Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Łomża

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Rolls Royce Silver Cloud

Piaseczno
Wspaniały śnieżnobiały Rolls Royce Silver Cloud I do wynajęcia na ślub ...
400.00 zł
4256

Citroen C4 1932

Warszawa
To najstarsze auto w naszej kolekcji i stanowi sentymentalny powrót do ...
250.00 zł
4254

Buick Special Sedan 1937

Warszawa
Samochód, który pamięta czasy przedwojenne i stanowił ulubiony pojazd gangsterów z ...
250.00 zł
4504

Wołga GAZ 21 - 1966 r.

Warszawa
Czarna Wołga to auto znane z legendy o porywaniu małych dzieci. ...
225.00 zł
1858

Buick Riviera GS 1972

Warszawa
To najbardziej poszukiwana wersja wśród kolekcjonerów - wersja GS to krótka, ...
250.00 zł
5949

Replika Alfa-Romeo Nestor

Warszawa
Kabriolet to jedyne auto, które nie jest zabytkiem w naszej firmie. ...
250.00 zł
5140

Cadillac Brougham 1965

Warszawa
Pierwszy z modeli, który wyznaczał nowe trendy wśród stylistów jak bardziej ...
250.00 zł
3089

Trabant Limuzyna największy w Polsce

Warszawa
Witam Oferuję Państwu naprawdę wyjątkowe auto na wyjątkowe imprezy okolicznościowe Trabant Limuzyna jedyny w ...
200.00 zł
5483

Maserati Ghibli

Warszawa
Maserati Ghibli prestiżowa limuzyna premium z silnikiem Ferrari dostarczająca niesamowitych wrażeń ...
150.00 zł
441

Kazik

Jabłonna
Fiat 125p 83'
150.00 zł
4082
Liczba pozycji: 10

Województwo Podlaskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Łomża - nasz przewodnik

Przygotowania do ślubu są bardzo ważne. Każda para młoda chce bowiem, by ten dzień był wyjątkowy i wspaniały pod każdym względem. Przyszła panna młoda chce pięknie wyglądać. Często wiąże się to z wieloma wizytami w salonach sukien ślubnych. Zamówienie obrączek ślubnych jest także bardzo ważną czynnością. Jednak w pierwszej kolejności należy uzgodnić datę ślubu. Jeżeli po ślubie w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego młoda para chce zorganizować zabawę weselną, musi wybrać i zarezerwować odpowiednią salę jak najwcześniej. Zagwarantuje to większy wybór oraz niższe ceny. To samo dotyczy zespołu muzycznego, fotografa czy kamerzysty. Tego ostaniego z powodzeniem można znaleźć na tej stronie: http://www.filmy-wesele.pl/Łomża.

Rezerwacja różnych przydatnych usług ślubnych

To jednak nie wszystkie szczegóły, o których młoda para nie powinna zapominać. Warto zastanowić się nad wynajęciem samochodu ślubnego. Pary młode często proszą o pomoc znajomych, jednak to profesjonalna firma zaoferuje nam w pakiecie udekorowanie pojazdu oraz zagwarantuje jego dostępność w dniu realizacji sesji ślubnej. Warto zauważyć, że oferta wynajmu samochodu jest szeroka i ciekawa. Obejmuje eleganckie limuzyny, zabytkowe kabriolety czy samochody w stylu retro. Każdy więc znajdzie coś dla siebie. Unikatowy ślubny samochód może także zostać wykorzystany jako atrakcyjny element ślubnej sesji.

Auta ślubne na wynajem - warto?

Wiele par nawet nie sprawdza oferty wynajmu aut ślubnych w okolicy, wierząc, że lepszą opcją jest wykorzystanie własnego auta, ewentualnie pożyczonego od rodziny. Obawiają się głównie wysokich kosztów i myślą, że to wielki wydatek, na który mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. To jednak wielki błąd, bo wynajem auta ślubnego jest tańszy, niż wielu się wydaje, a w dodatku jest bardzo komfortowym sposobem na załatwienie sobie ślubnego transportu. Ślubne auta z wypożyczalni nie tylko jest ładniejsze i elegantsze, niż to, którym jeździmy na co dzień. W dodatku "na wyposażeniu" posiada kierowcę i paliwo, a co więcej ślubne dekoracje, za które nie musimy dopłacać ani grosza. To sprawia, że różnica między kosztem wypożyczenia auta, a skorzystania z własnego (kiedy to my ponosimy wcześniej wspomniane wydatki) jest znacznie mniejsza, niż nam się wydaje! Biorąc pod uwagę, jak mało musimy zrobić, żeby wypożyczyć auto ślubne i jak unikatowy model możemy wybrać, wynajem auta ślubnego wydaje się jedyną rozsądną opcją dla młodej pary. Przejażdżki luksusowym modelem, sącząc szampana, na pewno nie zapomnimy! 

Jakie ślubne auto wybrać?

Jeśli decydujemy się na wynajem auta ślubnego, będziemy mieli wręcz nieograniczone możliwości. Modeli, bardzo różnych, jest cała masa, trzeba tylko zdecydować, co najbardziej nas interesuje. Może jest to luksus w najlepszym wydaniu, czyli model Bentley? Auto, które kojarzy się z bogaczami to nie model, do którego mamy okazję często wsiąść. Podobnie różnego rodzaju auta zabytkowe, które zachwycają swoim wyglądem i przyciągają spojrzenia wszystkich przechodniów. Zabytkowy samochód na weselu to klasa i styl, świetnie będzie komponować się z suknią - syrenką panny młodej i przyjęciem w 5-ciogwiazdkowym hotelu. Można inaczej potraktować ten dzień i wybrać starego dobrego "malucha" albo inną z "legend PRL-u". Goście na pewno docenią poczucie humoru młodej pary i szybko wczują się w klimat zabawy. 

Łomża i jej ciekawe plenery

Łomża jest ciekawym miastem, oferującym wiele atrakcyjnych miejsc idealnie nadających się na realizację ślubnych zdjęć lub filmów. Warto jest także wykorzystać atrakcyjne plenery, które tworzy rzeka Narwia. Zakola Narwii w pobliżu miasta tworzą malownicze panoramy. Dzisiejsza technika foto i wideo pozwala na stworzenie doskonałych filmów i albumów ślubnych. Spacer malowniczymi uliczkami miasta z pewnością podkreśli romantyczny charakter ujęć. Nie sposób przy tej okazji pominąć reprezentacyjnego głównego deptaka, który przebiega ulicą Farny oraz ulicą Długą. Warto uwzględnić go przy wyborze miejsc sesji, szczególnie uroczo prezentuje się wieczorem.

Z obiektów sakralnych doskonałą prezencję posiada Katedra św. Michała Archanioła, Kościół Wniebowzięcia NMP - dawna cerkiew garnizonowa z 1877 roku oraz Zespół klasztorny O. Kapucynów.  Pary młode mogą tutaj mieć swoje śluby więc zwykłe ujęcia będą doskonałe. Zrealizowanie dodatkowych ujęć w plenerze i podczas trasy samochodem ślubnym jeszcze bardziej uatrakcyjni nagrania i kadry zdjęciowe.

Stary Rynek jest miejscem, w którym możliwości i pomysłów nigdy nie zabraknie. Kamieniczki na Starym Rynku, Bank Państwa przy ulicy Dwornej oraz Dom Pomocy Miejskiej to kolejne ciekawe przykłady atrakcyjne dla Łomży. Najważniejsze jest jednak, by para młoda była zadowolona z efektów pracy fotografa oraz kamerzysty. Dzięki wcześniejszym ustaleniom, wykorzystaniu zrealizowanych wcześniej pomysłów fachowca można spodziewać się, że efekt końcowy będzie bardzo udany i na pewno uszczęśliwi młoda parę. Profesjonaliści muszą spełnić oczekiwania swoich klientów, a nimi są przecież przyszli małżonkowie.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems