Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Auto na ślub w Kielcach - koszt

2016-12-15

Każda para młoda chce, aby ten najpiękniejszy dzień w życiu był dopracowany w każdym szczególe. Można powiedzieć, że wynajem auta do ślubu jest jednym z ważniejszych elementów, które wliczamy do swoich ślubnych wydatków. Ile kosztuje taka usługa w Kielcach?

Co wlicza się w cenę wynajmu samochodu?

Cena wynajmu to nie tylko koszt auta. Większość wypożyczalni oferuje w cenie obsługę doświadczonego kierowcy, który będzie kulturalny i ubrany stosownie do okazji. W koszta wlicza się także paliwo, jednak tylko do 60 lub 80 km, oraz przybranie samochodu. Oczywiście jeśli klient chce załatwić dekorację samochodu na własną rękę, ma taką możliwość. Wiele wypożyczalni oferuje również szampana dla państwa młodych, który sprawdza się zawsze, kiedy młodzi chcą się trochę odstresować po kościelnej uroczystości. Niektóre wypożyczalnie lub prywatni właściciele samochodów w cenie wynajmu udostępniają auto na sesję ślubną.

 

Gdzie szukać ofert wynajmu auta na wesele w Kielcach?

Wiele ofert znajdziecie oczywiście na naszym serwisie. Warto też przejrzeć portale ślubne, strony z drobnymi ogłoszeniami oraz oferty wypożyczalni. Ciekawe propozycje znajdziecie również na targach ślubnych, gdzie będziecie mogli obejrzeć auta z bliska oraz sprawdzić, jak prezentują się w środku.

Cadillac deVille 1969 - auto do ślubu, Kielce

Cadillac deVille 1969 - samochód do ślubu, Kielce

 

Zabytkowe auto do ślubu - Kielce

Niestety nie znajdziemy tutaj tak wielu ofert jak w większych miastach typu Warszawa czy Kraków. Mimo wszystko, jednak jest w czym wybierać. Wśród ofert wynajmu w Kielcach możemy znaleźć takie auta jak zabytkowy Nestor Baron, limuzyna Lincoln Excalibur czy Opel Kapitan z 1959 r. Jeśli chodzi o koszty wynajmu, najczęściej znajdziemy tutaj ceny za godzinę lub usługę wynajęcia samochodu bez ograniczonego limitu godzin, jednak z limitem trasy do 60 lub 80 km. Wśród najtańszych ofert znajduje się polski Fiat 125P z 1972 r. oraz Warszawa 203 z 1964 r. Koszt wynajmu na godzinę to jedyne 100 zł. Cadillac DeVille z 1969 roku będzie nas kosztować 180 zł za godzinę za przejazd w obrębie 60 km. Piękny Nestor Baron to 250 zł/h. Za zabytkową Alfę Romeo w wersji cabrio zapłacimy 900 zł/5 godz.

Jeśli chodzi o droższe, ale na pewno bardziej stylowe i komfortowe auto, możemy polecić limuzynę Lincoln Excalibur. Usługa wynajmu na weselę i sesję ślubną w dniu ślubu to koszt 1300 zł. Nieco tańsza opcja to np. Opel Kapitan z 1959 r., za którego zapłacimy 1000 zł.
 

auta na wesele Kielce - screen listy z portalu auta-wesele.pl

Sprawdź pełną listę samochodów do ślubu z Kielc

 

Nowoczesne i luksusowe samochody do ślubu - Kielce

Nowoczesne auta, jakie możemy wynająć w Kielcach to m.in. Chrysler 300C, Camaro Z/28, Citroen C5 czy Honda Accord. Wybór jest tutaj dużo większy niż w przypadku zabytkowych pojazdów. Z tańszych opcji możemy polecić BMW Serii 5 lub Audi A8. Koszt wynajmu na godzinę to jedyne 100 zł. Za czarne BMW F10 zapłacimy 550 zł za trasę do 100 km, za Chryslera 300C 500 zł do 80 km. Mazda 6 będzie nas kosztować 600 zł za przejazd do Państwa Młodych, do kościoła i na salę weselną.

Jedną z droższych opcji jest Camaro Z/28. Za przejazd od domu Pana Młodego do momentu przyjazdu państwa młodych na salę zapłacimy aż 2300 zł.

 

Zobacz także auta do ślubu z innych miast:

Auto na ślub w Lublinie – koszt

Auto na ślub w Łodzi – koszt

Auto na ślub w Poznaniu – koszt

Auto na ślub w Wrocławiu – koszt

Auto na ślub w Gdańsku – koszt

Auto na ślub w Katowicach – koszt

Auto na ślub w Krakowie – koszt

Auto na ślub w Warszawie – koszt

 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz
    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.
    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems