Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Tarnobrzeg

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Ford Cortina Consul DeLux 1964r - Auto Zabytkowe

Dębica
Ford Consul Cortina MK1 DeLux 1964r - auto zabytkowe po renowacji. ...
140.00 zł
2935

Jaguar Daimler SIX

Ostrowiec Świętokrzyski
Jaguar Daimler Six z 1995 roku. Piękny! Komfortowy! Luksusowy!
350.00 zł
3260
Liczba pozycji: 2

Województwo Podkarpackie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Tarnobrzeg - nasz przewodnik

Ślub jest wydarzeniem wielkiej wagi. Jest to uroczystość wymagająca jednak dużego zaangażowania ze strony zainteresowanych. Na szczęście obecnie można większość ważnych spraw zlecić firmom, które potrafią sprostać wymaganiom każdej zakochanej pary. Z pewnością samochód ślubny jest ważnym rekwizytem i dlatego wynajem tego pojazdu powinien należeć do priorytetowych zadań. Firmy zajmujące się wynajmem samochodów mają dla swoich klientów wiele ciekawych propozycji. Wszystko jest jednak uzależnione od potrzeb i oczekiwań. W ofercie znajdują się różne marki samochodów, a nawet modele z lat 70 czy 80-tych, które często znajdują amatorów. Kolorystyka także ma znaczenie. Atrakcyjne mogą się okazać reportaże ślubne z udziałem samochodów retro. Sesja ślubna w plenerze w towarzystwie pięknych pejzaży oraz interesującego samochodu może okazać się atrakcyjną i nietuzinkową.

Samochód ślubny z wypożyczalni

Jeśli liczymy na wyjątkowy efekt i zaskoczenie gości przyjazdem na swój ślub, to w grę wchodzi tylko wypożyczenie samochodu ślubnego. Korzystanie z własnego lub pożyczonego od rodziny, czy znajomych jest tańsze, ale na pewno nie tak efektowne. Auta z wypożyczalni są naprawdę niesamowite, głównie dlatego, że są specjalnie dobierane pod ślub. Są pewne modele, które lepiej niż inne sprawdzają się w takich okazjach, a firmy wypożyczające auta ślubne dobrze o tym wiedzą i dysponują takimi modelami, które zachwycą nie tylko gości, ale też przechodniów, którzy nie będą mogli oderwać wzroku od młodej pary. W dodatku wynajem auta to spora wygoda, bo właściciel zajmie się jego przygotowaniem do ślubu. Oznacza to, że w ten wyjątkowy dzień nie będzie trzeba martwić się o jazdę na myjnię, tankowanie, czy nawet dekorowanie samochodu. Problem znika, a ten czas można przeznaczyć na inne przegotowania, których przecież w dzień ślubu nie brakuje. 

Gdzie znaleźć samochód ślubny?

Jednak najpierw trzeba dotrzeć do ciekawych ogłoszeń, które skłonią nas do wynajmu auta. Najlepiej szukać ich w Internecie, bo w ten sposób na spokojnie można zapoznać się z jego opisem i zdjęciami. Bardzo przysłuży się tutaj portal auta-wesele.pl, gdzie można znaleźć ogłoszenia wynajmu aut z Tarnobrzega i okolic. Wybór jest spory i na pewni każda para znajdzie coś dla siebie. 

Jeśli jakiś model nam odpowiada, trzeba skontaktować się z właścicielem i pojechać zobaczyć wóz na żywo. To bardzo ważny element, bo każdego ślubnego podwykonawcę trzeba dokładnie sprawdzić, aby potem nie było żadnych problemów. Jeśli samochód i oferta właściciela wciąż nas przekonuje, to pozostanie podpisać umowę. Przygotowuje ją właściciel, ale to nie znaczy, że nie można jej zmienić. Umowę warto zabrać do domu, dokładnie przeczytać i zastanowić się, czy dobrze nas chroni. Jeśli nie, można poprosić o wpisanie do niej dodatkowych punktów. Potem można ją podpisać i zapłacić część kwoty wynajmu w charakterze zadatku albo zaliczki. Choć wymaga to trochę trudu, to da nam pewność, że ślubny samochód nie zaskoczy nas niczym nieprzyjemnym. 

Wybór ciekawego samochodu ślubnego

Wielu parom zależy na oryginalności, dlatego szukają niekonwencjonalnych rozwiązań, a ciekawy samochód może okazać się doskonałym wyborem. Firmy wynajmujące samochody ślubne z zadowoleniem realizują pomysły swoich klientów. W każdym mieście znajdziemy wiele firm usługowych, które chętnie podejmą się realizacji marzeń młodych par w zakresie pojazdu ślubnego. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wynajem samochodu wiąże się z określonymi kosztami, jednak te zazwyczaj są wkalkulowane w całokształt wielkiej uroczystości, jaką jest ślub w rodzinie. Zazwyczaj ślubny pojazd zostaje uwieczniony na fotografiach i filmach i staje się częścią naszych wspomnień, do których powracamy z uśmiechem na ustach.

Pamiątkowe filmy ślubne wykonane w samochodzie

W wynajętym z okazji ślubu i wesela samochodzie ślubnym można doskonale zarejestrować ślubne filmy z parą młodą. Najlepiej zrobi to sprawdzony kamerzysta znaleziony w dobrym serwisie: http://www.filmy-wesele.pl/Tarnobrzeg. W zależności od charakteru sesji i pomysłów, takie filmy będą bardzo atrakcyjne. Utrwalenie w trakcie podróży tarnobrzeskich zabudowań także będzie dobrym pomysłem. W ten sposób po montażu otrzyma się dynamiczny obraz relacji pary młodej na tle miasta. Samochodem także można wygodnie dostać się nie tylko pod kościół i lokal weselny, ale także na sesję fotograficzną w plenerze.

Wizytówką Tarnobrzega jest Zamek Tarnowskich, w okolicach, którego wspaniale można zrealizować klimatyczne ujęcia. Bardzo interesująca jest także panorama Jeziora Tarnobrzeskiego. Przejażdżka w tej okolicy z pewnością zaowocuje pięknymi ujęciami. Warto wcześniej ustalić trasę przejazdu z kierowcą i wybrać najatrakcyjniejsze miejsca. Profesjonalny fotograf z pewnością posłuży radą i wskazówkami.

W Tarnobrzegu znajduje się także piękny rynek. Cieszy się on dużą popularnością wśród par młodych. Nic dziwnego, ponieważ jego sceneria pozwala nakręcić ujęcia romantycznego spaceru, zwłaszcza jeśli sesja na rynku odbywa się wieczorem.

Aby móc otrzymać wspaniałą pamiątkę ślubną, warto zainwestować w usługi profesjonalistów. Nie tylko sprostają naszym oczekiwaniom, ale także podzielą się własnymi pomysłami, co sprawi, że sesja będzie udana i oryginalna.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems