Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Suwałki

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Maserati Ghibli

Warszawa
Maserati Ghibli prestiżowa limuzyna premium z silnikiem Ferrari dostarczająca niesamowitych wrażeń ...
150.00 zł
290

Porsche Cayenne GTS

Białystok
Prezentowany egzmplarz jest w bardzo bogatej wersji.
950.00 zł
725
Liczba pozycji: 2

Województwo Podlaskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Suwałki - nasz przewodnik

Wynajem samochodów ślubnych stał się świetnym biznesem, bo coraz więcej par decyduje się na ten krok. Niektórzy zakładają w tym celu firmy i całkowicie poświęcają się tej działalności, podczas gdy inni użyczają swoje prywatne auto, z którego korzystają na co dzień, w ten sposób dorabiając sobie do pensji. Wszystko to zaowocowało faktem, że młode pary mają dziś spory wybór samochodów ślubnych na wynajem. Zobaczmy, jak wygląda sytuacja w Suwałkach!

Od kogo wynająć ślubne auto?

Jak już powiedzieliśmy, samochód ślubny można wynająć od specjalistycznej firmy lub od prywatnego właściciela. Na naszym portalu można znaleźć ogłoszenia z obu tych źródeł. Które lepiej jest wybrać? Wbrew pozorom to, od kogo wynajmujemy auto, nie ma prostego przełożenia na jego cenę. Także nadzieje, że od prywatnej osoby będzie ono tańsze, nie zawsze mogą się ziścić. Największa różnica polega na jakości serwisu i zaufaniu. Jeśli mamy do czynienia z profesjonalną firmą, to możemy oczekiwać, że zapewni nam lepszą obsługę. Taka firma zajmuje się wypożyczeniem wielu samochodów, w związku z czym działa nieprzerwanie i ma dużo klientów. Obsługuje sporo wesel, a więc ma doświadczenie i wszystko jest dokładnie zaplanowane. A zatem możliwość "wpadki" jest mniejsza, niż w przypadku osoby, która zajmuje się tym okazyjnie.

Oczywiście, jeśli samochód, który podoba nam się najbardziej, jest oferowany przez prywatnego właściciela, nie znaczy to, że mamy się wycofywać. Warto tylko dokładnie sprawdzić tę osobę i upewnić się, że nie zawiedzie nas w dniu ślubu. Jeśli właściciel nie dotrzyma swojej umowy, z pewnością spowoduje poważne nerwy i w dodatku będzie za późno na szukanie alternatywnych rozwiązań. Dobre sprawdzenie danej osoby i opinii o niej, może nad przed tym uchronić. 

Wynajem auta ślubnego

Wynajem auta ślubnego to usługa, na którą trzeba spisać umowę. Zanim to zrobimy, należy spotkać się z właścicielem, sprawdzić samochód oraz omówić pewne szczegóły. Choć cennik zwykle łatwo znajdziemy w Internecie (np. na portalu auta-wesele.pl), to musimy upewnić się, co dokładnie się w tę cenę wlicza. Zwykle ceny dotyczą jednej godziny wynajmu i wahają się w zakresie 150 - 400 złotych. Warto jednak nadmienić, że niektórzy właściciele żądają minimalnego czasu wypożyczenia, który może dochodzić nawet do 5 godzin, a więc koszt może być wyższy, niż na początku zakładaliśmy. Warto też wspomnieć, że w cenie wynajmowanego auta ślubnego właściciele oferują paliwo, dekoracje samochodu i usługi kierowcy. Są też tacy, którzy dołączają do tego szampana i truskawki, a nawet niewielki poczęstunek. Kolejnym elementem, który trzeba poruszyć, jest cena przedłużenia wypożyczenia. Może się zdarzyć, że uroczystość się przedłuży i będziemy zmuszeni do opłacenia kolejnej godziny wynajmu. Czy będzie można liczyć na zniżkę? A może właściciel policzy sobie więcej, niż za standardową, zaplanowaną godzinę? To wszystko trzeba ustalić, podobnie jak fakt, czy w ogóle będzie to możliwe! Może się zdarzyć, że właściciel, chcąc jak najbardziej wykorzystać samochód, wynajmie go innej parze zaraz po naszym ślubie. Musimy zapytać właściciela o takie sprawy, żeby potem nie było zaskoczenia. 

Samochód ślubny na wynajem w Suwałkach

Suwałki to niewielkie miasto i niestety nie ma tu zbyt wiele ofert wynajmu samochodów. Ale to nie znaczy, że możemy się zniechęcać, wystarczy poszukać w okolicznych miejscowościach i na pewno uda się znaleźć odpowiedni model, w dodatku w bardzo przystępnej cenie. Jeśli parze bardzo na tym zależy, to na pewno uda się znaleźć wymarzony samochód. 

Sesja ślubna i najlepsze plenery w Suwałkach

Samochód ślubny to wspaniały gadżet, który można wykorzystać na wiele sposobów. Można np. urządzić sesję ślubną z jego udziałem. Sesja i tak musi się odbyć, a warto ją trochę urozmaicić, do czego świetnie służy eleganckie auto ślubne. Samochód pięknie prezentuje się na zdjęciach i sprawi, że sesja zachwyci młodą parę. Pierwszym miejscem, jakie można wykorzystać do takiej sesji, jest Stare Miasto i suwalski Ratusz i znajdujące się na Rynku kamienice. 

Suwałki to idealne miejsce, aby urządzić sesję ślubną na łonie natury. Choć mówimy tu o mieście, o znajdziemy w nim wiele zielonych przestrzeni. Jednym z takich miejsc jest Park Konstytucji 3 Maja, gdzie rosną stare, potężne drzewa, świetnie nadające się na tło dla zdjęć ślubnych. Ujęcia ze słynnym zegarem żeliwnym, czy w pobliżu altany, fontanny oraz muszli koncertowej na pewno przypadną parze do gustu. Jeśli taka natura nam nie wystarcza, można wyjechać za miasto, pstryknąć kilka fotek na polnej drodze, a potem zostawić samochód i wybrać się do Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Taką naturą nikt na pewno nie pogardzi, szczególnie jeśli wybierzemy się na Górę Cisową, największą atrakcję parku. 

Piękno Suwałk i możliwość znalezienia dobrej jakości usług ślubnych, począwszy od samochodu, a kończąc na fotografie, to wielkie zalety tego miasta. Jeśli dobrze je wykorzystać, możemy liczyć na cudowny ślub i jego jeszcze piękniejsze upamiętnienie. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems