Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Ślub jak z bajki – wyjątkowy pojazd nowożeńców

2015-10-13
Niemal do każdej dziedziny życia można dopasować „dyżurne” stwierdzenia, które pojawiają się przy każdej rozmowie dotyczącej konkretnego tematu. Nie inaczej jest w przypadku ślubów i wesel. Ludzie jak mantrę powtarzają, że to najważniejszy dzień w życiu i wszystko powinno być jak z bajki. Czyli, wszystko włącznie ze środkiem transportu nowożeńców.

Wybór zgodny z inspiracją

Planując wyjątkowy, bajkowy ślub o niezapomnianym klimacie jeszcze bardziej niż w przypadku standardowych zaślubin należy pamiętać, żeby wszystko było dopracowane w najdrobniejszym szczególe i bezbłędnie komponowało się z resztą niezwykle istotnych detali. Dlatego też bardzo dobrym rozwiązaniem jest wybór czegoś co posłuży jako inspiracja przy organizacji wymarzonej ceremonii. Niezależnie, czy mamy na myśli dekorację kościoła, wybór sali na przyjęcie weselne, stroje przyszłych małżonków, czy wreszcie środek transportu, którym będą się przemieszczać w tym szczególnym dla nich dniu. Wybór jest naprawdę spory o czym najlepiej świadczą liczne oferty w portalu auta-wesele.pl.

Smart - auto do ślubu

Smart, oryginalne auto do ślubu Zabór


Jak w wehikule czasu

Osoby dla, których inspiracją będą klasyczne bajki w stylu kopciuszka, czy śpiącej królewny z dużym prawdopodobieństwem, niemal graniczącym z pewnością wybiorą stylowy i ekologiczny wariant podróżowania jakim jest powóz i bryczka. Każdy kto choć raz miał okazję przejechać się takim środkiem transportu niezależnie, czy był to Kraków, czy Zakopane potwierdzi, że to coś wyjątkowego, pozwalającego poczuć zupełnie inne emocje niż te towarzyszące jeździe samochodem. Jeżeli natomiast, ktoś ponad baśniową klasykę ceni styl retro w innej odsłonie może postawić na zabytkowe pojazdy z końcówki XIX i pierwszej połowy XX wieku, których całkiem sporo można znaleźć na rynku ofert ślubnych.

FORD model A z 1928 roku - auta-wesele.pl

FORD model A z 1928 roku - retro auto do ślubu, Kraków


O czym warto pamiętać

Wybór którejś z wcześniej wymienionych form przejazdu pary młodej z kościoła na salę, poza unikalnym wyglądem niesie z sobą też pewną dozę ryzyka o której nie można zapomnieć. Mowa oczywiście o warunkach atmosferycznych, które w ostatnich latach nawet w miesiącach kojarzących się ze słońcem potrafią być całkowicie nieprzewidywalne, zwłaszcza jeżeli całe przedsięwzięcie jest organizowane wiele miesięcy wcześniej. Dlatego nowożeńcy powinni zaopatrzyć się w wierzchnie ubranie i wystarczająco duży parasol, który w przypadku przejazdu bryczką ochroni ich przed ewentualnym deszczem. Najważniejsze jednak, że jeżeli wszystko będzie dopięte na ostatni guzik to nawet pogoda nie będzie wstanie zepsuć tego jedynego w swoim rodzaju dnia.

retro auto do ślubu z otwartym dachem

Retro auto do ślubu, Kielce

 

Bazy pojazdów ślubnych z Polski:

Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Łodź, Lublin, Wrocław, Kielce, Poznań, Katowice, Zakopane, Bielsko-Biała

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza samochodów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems