Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Cieszyn

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

BUICK SPECIAL 1955r v8, 4,3l - 6-osobowy !

Cieszyn
Zabytkowy amerykański krążownik BUICK SPECIAL z 1955 roku z silnikiem V8 ...
200.00 zł
47

DODGE CHARGER 1973r v8 6,6l

Cieszyn
sportowy DODGE CHARGER z 1973r z silnikiem V8 6,6l i ponad ...
250.00 zł
57

GMC 100 1949r v8 5,7l

Cieszyn
klasyczny PICKUP GMC 100 z 1949r z silnikiem V8 5,7l i ...
200.00 zł
51

Mercedes C, BMW F30, Mercedes CLA , Audi Q5

Bielsko-Biała
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Waszym wyjątkowym ...
150.00 zł
4330

Warszawa 223

Bielsko-Biała
Warszawa 223 z 1970r. w pięknej odsłonie z niebiesko-szarym wnętrzem.
250.00 zł
959

Fiat 125p

Bielsko-Biała
Oryginalnie zachowany zarówno pod względem kolorystki jak i wyposażenia niebieski Fiat ...
200.00 zł
811

Trabant 601

Bielsko-Biała
Trabant 601 jest oryginalnie zachowanym egzemplarzem, bez żadnej ingerencji mechanicznej od ...
150.00 zł
827

Fiat 126p

Bielsko-Biała
W 100% oryginalnie zachowany Maluch z 1976r. w żółtym kolorze, z pięknie ...
150.00 zł
748

edsel corsair merlin-elvis 1959r

Zebrzydowice
piekny samochod edsel corsair z lat 50tych pieknie odrestaurowany wielkie slawy ...
1000.00 zł
759

RZADOWY CADILLAC FLEETWOOD 1966 NAWIEKSZY OSOBOWY

Zebrzydowice
ORYGINALNA RZADOWA LIMUZYNA W ORYGINALNYM STANIE JEDYNY EGZEPLAZ W POLSCE 1966ROK ...
1100.00 zł
713
Liczba pozycji: 24

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Cieszyn - nasz przewodnik

Każdy ślub powinien być bardzo pięknym wydarzeniem i to nie tylko ze względu na finalizację wzniosłego uczucia dwojga kochających się ludzi, którzy poprzez przysięgę chcą dzielić ze sobą całe życie. Nie ulega zatem wątpliwości, że do tego dnia para młoda chce się przygotować. Organizacja tego wydarzenia zwykle związana jest z rezerwacją różnych usług i załatwianiem ważnych spraw przez młodych oraz rodzinę, która nie raz pomaga w tej sytuacji. Najważniejszą sprawą jest zdecydowanie się na odpowiednią datę ślubu i załatwienie wszystkiego w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. To pozwala na rozwiązanie dalszych spraw, które są istotne.

Przygotowania do ślubu są bardzo ważne.
Wykorzystując portal lokale-wesele.pl z powodzeniem można wyszukać właściwe miejsce na przyjęcie weselne lub pełne wesele. Z kolei z tym wiąże się wybranie zespołu muzycznego lub DJ-a potrafiącego poprowadzić taką imprezę. Zadowolenie gości to bowiem podstawa i wiele od tego zależy. Nie można także zapominać o usłudze fotografa i kamerzysty ślubnego. To ich praca stworzy wspaniałe pamiątkowe filmy i zdjęcia, które po latach przypomną te wspaniałe chwile.

Wynajem samochodów w Cieszynie.
Bardzo ważne są także wszystkie inne sprawy, które związane są z zamówieniem sukni ślubnej, obrączek, zaproszeń, wystroju kościoła oraz samochodu ślubnego. W Cieszynie mamy do wyboru właśnie wiele ciekawych usług związanych z wynajmem takiego auta ślubnego. Może się ono przydać nie tylko podczas tego wyczekiwanego dnia, ale także w innym terminie, gdy realizowany jest reportaż ślubny.
Atrakcje Cieszyna są bardzo szczególne. Okolice rynku i ratusza umożliwiają realizację wspaniałych ujęć w tematyce ślubnej. Nie brakuje tutaj wielu par młodych, które realizują w tym obszarze sesje fotograficzne. Samo miasto doskonale nadaje się na realizację pamiątkowego filmu ślubnego. Można bardzo dobrze zrealizować ujęcia podróżując samochodem ślubnym po mieście. Dobrym pomysłem także może być przejazd na drugą stronę rzeki Olzy, gdzie w czeskiej części odnajdzie się także warte zachodu plenery. Tamtejszy rynek i okolice dworca doskonale mogą uzupełnić pomysł na sesje foto i wideo.

Miasto Cieszyn to szczególne miejsce dla wyznawców kościoła ewangelickiego, ale także nie brakuje tutaj kościołów rzymskokatolickich. Bez względu jednak na to czy ślub odbywa się w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego to ujęcia mogą zostać zrealizowane w tych miejscach oraz w drodze na zabawę weselną. Samochody ślubne doskonale mogą tutaj pomóc. Dotyczy to przemieszczania się wśród ciekawych obiektów miasta. W ciekawy sposób można nagrać kontakt młodej pary w samochodzie, a także udać się w miejsca doskonale uzupełniające tworzenie takich pamiątek.
Kościół św. Marii Magdaleny jako przykład pięknego obiektu idealnie pokazuje jak można na tle kościoła na zewnątrz i wewnątrz utrwalić piękne kadry. Uzupełnieniem wspaniałych ujęć może być także wycieczka w rejony Beskidów. Ustroń znajduje się bardzo blisko. Można tam dotrzeć tym pojazdem by uzupełnić tworzenie pięknej pamiątki. Wszystko to, można zrealizować w innym terminie niż dzień ślubu, po uprzednich ustaleniach z kierowcą.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems