Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Kluczbork

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

ZABYTKOWY MERCEDES - Piękny - teraz rabat.

Wrocław
MERCEDES ZABYTKOWY - piękny w stanie idealnym.
150.00 zł
6129

Mercedes W108 280SEL Klasa S 1969

Wrocław
Nasza flagowa limuzyna Mercedes W108 280SEL z 1969r.
175.00 zł
4753

Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu

Częstochowa
Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu
600.00 zł
7554

NOWE PORSCHE CAYENNE Czerwona skóra!!!LUX WERSJA

Kujawy
Najwyższa Jakość Na Wasz Wyjątkowy Dzień!!! PORSCHE CAYENNE III S Silnik 4,2L 385 ...
250.00 zł
2079

BMW X6 BLACK EDITION

Kujawy
Bądzcie Wyjątkowi W Najważniejszym Dniu!!! BMW X6 Black Edition XDRIVE 35 D ...
200.00 zł
1896

Setra 315 HD

Olesno
53 miejsca, WC, Klimatyzacja, Barek, Lodówka, Video
300.00 zł
2582

Neoplan

Olesno
42 miejsca, WC, Klimatyzacja, Barek, Lodówka, Video
300.00 zł
2382

VW Crafter

Olesno
18 miejsc, Klimatyzacja, Video
250.00 zł
2532
Liczba pozycji: 8

Województwo Opolskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Kluczbork - nasz przewodnik

Dla pary młodej moment powiedzenia sobie „tak” na ślubnym kobiercu jest szczególnie ważny. Nic zatem dziwnego, że każdy przywiązuje wielką wagę do przygotowania się do tych chwil. W pierwszej kolejności należy uregulować wszelkie formalności, zaprosić gości i zadbać, by dobrze się bawili podczas zabawy. Dla wszystkich par, które planują wesele bardzo ważnym posunięciem jest jak najwcześniejsza rezerwacja lokalu weselnego, który sprosta oczekiwaniom młodej pary i będzie odpowiedni do liczby zaproszonych gości. To samo dotyczy zespołu muzycznego lub DJa, który zapewni wspaniałą zabawę. Kiilka sprawdzonych ofert można obejrzeć tutaj.

Oryginalna sesja ślubna.

Nad stworzeniem niebanalnej pamiątki z tego dnia czuwać musi profesjonalny fotograf. Dość często zatrudniony zostaje także kamerzysta, który zajmie się stworzeniem ciekawego reportażu ślubnego. Takie profesjonalne zdjęcia i filmy będą wspaniałą pamiątką po latach nie tylko dla pary młodej, ale także rodziny i przyjaciół. Wspominanie tych wspaniałych chwil należy bowiem do przyjemności. Usługi fotograficzne i filmowe związane są także z realizacją filmów ślubnych w plenerze oraz różnych klimatycznych sesji ślubnych. Do ślubu dobrze jest także się wybrać wynajętym specjalnie na tę okazję samochodem. Na rynku działa coraz więcej firm, z których ofert można skorzystać. Samochody są bardzo różne i doskonale mogą uzupełniać image stworzone przez młodą parę. Takie auta ślubne mogą także idealnie wpisywać się jako tło podczas realizacji ciekawej sesji ślubnej lub filmu wideo. Wszystkie pary młode, które skorzystały z usługi wynajmu samochodu są z niej bardzo zadowolone.

Plenery w Kluczborku i okolicy.

Każdy fotograf lub kamerzysta zna swoją rolę podczas ślubu i wesela. Tacy fachowcy doskonale wiedzą, jak zrealizować doskonałe ujęcia. Poza samym reportażem ślubnym, który idealnie zrelacjonuje przebieg uroczystości, pary młode zamawiają często zdjęcia i filmy realizowane poza tym wydarzeniem. W tym celu sesja w plenerze jest bardzo pożądana, podobnie jak rejestracja wideo. Pomocne mogą okazać się samochody ślubne, które nie tylko posłużą jako środek transportu na miejsce sesji, ale mogą być doskonałym elementem ją uzupełniającym.

Pomysły na doskonałe zdjęcia i filmy.

Bardzo ciekawym miejscem na tego typu ujęcia jest piękny kluczborski Rynek. Ślub w pięknych wnętrzach  Kościoła pw. Matki Boskiej Wspomożenia Wiernych z pewnością zapadnie w pamięć. Nie należy zapominać o innych, równie pięknych zabytkach, jakimi niewątpliwie są: Kościół ewangelicko-augsburski Chrystusa Króla oraz Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przyjazd do kościoła nietuzinkowym samochodem z pewnością wywrze wrażenie na gościach.

Realizacja filmu ślubnego oraz zdjęć będzie dodatkową atrakcją dla młodej pary. Ich zadaniem jest bowiem przypominanie radosnych chwil. Dlatego warto inwestować w profesjonalne usługi ślubne i z pewnością wynajem auta ślubnego do nich należy. Wynajęcie go na sesję ślubną odbywającą się w innym dniu niż sam ślub na pewno ułatwi dojazd do atrakcyjnych plenerów. Ponadto efektowny pojazd może być świetnym elementem uzupełniającym taką sesję.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems