Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Jak nie szukać auta ślubnego? Błędy nowożeńców

2016-06-25
Ślubny samochód to piękny dodatek do uroczystości, który może bardzo pozytywnie odmienić jej wygląd. Wybranie odpowiedniego pojazdu na pewno jest poważną decyzją, liczą się tu nie tylko preferencje młodej pary, ale też styl wesela, a nawet zaplanowany budżet. Co zrobić, żeby znaleźć odpowiednie auto ślubne? Po pierwsze trzeba unikać tych błędów!

Czy w Internecie, czy też przez polecenie, pary młode zawsze mają problem z wyborem ślubnego samochodu. Ofert jest bardzo dużo, wiele z nich jest bardzo interesujących, dlatego trzeba wybierać przemyślanie. Nie mniej ważny jest wybór pewnego auta, które nie sprawi nam żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Tak samochód, jak i właściciel muszą być bez zarzutu, dzięki czemu nie będziemy musieli przejmować się żadną możliwą wpadką. Jak znaleźć taką ofertę? Oto błędy nowożeńców, których na pewno trzeba uniknąć w procesie szukania!


Pośpiech nie jest wskazany

Do wesela zostały dwa tygodnie, kiedy uświadomiliśmy sobie, że zostały nam dodatkowe pieniądze, które warto wydać na ślubne auto? Może być z tym problem nie tylko dlatego, że bliski termin sprawi, że mamy sporo innych rzeczy na głowie niż poszukiwania auta ślubnego. Problemem jest pośpiech, z którym będziemy szukać odpowiednich ofert. Wynajęcie pierwszego lepszego samochodu od niesprawdzonej osoby może skończyć się pieniędzmi wyrzuconymi w błoto i wielką ślubną katastrofą! Łatwo sobie wyobrazić, jak zamówione ślubne auto nigdy się nie pojawia, a para musi korzystać z „podwózki” swoich gości. Nie trzeba mówić, ile stresu spowodowałaby taka sytuacja. Dlatego lepiej nigdy do niej nie dopuścić, a samochód wybierać z wyprzedzeniem i podpisywać umowę po dokładnym sprawdzeniu kontrahenta.

Jak sprawdzić właściciela? Oto pytania, które koniecznie trzeba mu zadać!

Nowoczesne auto ślubne na wynajem

BMW - auto ślubne na wynajem w Bielsku-Białej


Wiara w Internet nie popłaca

Gdzie szukać ofert wynajmu auta ślubnego? Oczywiście w Internecie. To tak najszybciej uda się dotrzeć do ciekawych ogłoszeń w swoim rejonie, a proces poszukiwania staje się szybszy i bardziej sprawny. Niestety wiele par rozpoczyna poszukiwania od zebrania informacji na forach internetowych, ufając, że inne młode pary najlepiej im doradzą. Tak byłoby, gdyby użytkownikami forów były tylko młode pary, niestety te media przeistoczyły się obecnie w przestrzeń tzw. marketingu szeptanego. Polecane samochody lub ich właściciele to często przypadkowe osoby, które same robią sobie reklamę. Dlatego we wpisy na forach lepiej nie ufać, a swoją uwagę skierować na zaufane strony, gdzie ogłaszają się tylko pewni usługodawcy. Taką stroną jest np. auto-wesele.pl, gdzie można znaleźć ogłoszenia właścicieli w zależności od regionu. Takiego usługodawcę oczywiście i tak trzeba sprawdzić, jest to jednak znacznie pewniejsze źródło informacji niż forum internetowe.

Od kogo najlepiej wynająć auto ślubne? Sprawdź!

forum o samochodach ślubnych

Spór na forum kafeteria.pl


Auto ślubne z przypadku

Najważniejsze przy wyborze auta ślubnego jest oczywiście to, na jaki model się zdecydujemy i jakie wrażenie zrobi na zaproszonych gościach. Aby było ono spore, auto nie może być przypadkowe, powinno wpisywać się w styl wesela i powinno zaskakiwać. Wybranie zwykłego modelu auta to pieniądze wyrzucone w błoto, bo nikt nie będzie tych zachwycony. Natomiast wybranie samochodu kompletnie niewpisującego się w styl i atmosferę ślubu sprawi, że para będzie wyglądać śmiesznie. Łatwo sobie wyobrazić, jak goście przyjmą elegancki, wystawny ślub, a po nim przejażdżkę „maluchem”, bo młoda para uznała to za ciekawy dowcip. Zdecydowanie lepiej tak nie ryzykować i swoje auto ślubne „zgrać” ze stylem wesela, na który się decydujemy. Idealne dopasowanie ubioru, dekoracji, muzyki, menu i samochodu to przepis na eleganckie wesele na wysokim poziomie.

Ślub retro - jaki samochód? Sprawdź!

Zabytkowe auto na wynajem białe

Rolls - Royce - auto slubne na wynajem w Warszawie


Tanie auto nie znaczy dobre

Pieniądze zawsze stanowią problem, a przy organizacji wesela często dochodzimy do wniosku, że jest ich za mało. Czy to znaczy, że powinniśmy wybierać najtańszą na rynku opcję, byle tylko wynająć ślubne auto? Cena znacznie niższa od porównywalnych samochodów zawsze powinna budzić podejrzenie. Czy oznacza to, że właściciel rzadko ma klientów, a przez to może nie stanąć na wysokości zadania na naszym weselu? A może sam samochód nie jest tak dobrej jakości i może zdarzyć się mu awaria? Znaków zapytania jest zdecydowanie zbyt dużo, dlatego do wyjątkowo tanich ofert powinniśmy podchodzić z ostrożnością.

Nie wystarcza funduszy? Jak obniżyć koszt auta ślubnego?

Ile kosztują auta ślubne?

Przykładowe ceny samochodów ślubnych

 

Jak w takim razie wybrać auto ślubne? Przede wszystkim nie wolno mieć złudzeń – do poszukiwań samochodu również trzeba się odpowiednio przyłożyć. Konieczne będzie wybranie i sprawdzenie właściciela, dokładne obejrzenie auta i ustalenie z właścicielem wszystkich szczegółów, a potem wpisanie ich do umowy. Nie popełniajmy wyżej wymienionych błędów, które mogą kosztować nas sporo nerwów i pieniędzy.


Auto ślubne na wynajem – gdzie?

Samochody dla młodej pary – Opole
Auta na wesele – Zielona Góra
Limuzyny do ślubu – Katowice
Eleganckie auta zabytkowe – Kielce

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza samochodów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems