Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Lublin

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

FORD EDGE

Lublin
SUV komfortowy duży super prezencja
600.00 zł
1499

Cadillac Eldorado

Lublin
Duma amerykańskiej motoryzacji - zabytkowy Cadillac Eldorado z 1984 roku
140.00 zł
1786

Maserati Ghibli

Warszawa
Maserati Ghibli prestiżowa limuzyna premium z silnikiem Ferrari dostarczająca niesamowitych wrażeń ...
150.00 zł
1348

BUICK LE SABRE 1960 KABRIOLET 6 osobowy

Kielce
Oferujemy do Państwa dyspozycji niesamowitego, zabytkowego, oryginalnego BUICKa LE SEBRE 1960 ...
1200.00 zł
14513

AUDI A4 2007 Biała PERŁA

Kielce
Piękne AUDI A4 2007 BIAŁA PERŁA - POLECAMY
450.00 zł
11846

Kazik

Jabłonna
Fiat 125p 83'
150.00 zł
5071

Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu

Częstochowa
Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu
600.00 zł
7766

Mercedes-Benz AMG CLA 45 Shooting Brake Orange

Warszawa
Mercedes-Benz AMG CLA 45 Shooting Brake w limitowanej serii Orange Art ...
360.00 zł
2503
Liczba pozycji: 8

Województwo Lubelskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Lublin - nasz przewodnik

Gdy para młoda ustali już datę swojego ślubu, to rozpoczyna się wspaniały okres wyczekiwania na ten szczególny dzień w swoim życiu. Każdy para chce się do tego dnia odpowiednio przygotować. Zająć się trzeba wieloma szczegółami, a także rezerwacjami usług. Trzeba wiedzieć, że wynajęcie właściwej restauracji, domu weselnego czy innego miejsca na przyjęcie weselne może być w pewnych terminach problematyczne. Często niektóre lokale posiadają rezerwację na wiele miesięcy, a nawet lat wcześniej. Dobrze jest zatem skorzystać z portalu lokale-wesele.pl, na którym ogłaszają się wspomniane miejsca.

 

Usługi ślubne warte rozważenia

Inne ważne usługi, które powinny być załatwione zdecydowanie wcześniej dotyczą fotografowania i wideofilmowania. Bez wątpienia nie można także zapomnieć o zaproszeniach, obrączkach ślubnych oraz ubiorze pary młodej. Dobrze jest mieć zamówiony transport na ten dzień. Wiele par pożycza samochód od znajomych. Warto jednak zastanowić się nad możliwością wynajmu samochodu. Jest wiele firm, które wychodzą naprzeciw zainteresowanym osobom.

 

Jakie auto do ślubu? 

Wybór samochodu ślubnego nie jest łatwym zadaniem. Oferty z Lublina są bardzo atrakcyjne, dlatego trudno będzie podjąć decyzję. Najważniejszym kryterium powinien pozostać gust pary młodej. W końcu liczy się głównie to, że samochód będzie podobał się właśnie im. Czasem możemy pomyśleć też o zaskoczeniu gości i wybrać model samochodu, który nie jest łatwo spotykany na naszych drogach. Wtedy przyjazd młodej pary do kościoła nabierze charakteru i zapewne będzie jeszcze długo przez wszystkich wspominany. Nie zapomnijmy także, aby samochód dobrać do stylu całego ślubu i wesela. Sekretem udanej uroczystości jest komponowanie się wszystkich elementów, samochód nie może "odstawać" od wszystkich innych. 

 

Wynajęty samochód na wesele – brak przygotowań

Jedną z głównych zalet wynajęcia samochodu na ślub jest fakt, że wraz z decyzją znika nam sporo trosk i problemów. Nie musimy martwić się o umycie, czy zatankowanie samochodu, ani o jego dekorację - to wszystko wchodzi w cenę wypożyczenia. Podobnie jak usługi kierowcy ślubnego, który pojawi się w umówionym miejscu i będzie prowadził samochód do kościoła i na salę oraz podczas ślubnej sesji. Dzięki temu nie musimy się martwić przygotowaniami samochodu do ślubu, bo wszystko zostanie dostarczone przez właściciela. 

 

Samochody weselne na wynajem w Lublinie

W Lublinie istnieją firmy, które zajmują się wynajmem różnych modeli samochodów ślubnych. Są to wspaniałe luksusowe auta lub samochody z lat 60, 70 lub 80 doskonale pasujące do charakteru wydarzenia. Warto zastanowić się nad ich wypożyczeniem, bowiem mogą służyć nie tylko w dniu ślubu jako środek transportu młodej pary do kościoła albo urzędu, ale można je wykorzystać w czasie sesji ślubnej. Wszystko zależy od pomysłów i nie jest niczym ograniczone.

 

Sesja ślubna w Lublinie

Lublin jest miastem królewskim Korony Rzeczpospolitej. Zachowało się tutaj wiele znamienitych zabytków i innych atrakcji. Ich obecność pozwala realizować wyjątkowej jakości reportaże ślubne z ich udziałem. Wiele par młodych można spotkać na rynku i w innych miejscach, gdzie wiele do powiedzenia ma cudowna panorama miasta. Ulica Rybna w Starym Mieście to przykład pięknego zakątka, gdzie można zrealizować doskonałe zdjęcia oraz filmy. W różne interesujące miejsca można udać się atrakcyjnym samochodem, którego rola jest niebagatelna, jeśli chodzi o ujęcia fotograficzne i filmowe. Filmy ślubne wykonane w tych miejscach zachwycają innością.

Warto polecić także okolicę Kaplicy św. Trójcy i XIII-wiecznego donżonu. Miejsce to prezentuje się wspaniale o każdej porze dnia, a także po zapadnięciu zmroku. Wieża Trynitarska w okolicach Rynku i Plac Po Farze to kolejne znaczące miejsca doskonale pasujące klimatem do tego typu realizacji. Największa aktualna baza fotografów z Lublina znajduje się na stronie: Fotograf Lublin

 

Samochodem poza miasto

Sposób na magiczną sesję ślubną z użyciem samochodu to wyjazd nim poza miasto i odszukanie atrakcyjnych plenerów na łonie natury. Choć takie miejsce zwykle nie wydaje się szczególne, to samochód nada mu charakteru, a w dodatku będziemy mieli okazję na dłuższą przejażdżkę luksusowym autem ślubnym. Warto także rozważyć opcję nakręcenia teledysku ślubnego podczas jazdy samochodem. Prędkość, przysłowiowy "wiatr we włosach" i stylowa maszyna będą stanowić piękne tło dla takiego filmu. Teledysk ślubny nakręcony podczas jazdy samochodem nie jest jeszcze zbyt popularną opcją, także pozwoli parze młodej znacznie wyróżnić się od innych. Żeby to zrobić konieczne będzie znalezienie odpowiednego kamerzysty. Takowego można znaleźć na stronie Kamerzysta Lublin.

Planując ślub i wesele pary młode często rezygnują z wynajęcia samochodu ślubnego z powodów oszczędnościowych. Wolą skorzystać z auta pożyczonego od znajomych. Często samochód jest dopełnieniem oferty związanej z fotografią i wideofilmowaniem, dlatego warto go wynająć. Przejażdżka ulicami Lublina wokół interesujących miejsc, reportaż ślubny wykorzystujący nie tylko młodą parę i jej emocje ale także atrakcyjny samochód to dobry pomysł. Ujęcia w takich okolicznościach z pewnością są ciekawe. Lublin to miasto wielu możliwości pod każdym względem. Pamiątkowe zdjęcia i filmy realizuje się tutaj z zadowoleniem, z wielkim rozmachem. To wszystko zależy od pomysłowości samej pary młodej lub fachowców realizujących te zdjęcia i filmy. Stworzenie klimatycznych ujęć na terenie miasta, pozwala zrealizować oczekiwania każdej młodej pary.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems