems