Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Dariusz - kierowca PoznańDariusz
Poznań
ODSŁON: 1363
POLECEŃ: 105
Szukasz pięknych i klasycznych samochodów na ważną uroczystość? Trafiłeś idealnie - tylko tutaj znajdziesz klasyki, które z pewnośćią zrobią wielkie wrażenie podczas ślubu i sesji zdjęciowej.

Oferujemy Państwu wynajem pięknych stylowych samochodów, które sprawią w tym najważniejszym dniu życia, że będzie on dla Was jeszcze piękniejszy. Są to bardzo rzadko spotykane modele w naszym kraju z lat 50, 60 i 70, co jeszcze bardziej podkreśli wagę uroczystości a Para Młoda przeżyje niezapomnianą podróż.

 

Koszt wyjamu zaczyna się od 300,- zł/godz., min. 5 godzin

Moje auta
wszystko super
Roman Bzdziel i Klaudia Pawlus, ślub: 2016-08-27
Nie mogliśmy wymarzyć sobie wspanialszego pojazdu ślubnego niż cadillac de ville coupe 1960. Samochód wzbudzał podziw zarówno gości weselnych, jak i tych, którzy spotykali nas na ulicy. A my czuliśmy się naprawdę wyjątkowo zasiadając w luksusowym wnętrzu czerwonego wehikułu. Chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Kierowcy naszego pojazdu: punktualność, przemiła atmosfera, opanowanie, muzyczka w stylu lat 60' i wiele słów otuchy zdecydowanie rozluźniły atmosferę w stresujących momentach. Bardzo serdecznie dziękujemy i polecamy. Paulina i Marcin :)
Paulina Budzińska, ślub: 2015-05-30
Osoba naprawdę godna polecenia, a świadczone usługi na najwyższym poziomie.
Piotr Pięta Ewa Kilian, ślub: 2014-08-09
Wykonanie: DigiHex Systems