Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Jak znaleźć samochód na ślub w Toruniu?

2017-06-28
Samochód do ślubu, którym uda się Para Młoda na swój najważniejszy moment w życiu. Warto wziąć pod uwagę wiele rzeczy, aby znaleźć idealny samochód do ślubu w Toruniu. Jakie? O tym w Naszym artykule.

Wynajmując ślubny wóz

Wynajmując samochód do ślubu w Toruniu, należy zrobić to odpowiednio wcześniej, bowiem, podobnie jak w przypadku sal czy zespołów, terminy zarezerwowane są zwykle na kilka miesięcy do przodu. Z jakimi kosztami należy się liczyć? Samochody na ślub wynajmowane są zazwyczaj na godziny i właśnie taka cena widnieje na Naszej stronie. Oscyluje ona zwykle w okolicach 200-300 zł za godzinę. Po wybraniu odpowiedniego, wymarzonego wozu trzeba także pamiętać o podpisaniu odpowiedniej umowy. Na koszty związane z wynajmem auta na ślub składa się także opłacenie kierowcy, który zawsze przyjeżdża w umówione miejsce po Młodą Parę. W cenie jest również paliwo, o które podobnie jak o czystość wozu troszczy się ów kierowca oraz dekoracje, które Para Młoda musi sama opłacić w przypadku wybrania swojego samochodu lub pożyczenia go od znajomych. W efekcie okazuje się więc, że sam samochód jest o wiele tańszy niż cena, którą za niego płacimy.

Jaką umowę należy podpisać?

Podpisanie umowy pozwala na ustalenie wszystkich ważnych szczegółów między Młodą Parą i usługodawcą, których dopilnowanie wpłynie na nasze zadowolenie z wykonanej usługi. Co powinno znaleźć się w takiej umowie? Przede wszystkim marka i model samochodu, data i godziny wynajmu, stawki (godzinowe, dzienne lub zależne od ilości kilometrów), kwoty zaliczek czy rodzaje dekoracji. Nie można zapomnieć także o ustaleniach, co w przypadku, gdy dojdzie do usterek samochodu czy jego uruchomienie w dniu ceremonii okaże się niemożliwe. Bardzo ważny jest też, jak się okazuje, dokładny adres, ponieważ z powodu zbliżonych lub takich samych nazw mniejszych miejscowości, samochód często dociera w inne miejsce. 

Samochody na wesele w Toruniu 

Toruń to miasto, w którym do wyboru jest naprawdę wiele aut, które zapewne sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagającej pary. Nie ważne, czy marzy Wam się przejażdżka starym, zabytkowym samochodem, przejazd szybkim sportowym wozem czy klasyczną limuzyną, w Toruniu na pewno znajdzie się takie auto. Możecie wybrać Maserati Gran Cabrio lub zabytkowego Cadillaca De Ville Flat z 1959 roku. Każdy z wyborów zapewne zachwyci zarówno Was, jak i Waszych gości. Wynajem ślubnego samochodu to także szansa na spełnienie marzenia o przejechaniu się wymarzonym wozem! Warto więc dobrze przemyśleć ten wybór. 

Do czego jeszcze można wykorzystać samochód na wesele? Poza byciem widowiskowym środkiem transportu, auto na ślub i wesele można także wykorzystać jako element ślubnej plenerowej sesji czy teledysku ślubnego, na który decyduje się coraz więcej par. W przypadku sesji zdjęciowej wynajęte auto pozwala także na przemieszczanie się po mieście, co nie tylko urozmaici ślubne plenery, ale także dostarczy Młodej Parze niezapomnianych wrażeń związanych z przejażdżką wyjątkowym samochodem. 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza samochodów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems