Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Lincoln Continental Collector's Series z 1975r.


Jeżeli należysz do grona poszukiwaczy skarbów, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie!

Z przyjemnością pragniemy przedstawić naszego sześcioosobowego Lincolna Continentala. Nasze zabytkowe auto rozświetli każdą ważną uroczystość swoją elegancją, wygodą oraz przestronnością. Szybko nie daje o sobie zapomnieć, wzbudza ogromne zainteresowanie w każdym miejscu na Ziemi. Nie dane będzie Wam oraz Waszym bliskim zapomnieć o luksusowej podróży rozpoczynającej Wasze Nowe Życie.

Marzycie o podróż w czasie? czemu nie, to dla nas wykonalne.. Z naszym Lincolnem odpłyniesz (dosłownie) w podróż do lat 70 XX wieku i poczujesz się jak prezydenci USA. Nasza limuzyna została została stworzona dla najważniejszych osobistości Państwa tamtych lat.Jeśli pragniecie aby Wasz dzień był jedyny, niezapomniany, ta oferta skierowana jest do właśnie do Was. Lincoln Continental nie jest zwykłym krążownikiem szos o czym świadczy zaledwie 370 egzemplarzy wyprodukowanych tego modelu. Dodam, że to najprawdopodobniej jedyny zachowany model w Europie.. więc nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się nielimitowanym czasem podróży. Twoją uroczystość rozświetli dodatkowo elegancki i sympatyczny szofer.

Do naszego ogromnego asortymentu zalet dorzucamy tablice "młoda para" gratis oraz kilka przystrojeń samochodu do wyboru.

Nasza Limuzyna obsługuje wszelkiego rodzaju przejazdy okolicznościowe:

- Wesela

- Wieczory kawalerskie i panieńskie

- Imprezy okolicznościowe (urodziny, imieniny, studniówki, chrzciny)

- Randki

- Zaręczyny -

Spotkania biznesowe

- Reklama,

- Filmy

- Teledyski

- Oraz przewozy według indywidualnych życzeń klienta...

CENA STANDARDOWA: 250.00 zł

ODSŁON: 2318

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Lincoln Continental Collector's Series z 1975r. - zdjęcie pojazduLincoln Continental Collector's Series z 1975r. - zdjęcie pojazduLincoln Continental Collector's Series z 1975r. - zdjęcie pojazduLincoln Continental Collector's Series z 1975r. - zdjęcie pojazduLincoln Continental Collector's Series z 1975r. - zdjęcie pojazduLincoln Continental Collector's Series z 1975r. - zdjęcie pojazduLincoln Continental Collector's Series z 1975r. - zdjęcie pojazduLincoln Continental Collector's Series z 1975r. - zdjęcie pojazduLincoln Continental Collector's Series z 1975r. - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Piotr
Toruń
ODSŁON: 570
Kierowca
Wynajem zabytkowej limuzyny Lincoln Continental
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

250 zł
250 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems