Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Białystok

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Porsche Cayenne GTS

Białystok
Prezentowany egzmplarz jest w bardzo bogatej wersji.
950.00 zł
725

MERCEDES A klasa 2019!

Białystok
NajTańsza i Najkorzystniejsza Oferta! MERCEDES A Klasa 2019!
510.00 zł
421

Maserati Ghibli

Warszawa
Maserati Ghibli prestiżowa limuzyna premium z silnikiem Ferrari dostarczająca niesamowitych wrażeń ...
150.00 zł
290

Kazik

Jabłonna
Fiat 125p 83'
150.00 zł
3940
Liczba pozycji: 4

Województwo Podlaskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Białystok - nasz przewodnik

Dzień ślubu uważany jest za jeden za najważniejszy w życiu młodego człowieka. Dlatego właśnie młodej parze bardzo zależy na tym, by zarówno ceremonia ślubna, jak i wesele przebiegało we wspaniałej atmosferze, pozbawionej stresu i niepotrzebnych nieporozumień. W tym celu warto jak najwcześniej podjąć przygotowania do tej uroczystości. Dotyczy to nie tylko uzgodnienia w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego daty ślubu, ale również rezerwacji sali weselnej, wynajęcia zespołu muzycznego lub DJa, zamówienia wymarzonej sukni i ustalenia kolorystki dekoracji.

 

Auto do ślubu w Białymstoku 

Warto zastanowić się także nad wynajęciem samochodu ślubnego. Być może związane to będzie z dodatkowymi kosztami, ale zdejmie z młodej pary konieczność udekorowania takiego pojazdu. Ponadto firmy zajmujące się wynajmem oferują dodatkową rezerwację związaną z realizacją plenerowej sesji ślubnej. Często ma ona miejsce w dniu innym niż dzień ślubu.

 

Samochody weselne – doskonałe modele aut ślubnych

Oferta wynajęcia samochodu ślubnego jest bardzo szeroka. Można zatem wybierać wśród luksusowych limuzyn, pojazdów w stylu retro czy kabrioletów z lat 50tych. Wybór auta ma znaczenie także dlatego, że pary młode często wykorzystują je jako element sesji zdjęciowej. Ujęcia na tle unikatowego modelu zawsze są niezwykle efektowne. Dlatego wybrany przez nas model powinien być nietypowy i rzadko spotykany. Wtedy nie tylko uda nam się zaskoczyć gości efektownym przyjazdem do kościoła lub do urzędu, ale także uzyskać piękne i nietypowe zdjęcia ślubne. 

 

Sesja ślubna a samochód na wesele

Dlaczego warto wykorzystać samochód w sesji ślubnej? Obecnie zdjęcia i filmy plenerowe stają się bardzo popularne. Dosłownie każda decyduje się, żeby taką wykupić. Zdarza się, że w letnie miesiące w najbardziej popularnych miejscach Białegostoku możemy obserwować kilka par, które przyszły z fotografem ślubnym w te same miejsca. W tej sytuacji trudno nazwać taki plener wyjątkowym. Młode pary czują to i starają się urozmaicić nieco swoje sesje i teledyski ślubne. Czasem powoduje to daleki wyjazd w poszukiwaniu odpowiedniego pleneru np. nad morzem, w górach, a nawet za granicą. Ale znacznie łatwiej i taniej jest dodanie ciekawego elementu do sesji np. samochodu. Takie zdjęcia nabiorą żywiołowości  charakteru i na pewno wyróżnią się od innych, nawet jeśli w tle zobaczymy standardowy krajobraz. 

 

Białystok miejscem idealnym na ślub

W Białymstoku ślub będzie pięknym wydarzeniem. Wspaniała ceremonia oraz zabawa weselna będą doskonale prezentować się na odpowiednich fotografiach i filmach. Profesjonaliści będą mogli poza szczęściem młodej pary uchwycić także niezwykły klimat samego miasta. Odpowedniego fotografa bez kłopotu można odszukać pod tym adresem: http://www.fotograf-wesele.pl/Białystok. Charakterystyczne obiekty Białegostoku bardzo dobrze prezentować się będą w takich ujęciach. Do atrakcji miasta z pewnością zaliczyć powinno się Dom Koniuszego, Ratusz, pałac Branickich, rynek Kościuszki, sobór św. Mikołaja, kościół św. Rocha, pomnik Bohaterów Ziemi Białostockiej.

Stawy Dojlidzkie to także wspaniały plener, który doskonale wkomponuje się jako tło fotografii lub filmu. Pomysł dotyczący sesji ślubnej dotyczyć może najróżniejszych miejsc w mieście i okolicy. Fachowcy w tej dziedzinie będą mieli sprawdzone plenery lub wykorzystają pomysły oraz propozycje pary młodej. Przepiękny Pałac Branickich i Sobór św. Mikołaja również mogą zostać wykorzystane podczas tworzenia wspaniałych ujęć.

Nie można pominąć Bazyliki archikatedralnej Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Ciekawym pomysłem jest zorganizowanie trasy przejazdu samochodem ślubnym w dzień ślubu lub w innym terminie przez miasto, by uwiecznić w kadrze wiele ciekawych miejsc. Liczne parki w Białymstoku pozwalają z pewnością usatysfakcjonują miłośników przyrody. Dzięki dużej liczbie atrakcyjnych miejsc, zdjęcia będą różnorodne i na pewno się nie znudzą.

 

Sesja ślubna podczas jazdy

Ciekawym pomysłem, który sprawdzi się niezależnie od pogody, warunków geograficznych, czy atrakcyjności miejsca jest sesja ślubna, a częściej nagranie teledysku ślubnego podczas jazdy samochodem. Nie wszyscy kamerzyści oferują takie usługi, bo do ich wykonania potrzebny jest specjalny sprzęt, m.in. mała, przenośna kamera, którą z łatwością można przymocować w dowolnym miejscu. Choć brzmi niewinnie, jest to dość droga kamera, dlatego niektórzy kamerzyści nią nie dysponują. Ci, którzy jednak mają takie filmy w swojej ofercie, mogą tworzyć prawdziwie dynamiczne obrazy. Warto zapytać swojego kamerzystę o taką możliwość, bo taki zrealizowanie takiego filmu warte jest przemyślenia. Mało kto może pochwalić się tak niezwykłym teledyskiem ślubnym. 

Warto zaufać doświadczeniu i najważniejsze usługi powierzyć profesjonalnym firmom. Specjalista zagwarantuje wysoką jakość swojej pracy, podzieli się własnymi pomysłami i posłuży radą, na pewno sprosta oczekiwaniom młodej pary, a jej życzenia będą priorytetem. Aby tak się stało, państwo młodzi nie powinni dokonywać wyboru w ostatniej chwili.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems