Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Lancia Thesis


(Samochody na wesele Łódź, województwo Łódzkie)

Szanowni Państwo!

W Dzień Ślubu, który bez wątpienia jest jednym z najbardziej wyjątkowych dni w Państwa życiu proponuję wynajem wyjątkowej włoskiej limuzyny o standardzie VIP. Unikatowość, piękno oraz  komfort samochód zawdzięcza między innymi kanapie pokrytej skórą Paltrona Frau o barwie miodowej. Wyjątkowości nadaje jej niespotykana miękkość, ciepło oraz sprężystość. Sama skóra Paltrona Frau wyprodukowana jest z surowca opatentowanego w 1912 roku. Znany włoski Designer'a Renzo Frau założył firmę, która zajęła się produkcją mebli i dziś tę wyjątkową, opatentowaną skórę możemy spotkać na całym świecie na siedziskach kin, teatrów, filharmonii, na luksusowych statkach, prywatnych jachtach, helikopterach, w luksusowych samochodach typu Maserati, Ferrari, Alfa Romeo, Mini, Lancia, Infinity, Chrysler, wyściela ona również ławy włoskiego parlamentu. Skórzane boki limuzyny dodatkowo zdobi prawdziwe drewno, natomiast podłoga wyścielona jest miodowymi, miękkimi dywanikami. Elegancki, jasny sufit posiada punktowe, nastrojowe zielone światło i wraz z przyciemnionymi szybami w kolorze nadwozia zapewniają pasażerom nieco intymności. Wbudowany system audio marki Bose gwarantuje wysokiej jakości dźwięk z idealną akustyką. System audio (repertuar do uzgodnienia) wraz z klimatyzacją są sterowane również z tylnej kanapy. Samochód robi niesamowite wrażenie zarówno wewnątrz jak i zewnątrz przyciągając spojrzenia przechodniów i kierowców.

Samochód jest autem rządowym Polski i Włoch, podróżował nim m.in. Premier Włoch, Prezydent a także Papież Jan Paweł II. Proponowana przeze mnie Lancia Thesis została wyprodukowana jedynie w ilości 16 000 egzemplarzy, co jeszcze bardziej nadaje jej wyjątkowego charakteru.
Tę limuzynę oferuję Państwu w ten wyjątkowy dzień, jest to auto o wyjątkowej stylizacji, bogatym wyposażeniu i olbrzymim komforcie wewnątrz.

Zapraszam do obejrzenia załączonych zdjęć w celu uzupełnienia tej słownej prezentacji.

Oferuję swoją prywatną limuzynę jako auto do ślubu, oferuję również przejazdy okolicznościowe oraz uzgodnione indywidualnie.

Dekoracja na zdjęciach jest jedynie propozycją, jej sposób, kolory wspólnie do ustalenia zgodnie z Państwa życzeniami.

CENA STANDARDOWA: 150.00 zł
ODSŁON: 894
ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO
Formularz kontaktowy
Dane zostaną przekazane kierowcy.

Marcin
Łódź
ODSŁON: 113
Kierowca
Lancia Thesis, ta włoska limuzyna, którą Państwu w ten wyjątkowy dzień oferuję, jest autem o wyjątkowej stylizacji, bogatym wyposażeniu i olbrzymim komforcie wewnątrz. Kierowca o wysokiej kulturze, zapewniający pełną obsługę zgodną ze standardami VIP.

Wszystko do wspólnego omówienia z Państwem

Oferuję przejazdy ślubne, weselne, VIP-owskie i okolicznościowe (Chrzty, Komunie, Studniówki, Bale, Wieczory Panieńskie/Kawalerskie).
Moje auta
Oferta cenowa
Nazwa
Cena
Opis
Cena
Oferta standardowa
150 zł
150 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems