Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Orzesze

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

BMW 750LI 4.8 v8 400KM

Siewierz
BMW 750 w wersji long Zapraszam do kontaktu
1.00 zł
3121

Cadillac DeVille

Żory
Piękny bordowy Cadillac ze skórzanym środkiem pod kolor lakieru. 6 osobowa, ...
800.00 zł
852

Citroen C6

Żory
Auto, którym jeździł sam prezydent Francji. Wyróżniająca się na drodze piękna ...
650.00 zł
931

Volkswagen Arteon R350

Ruda Śląska
Czarny Perłowy lakier Sportowa coupe limuzyna do ślubu! Samochód do ślubu z kierowcą ...
200.00 zł
1418

LINCOLN TOWN CAR

Jastrzębie-Zdrój
Kultowy LINCOLN TOWN CAR ulubiony samochód amerykańskich gwiazd lat 90-tych
150.00 zł
5956
Liczba pozycji: 5

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Orzesze - nasz przewodnik

Ludzie, którzy podejmują decyzję o zawarciu związku małżeńskiego zapewne również mają wiele planów. Zastanawiają się nad tym, co zrobić, żeby ten dzień był uroczysty. Jeśli chcemy zadbać o szczegóły, powinniśmy rozpocząć przygotowania z wielkim wyprzedzeniem. Wyznaczenie konkretnej daty powinno nas zmobilizować do rezerwacji tego terminu.

Przygotowania do uroczystości krok po kroku.

Rezerwujemy najpierw dzień ślubu w kościele albo w Urzędzie Stanu Cywilnego. Następnie zajmujemy się wyborem lokalu oraz kapeli. Szukamy odpowiedniego fotografa i kamerzysty, gdyż ślubne fotografie oraz film przedstawiający wydarzenia tego dnia z radością będziemy oglądać nawet po długich latach. W zależności od charakteru naszej uroczystości dokonujemy wyboru samochodu. To na niego również będą zwrócone oczy zebranych gości. Chcemy się podobać w tym dniu. Nasza prezencja jest uzależniona także od pojazdu, który nas zawiezie w miejsce składania przysięgi małżeńskiej.

Rezerwacja samochodu ślubnego.

Warto dokonać wcześniejszej rezerwacji wybranego pojazdu, dlatego powinniśmy się zapoznać z ofertami firm, które znajdziemy na wielu portalach w całej Polsce. Jeśli wiemy czego chcemy, nie ma problemu. Jeśli wahamy się, warto skorzystać z pomocy fachowców, którzy chętnie nam pomogą wybrać ten wyjątkowy model. Zazwyczaj taki pojazd jest dekorowany. Musi przecież wyglądać odświętnie. Dekoracją samochodu chętnie zajmie się kwiaciarnia przygotowująca bukiet ślubny dla młodej pani.

Sesja ślubna na terenie Orzesza.

Orzesze znajduje się w powiecie mikołowskim na Górnym Śląsku. Ślub w tym mieście będzie bardzo atrakcyjny. Profesjonalni fachowcy w fotografii ślubnej oraz wideofilmowaniu będą także mogli tutaj stworzyć dla pary młodej wspaniałe filmy i zdjęcia w plenerze. Charakter tego śląskiego miasta tworzą obiekty przemysłowe oraz zabytki. Dość dobrym pomysłem jest wykorzystanie wynajętego samochodu, by zrealizować klimatyczną sesję ślubną.

Na terenie miasta znajduje się także wiele ciekawych zabytków, z których wyróżnia się Barokowy Pałac z pierwszej połowy XVIII wieku mieszczący się w Orzeszu-Zawiści, a także XIX-wieczny neobarokowy obiekt podobnego typu. Sporą liczbę zabytków w mieście stanowią kościoły, w których pary młode mogą mieć śluby: Kościół Ducha Świętego, Kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny, kościół pw. św. Piotra i Pawła w Woszczycach oraz Kościół pw. św. Wawrzyńca.

Na plener ślubny można także udać się do niedalekiego Bytomia, Gliwic lub Pszczyny. W ten sposób pamiątkowe filmy i zdjęcia będą jeszcze bardziej klimatyczne. Te wszystkie filmy i zdjęcia są tworzone jako pamiątka na lata, więc do wykonania niej potrzebni są profesjonalni fachowcy. Takich nie brakuje w tym rejonie, jednak wyszukanie najlepszych z nich powinno się rozpocząć odpowiednio wcześnie podczas przygotowań do tej uroczystości. Z ofertą profesjonalnego fotografa można zapoznać się tutaj.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems