Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Mielec

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Ford Cortina Consul DeLux 1964r - Auto Zabytkowe

Dębica
Ford Consul Cortina MK1 DeLux 1964r - auto zabytkowe po renowacji. ...
140.00 zł
2935
Liczba pozycji: 1

Województwo Podkarpackie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Mielec - nasz przewodnik

Nowoczesne śluby to wydarzenia eleganckie i z klasą. Takiej oprawy potrzebują też wesela. Goście liczą na ciekawe atrakcje i na piękny wygląd młodej pary oraz sali weselnej. Narzeczeni, planując ślub, starają się go jak najbardziej urozmaicić i decydują się na wykorzystanie tego, co oferuje im bogata i różnorodna branża ślubna. Wszystko po to, żeby był to dzień wyjątkowy i niezapomniany, nie tylko dla pary, ale też dla gości. Nie ma co się dziwić takiemu podejściu, wesele to największa i najważniejsza impreza, jaką kiedykolwiek w życiu zorganizujemy, dlatego powinna mieć odpowiednią oprawę. Wybranie eleganckiego lokalu, pysznego menu oraz skocznej muzyki to tylko część przygotowań. Trzeba pomyśleć też o pewnych mniej widocznych dodatkach, które jednak mogą całkowicie odmienić klimat ślubu i wesela np. o samochodzie ślubnym. 

Auto ślubne - własne, czy z wypożyczalni? 

Samochód ślubny to jeden z tych elementów, który jest konieczny, choć mniej doceniany. Rzeczywiście, pełni zwykle po prostu dość pragmatyczną rolę, czyli przewozi młodą parę na salę weselną. Dlatego zwykle traktuje się go po macoszemu, nie dostrzegając jego potencjału. A auto ślubne może całkowicie odmienić wesele, nadając mu specyficznego klimatu. Jednak jest jeden warunek - musi to być naprawdę niesamowity samochód. A to znaczy, że ten, który mamy w garażu po prostu się do tego nie nadaje! Choć wiele par używa własnego samochodu lub pożyczonego od znajomego lub członka rodziny, to wcale nie jest to taki dobry pomysł. Po pierwsze rezygnujemy z elementu zaskoczenia i zachwytu, jaki wywarłby na gościach wypożyczony, elegancki, drogi samochód. Poza tym, musimy o wszystko troszczyć się sami, a w dzień ślubu mamy przecież wystarczająco dużo kłopotów. Mycie samochodu, udekorowanie, zatankowanie, a nawet znalezienie kierowcy, o wszystkim tym musi myśleć para lub świadkowie, podczas, gdy w przypadku wypożyczenia samochodu, to właściciel pojazdu gwarantuje wszystkie te elementy. W dodatku w cenie wynajmu! Dlatego nie należy tak przerażać się wysokimi cenami wynajmu auta za godzinę, w gruncie rzeczy ostateczny koszt jest znacznie mniejszy, bo oszczędzamy na przygotowaniu auta do ślubu. Jak widać, wygoda i pozytywne wrażenie jednoznacznie przemawiają za wypożyczeniem ślubnego auta. Tym bardziej że ślub to wydarzenie wyjątkowe i zasługuje na odpowiednią oprawę!

Wypożyczenie auta ślubnego

Sam proces wynajmu auta ślubnego nie jest zresztą wcale skomplikowany. Wystarczy dotrzeć do osób gotowych na jego wypożyczenie. Ogłoszeń właścicieli najlepiej szukać w Internecie. Z pomocą przychodzi tutaj portal auta-wesele.pl, gdzie znajdują się wszystkie ogłoszenia z okolicy. Pary młode z Mielca także mają wiele ofert do dyspozycji. Zaletą portalu jest to, że każdy właściciel musi uzupełnić ten sam profil, a to znaczy, że informacje tu podane zawierają wszystko, co trzeba do podjęcia decyzji o wynajmie auta. Są zdjęcia, opis samochodu oraz oferty właściciela, łącznie z proponowanymi cenami. Czego chcieć więcej? Potem wystarczy tylko skontaktować się z oferentem i zobaczyć auto na żywo. Warto wspomnieć, że na auta-wesele.pl ogłaszają się zarówno firmy wynajmujące auta ślubne, jak i prywatni właściciele. Nie zmienia to jednak faktu, że wszyscy są sprawdzeni i godni zaufania, dlatego śmiało można skorzystać z ich oferty. 

Jakie auta ślubne są modne aktualnie?

O wyborze samochodu ślubnego powinny decydować preferencje młodej pary oraz styl ślubu. Nie znaczy to jednak, że nie ma żadnej obowiązującej mody na auta ślubne. Tak jak dawniej hitem mody było użycie długiej limuzyny, teraz trendy są inne modele. Prym wiodą nowoczesne i drogie modele z gatunku limuzyn, ale zwyczajnych, pięcioosobowych. Styl i luksus takich aut jest bardzo w cenie. Z drugiej strony popularne są auta zabytkowe, bo nadają weselu czaru i stylu, o jakim inne auta mogą tylko pomarzyć. Kilka lat temu pojawił się także trend powracania do dawnych lat i wybierania samochodów rodem z PRL. Śmiesznie udekorowane polonezy, duże Fiaty i maluchy woziły młode pary, które chciały nabrać trochę dystansu do własnego ślubu. Teraz i to uległo zmianie, a miłośnicy historii wybierają raczej klasyczne Warszawy lub Wołgi. 

Auto ślubne w sesji plenerowej

Zaletą wyboru takiego pięknego, nietypowego samochodu, jest to, że świetnie będzie wyglądać na zdjęciach. A para młoda w otoczeniu auta będzie mocno fotografowana. Pamiątka zatem na pewno będzie. Lecz jeśli auto tak dobrze prezentuje się na fotografiach, to może warto to wykorzystać i zorganizować sesję ślubną z jego udziałem? W miejscach takich jak Mielec, które nie mają wielu atrakcyjnych plenerów, auto na sesji świetnie się sprawdzi. Nie trzeba będzie poszukiwać wymyślnego pleneru, sprawdzi się kawałek łąki albo polnej drogi. Sesję można nawet zorganizować w dniu ślubu, przed domem weselnym, co na pewno ograniczy koszty tak fotografa, jak i wypożyczenia samochodu. To świetny sposób na zyskanie dwóch pięknych pamiątek, a przy tym ograniczenie kosztów! Każda para z Mielca powinna wykorzystać taką możliwość. 

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems