Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Cadillac DeVille


Nasze oczko w głowie. Charakterystyczny bordowo-wiśniowy kolor auta wyróżnia się wśród innych samochodów na drodze. Amerykańska kanciasta bryła samochodu idealnie została przełamana chromowanymi detalami oraz srebrnym dolnym wykończeniem karoserii. Wnętrze auta idealnie współgra z kolorem nadwozia. Bordowe skórzane kanapy są tak zaprojektowane, że siadając delikatnie się w nich zapada. Wysoki komfort wyposażenia wnętrza współgra z zawieszeniem auta, które skromnie mówiąc jest o niebo lepsze niż w najnowocześniejszych autach. Cadillac w trakcie jazdy buja się, płynie, subtelnie kołysze się. Nie odczuje się tu dziur, nierówności drogi, ostrych zakrętów. W połączeniu z mrucząco-warczącym silnikiem jazda tym autem to jedna z najlepszych rzeczy jaką można sobie wyobrazić. 

Dostojny krążownik sunący spokojnie po drodze w ciągu ułamka sekundy może zamienić się w warczącą bestię gwałtownie rwącą się do jazdy. Pomimo swojego wieku to auto wciąż zostawia wiele rywali z tyłu na światłach dzięki potężnemu 4,9 l silnikowi, któremu nie szczędziło się mocy. 

Jazda tym autem z perspektywy kierowcy to coś, co mnie ekscytuje, wprowadza w stan euforii jednocześnie uspokaja i odpręża. Jest to nasza największa perełka, którą bez końca dopieszczamy :) 

Cadillac jest autem 6 osobowym- dlatego bez problemu może zabrać Parę Młodą wraz ze świadkami.

 

Auto jest wynajmowane wyłącznie z kierowcą.

CENA STANDARDOWA: 800.00 zł

ODSŁON: 1383

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Cadillac DeVille - zdjęcie pojazduCadillac DeVille - zdjęcie pojazduCadillac DeVille - zdjęcie pojazduCadillac DeVille - zdjęcie pojazduCadillac DeVille - zdjęcie pojazduCadillac DeVille - zdjęcie pojazduCadillac DeVille - zdjęcie pojazduCadillac DeVille - zdjęcie pojazduCadillac DeVille - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Dominika
Żory
ODSŁON: 259
Kierowca
Daj się zawieźć do ołtarza przepięknym, klasycznym amerykańskim Cadillakiem lub dostojną, francuską limuzyną w prezydenckim stylu. Od ponad 30 lat wozimy Pary Młode do ślubu :)
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

800 zł
800 zł

Wynajem auta do sesji

400 zł
Oferta wynajęcia auta na sesję zdjęciową.
400 zł

Wynajem auta na inną uroczystość

400 zł
Wynajem auta na inną uroczystość taką jak rocznica, urodziny, studniówka.
400 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems