Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

WARSZAWA 224 biała idealna na ślub


Zapraszamy do teraźniejszej podróży w przeszłość!Wciąż żywa historia, legenda polskiej motoryzacji i jedyna w jej dziejach limuzyna  Warszawa 224.Egzemplarz wyprodukowany w 1966 r., nieprzerwanie użytkowany przez ponad 45 lat. Ilość przejechanych kilometrów trudna jest dziś choćby szacunkowo do obliczenia.W 2000 r. auto zostało gruntownie odrestaurowane, z zachowaniem 95 % substancji zabytkowej - tak zabytkowej, gdyż samochód, który ma ponad 40 lat i w myśl obowiązujących przepisów staje się pojazdem historycznym, a więc wnoszącym trwały wkład w rozwój myśli technicznej naszego kraju.Zachowane zostało nadwozie, fabryczny silnik, zespół napędowy, i zawieszenie.Największym atutem jest oryginalny wystrój wnętrza, w zasadzie dziś niespotykany (czerwona tapicerka z dermatoidu, wypychane morską trawą sprężynowe kanapy, obicia drzwi słupków, dachu, deski rozdzielczej itp.)Jazda samochodem o masywnej stylistyce z końca lat 40-tych rodem z USA i ZSRR, z prędkością 60-80 km/h, to podróż w czasie i przestrzeni, niezapomniane wrażenie na długo pozostające w pamięci, na filmie czy fotografiach. 
Wynajęcie samochodu wraz z kierowcą możliwe jest do obsługi konkretnych uroczystości takich jak śluby, wesela, bankiety, sesje zdjęciowe lub reklamowe, a także na okazjonalne przejażdżki, dojazdy i powroty z imprez okolicznościowych. 
Usługa obejmuje wynajęcie samochodu z kierowcą ubranym stosownie do okazji (znajomość j. angielskiego i j.francuskiego).

CENA STANDARDOWA: 200.00 zł

ODSŁON: 4921

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

WARSZAWA 224 biała idealna na ślub - zdjęcie pojazduWARSZAWA 224 biała idealna na ślub - zdjęcie pojazduWARSZAWA 224 biała idealna na ślub - zdjęcie pojazduWARSZAWA 224 biała idealna na ślub - zdjęcie pojazduWARSZAWA 224 biała idealna na ślub - zdjęcie pojazduWARSZAWA 224 biała idealna na ślub - zdjęcie pojazduWARSZAWA 224 biała idealna na ślub - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Malina
Kraków
ODSŁON: 934
Kierowca
Zapraszamy do teraźniejszej podróży w przeszłość!
Wciąż żywa historia, legenda polskiej motoryzacji i jedyna w jej dziejach limuzyna Warszawa 224.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

200 zł
200 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems