Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Cieszyn

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Mercedes C, AudiA5 , Mercedes CLA , Audi Q5

Bielsko-Biała
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Waszym wyjątkowym ...
150.00 zł
6921

Ford Scorpio II - Amerykański krążownik szos

Bielsko-Biała
Oferuję wynajem pięknego Forda na ślub
150.00 zł
6512

Biały Mercedes E Klasa 2017 Limuzyna Czarny dach

Kraków
Biały Mercedes E Klasa Limuzyna Czarny Dach AMG
199.00 zł
5730

Citroen Traction Avant 11B Familiale

Gliwice
Prawdziwa perełka przedwojennej motoryzacji
200.00 zł
5313

LINCOLN TOWN CAR

Jastrzębie-Zdrój
Kultowy LINCOLN TOWN CAR ulubiony samochód amerykańskich gwiazd lat 90-tych
150.00 zł
6764

VW Passat B8 Highline 2015 Full Opcja

Goleszów
Najnowszy Volkswagen Passat B8 wersja Highline z 2015 roku, kolor: czarna ...
150.00 zł
4775

Skoda Superb 2

Katowice
Nowa Skoda Superb 2 generacji - kolor fiolet-ametyst
200.00 zł
3926

BMW E60

Pawłowice
CZARNYM BMW E60 DO ŚLUBU, NA WIECZÓR KAWALERSKI/ PANIEŃSKI!!! SKÓRA FELGI ...
150.00 zł
3252
Liczba pozycji: 8

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Cieszyn - nasz przewodnik

Każdy ślub powinien być bardzo pięknym wydarzeniem i to nie tylko ze względu na finalizację wzniosłego uczucia dwojga kochających się ludzi, którzy poprzez przysięgę chcą dzielić ze sobą całe życie. Nie ulega zatem wątpliwości, że do tego dnia para młoda chce się przygotować. Organizacja tego wydarzenia zwykle związana jest z rezerwacją różnych usług i załatwianiem ważnych spraw przez młodych oraz rodzinę, która nie raz pomaga w tej sytuacji. Najważniejszą sprawą jest zdecydowanie się na odpowiednią datę ślubu i załatwienie wszystkiego w kościele lub w Urzędzie Stanu Cywilnego. To pozwala na rozwiązanie dalszych spraw, które są istotne.

Przygotowania do ślubu są bardzo ważne.
Wykorzystując portal lokale-wesele.pl z powodzeniem można wyszukać właściwe miejsce na przyjęcie weselne lub pełne wesele. Z kolei z tym wiąże się wybranie zespołu muzycznego lub DJ-a potrafiącego poprowadzić taką imprezę. Zadowolenie gości to bowiem podstawa i wiele od tego zależy. Nie można także zapominać o usłudze fotografa i kamerzysty ślubnego. To ich praca stworzy wspaniałe pamiątkowe filmy i zdjęcia, które po latach przypomną te wspaniałe chwile.

Wynajem samochodów w Cieszynie.
Bardzo ważne są także wszystkie inne sprawy, które związane są z zamówieniem sukni ślubnej, obrączek, zaproszeń, wystroju kościoła oraz samochodu ślubnego. W Cieszynie mamy do wyboru właśnie wiele ciekawych usług związanych z wynajmem takiego auta ślubnego. Może się ono przydać nie tylko podczas tego wyczekiwanego dnia, ale także w innym terminie, gdy realizowany jest reportaż ślubny.
Atrakcje Cieszyna są bardzo szczególne. Okolice rynku i ratusza umożliwiają realizację wspaniałych ujęć w tematyce ślubnej. Nie brakuje tutaj wielu par młodych, które realizują w tym obszarze sesje fotograficzne. Samo miasto doskonale nadaje się na realizację pamiątkowego filmu ślubnego. Można bardzo dobrze zrealizować ujęcia podróżując samochodem ślubnym po mieście. Dobrym pomysłem także może być przejazd na drugą stronę rzeki Olzy, gdzie w czeskiej części odnajdzie się także warte zachodu plenery. Tamtejszy rynek i okolice dworca doskonale mogą uzupełnić pomysł na sesje foto i wideo.

Miasto Cieszyn to szczególne miejsce dla wyznawców kościoła ewangelickiego, ale także nie brakuje tutaj kościołów rzymskokatolickich. Bez względu jednak na to czy ślub odbywa się w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego to ujęcia mogą zostać zrealizowane w tych miejscach oraz w drodze na zabawę weselną. Samochody ślubne doskonale mogą tutaj pomóc. Dotyczy to przemieszczania się wśród ciekawych obiektów miasta. W ciekawy sposób można nagrać kontakt młodej pary w samochodzie, a także udać się w miejsca doskonale uzupełniające tworzenie takich pamiątek.
Kościół św. Marii Magdaleny jako przykład pięknego obiektu idealnie pokazuje jak można na tle kościoła na zewnątrz i wewnątrz utrwalić piękne kadry. Uzupełnieniem wspaniałych ujęć może być także wycieczka w rejony Beskidów. Ustroń znajduje się bardzo blisko. Można tam dotrzeć tym pojazdem by uzupełnić tworzenie pięknej pamiątki. Wszystko to, można zrealizować w innym terminie niż dzień ślubu, po uprzednich ustaleniach z kierowcą.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems