Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Krosno

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Porsche Boxster 3.2 S

Chełmiec
Porsche Boxster S w kolorze grafitowy metalik, skórzane wnętrze w kolorze ...
200.00 zł
3638

Biały Mercedes E Klasa 2017 Limuzyna Czarny dach

Kraków
Biały Mercedes E Klasa Limuzyna Czarny Dach AMG
199.00 zł
5822

Ford Cortina Consul DeLux 1964r - Auto Zabytkowe

Dębica
Ford Consul Cortina MK1 DeLux 1964r - auto zabytkowe po renowacji. ...
140.00 zł
2935

Mercedes Benz W204

Nowy Sącz
Nowy, Luksusowy, Bialy Mercedes-Benz W204
120.00 zł
3825
Liczba pozycji: 4

Województwo Podkarpackie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Krosno - nasz przewodnik

Zorganizowanie wspaniałej uroczystości ślubnej nie powinno wiązać się ze stresem i nieporozumieniami. Ten najważniejszy w życiu dzień powinien być radosny. Dlatego warto odpowiednio wcześnie rozpocząć przygotowania, zaczynając od ustalenia daty ślubu i uzgodnienia jej w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Jeśli para młoda planuje zabawę weselną, kolejnym krokiem powinna być rezerwacja odpowiedniej sali oraz podpisanie umowy z zespołem lub DJ-em, który zadba o oprawę muzyczną i dobry nastrój zaproszonych gości. Na tej stronie można z łatwością znaleźć sprawdzony i dobry zespół: http://www.muzyka-wesele.pl/Krosno.

Samochody ślubne na wynajem

Wynajęcie samochodu ślubnego jest także ciekawą propozycją. Takie samochody mogą doskonale uatrakcyjnić ślub. Wynajęcie pojazdu spowoduje, że to na firmę wynajmującą spadnie obowiązek odpowiedniego udekorowania auta. Ponadto można w umowie umieścić zapis, gwarantujący ponowne użyczenie samochodu w celu realizacji sesji ślubnej, jeśli młoda para z różnych względów zaplanowała ją na inny dzień niż dzień ślubu. Reprezentacyjny samochód nie tylko posłuży jako środek transportu, może także stanowić atrakcyjne uzupełnienie sesji.

Jakim autem jechać do ślubu?

Samochody ślubne na wynajem to zwykle wyjątkowe modele, od których trudno oderwać wzrok. Mają być drogie i luksusowe, bo takiej właśnie oprawy wymaga ślub i wesele. Zwykłe auto, którym jeździmy na co dzień, lepiej tego dnia zostawić w domu, a zamiast tego wypożyczyć model, który zachwyci nas oraz wszystkich gości. Jak w każdej dziedzinie, tak i w przypadku aut ślubnych istnieją trendy, którym ulegają nowożeńcy. Dawniej hitem były długie, kilkuosobowe limuzyny, które zaskakiwały luksusem i były synonimem bogactwa. Teraz te samochody straciły na popularności, a ich miejsce zajęły luksusowe nowoczesne auta np. modele Chrysler, czy Bentley. To auta, które jednoznacznie kojarzą się z luksusem, dlatego są rozchwytywane na śluby. Coraz większym zainteresowaniem narzeczeni obdarzają też modele zabytkowe. W cenie są zarówno stare eleganckie limuzyny, jak i kabriolety z duszą. Wielką zaletą tych aut jest ich unikatowość, która może odmienić każdą uroczystość ślubną. Takie auta świetnie prezentują się też na zdjęciach, dlatego jest to najlepszy wybór dla par, które marzą o sesji ślubnej z samochodem. 

Samochody ślubne na wynajem w Krośnie

Samochody ślubne dla par w Krośnie można wyszukać w Internecie. Niezwykle pomocny może być portal auta-wesele.pl, gdzie ogłaszają się właściciele aut ślubnych na wynajem. Niestety w Krośnie nie ma wielkiego wyboru, ale i tak można znaleźć "perełki motoryzacji", które świetnie sprawdzą się jako auta ślubne. Zresztą zawsze można sprawdzić dostępność samochodów w okolicznych miastach. W ten sposób na pewno znajdziemy wymarzony samochód, w który zechcemy zainwestować pieniądze. 

Ta inwestycja zresztą będzie całkiem rozsądna, bo ceny samochodów na wynajem w Krośnie wcale nie są wygórowane. Auto wynajmiemy za maksimum 200 złotych za godzinę, co jest mniejszą stawką niż średnia w kraju. W dodatku w tej cenie mamy już obsługę kierowcy, paliwo oraz dekoracje pojazdu, więc nie musimy się obawiać dodatkowych wydatków. Może się zdarzyć, że w samochodzie będzie czekał na nas także niewielki upominek np. szampan, co jest bardzo miłym gestem właściciela i pozwoli nam uczcić nowo zawarte małżeństwo jeszcze w drodze na salę weselną. 

Rezerwacja usług ślubnych

Wszystkie usługi ślubne powinno się jak najszybciej rezerwować. Wiąże się to z ich dostępnością w danym terminie oraz różnorodnością cenową. Wcześniejszy wybór na pewno będzie gwarantem szerszej oferty. Przygotowania do ślubu to przecież dbanie o wiele szczegółów, jednak bez najważniejszych usług nie uda się stworzyć ślubu marzeń.

Samochodem ślubnym para młoda udaje się do ślubu oraz na zabawę weselną. To jednak nie wszystko. Samochód może doskonale uzupełnić tło ślubnych ujęć. Podczas podróży z jego okien można nakręcić wiele interesujących scen. Warto wcześniej uzgodnić z kierowcą trasę przejazdu. W takiej rozmowie powinien także uczestniczyć fotograf lub kamerzysta, być może posłuży radą lub podzieli się własnymi pomysłami.

Krosno Parva Cracovia

Krosno jest nazywane „Małym Krakowem” i panorama miasta z pewnością pozwala na takie skojarzenia. Rynek w mieście to istna perełka architektoniczna i doskonały plener na cudowne ujęcia. Co może zostać wykorzystane podczas dnia i nocy. Kościół Farny posiada niesamowitą dzwonnicę. Spacer po okolicy jest atrakcją samą w sobie i umożliwia wykonanie bajecznych ujęć. Przy ulicy Franciszkańskiej znajduje się Klasztor ojców franciszkanów z kościołem pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny, gdzie można doskonale uwiecznić młodą parę, tym bardziej, jeśli właśnie w tym kościele młoda para zechce dokonać zaślubin.

Miasto takie jak Krosno to miejsce, gdzie pięknych plenerów nigdy nie brakuje. To wspaniały region w skali nie tylko Polski. Można być dumnym z takiego miasta i pod wrażeniem jego uroku. Jednak warto pamiętać, że dobrze jest zaufać profesjonalistom oferującym swe usługi. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnego stresu, a efekt pracy fachowca z pewnością usatysfakcjonuje najbardziej wymagające młode pary.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems