Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu


Volkswagen 1303 "Garbus" z 1973 roku

 

Został gruntownie odrestaurowany w latach 2010-2011. Prace obejmowały zakres blacharski, lakierniczy, mechanikę i renowację wnętrza z wykonaniem całej nowej tapicerki. Wszystkie prace wykonane zostały przez wyspecjalizowane warsztaty działające w zakresie renowacji samochodów zabytkowych ze specjalizacją Volkswagen. Użyte części są w większości oryginalne. Kolor samochodu jest zgodny ze specyfikacją producenta (w takim kolorze wyjechał z fabryki) Dzięki tym pracom oddajemy w ręce nowożeńców niepowtarzalny samochód, który w subtelny i stylowy sposób podkreśli ten jedyny, wyjątkowy dzień.

 

Proponujemy wynajem z szoferem

 

Który w sposób elegancki i profesjonalny zawiezie Was we wskazane miejsca, lub do samodzielnej jazdy. Bez względu na wybraną opcję wynajmu, oraz czas trwania, na terenie Częstochowy i najbliższej okolicy cena pozostaje niezmienna i wynosi 500zl. Dojazd do bardziej oddalonych miejscowości ustalamy indywidualnie. Dekoracje samochodu możemy wykonać we własnym zakresie, według sugestii i na koszt wynajmujących lub podstawić samochód we wskazane miejsce jeśli zrobicie to sami. Dekoracja nie może zawierać elementów, które mogły by uszkodzić powłokę lakierniczą. Tabilce z napisem "Młoda Para" zapewniamy w cenie wynajmu. Wszystkie inne opcje pozostawiamy w gestii Pary Młodej.

CENA STANDARDOWA: 600.00 zł

ODSŁON: 7809

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu - zdjęcie pojazduOryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu - zdjęcie pojazduOryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu - zdjęcie pojazduOryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu - zdjęcie pojazduOryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu - zdjęcie pojazduOryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.
Kierowca
ORYGINALNY KLASYCZNY VW GARBUS DO śLUBU
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

600 zł
600 zł
Samochód ślubny Częstochowa - Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu
Samochód ślubny Częstochowa - Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu Ocena: 5,00 / 5 1 opiniaopinie
Wszystko jak najbardziej na plus. Samochod piekny. Transakcja wlasciwie bezproblemowa. Pozdrawiamy
Justyna Swiatkowska i Krzysztof Homa, ślub: 2016-05-27
Wykonanie: DigiHex Systems