Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Kia Sportage wersja Business Line


Oferujemy wynajem ślubny nowoczesnego samochodu Kia Sportage z 2017 roku z kierowcą. Posiadamy licencje i certyfikaty, które są wymagane do przewozu osób. Gwarantujemy Państwu przede wszystkim uczciwość, bezpieczeństwo, wygodę oraz komfort jazdy. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu. Głównym założeniem jest nie tylko zadowolenie Pary Młodej, ale również przyjemna atmosfera na całej trasie. Obecni Klienci z pewnością cenią nas za profesjonalizm, wiarygodność, punktualność oraz elastyczność obsługi i możliwość dopasowania się w miarę możliwości do potrzeb Klienta.

Nasza firma powstała z myślą o Klientach najbardziej wymagających, którzy cenią sobie wysoką jakość, komfort, bezpieczeństwo, niezależność i profesjonalizm. Fundamentem naszej działalności jest wynajem luksusowego samochodu prowadzonego przez kierowcę, który swoimi umiejętnościami zapewnia pasażerom spokojną, przyjemną i bezpieczną jazdę. Dysponujemy nowoczesną Kią w kolorze białym, która idealnie wpasowuje sie w ślubne klimaty.

 

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu, a idealne auto to ważny element dla Pary Młodej.
Zdarzają się też inne ważne okoliczności, w których potrzebujemy dowozu pięknym nowoczesnym autem.
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferuję do wynajmu okolicznościowego – ekskluzywny, nowoczesny samochód Kia Sportage 2017 rok. A co najważniejsze (wymagane polskim prawem przy przewozach okazjonalnych) jako kierowca posiadam również Licencję na przewozy osób - zatem mają Państwo bezpieczeństwo i gwarancję dojazdu.

Auto jest w kolorze białym sprawiając niesamowite wrażenie!

W przypadku obsługi ceremonii ślubnych zapewniamy:

- miłą i kulturalną obsługę przez kierowcę, zawsze ubranego stosownie do okazji, będącego zawsze do Państwa dyspozycji,
- przyjazd do domu Pana Młodego
- przejazd do domu Panny Młodej
- przejazd do USC lub kościoła
- przejazd do domu weselnego, sali balowej
- przejazd na sesje fotograficzną do studia lub w plenerze

Możliwość przystrojenia auta – indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb. DEKORACJE W CENIE!

Inne okoliczności m.in:
- bale maturalne, studniówki,
- chrzciny, komunie,
- spotkania biznesowe, bankiety,
- bale gimnazjalne,
- 18-stki,
- sesje zdjęciowe,
- walentynki, zaręczyny, rocznice, randki,
- inne okazje (jesteśmy otwarci na Państwa propozycje).


Polecamy nasze usługi, bo auto naprawdę robi niezapomniane wrażenie. Jest w pełni wyposażone, posiada nowoczesny design, a przede wszystkim jest przestronne, wygodne i bezpieczne.

Zapraszamy do kontaktu

CENA STANDARDOWA: 600.00 zł

ODSŁON: 1833

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Kia Sportage wersja Business Line - zdjęcie pojazduKia Sportage wersja Business Line - zdjęcie pojazduKia Sportage wersja Business Line - zdjęcie pojazduKia Sportage wersja Business Line - zdjęcie pojazduKia Sportage wersja Business Line - zdjęcie pojazduKia Sportage wersja Business Line - zdjęcie pojazduKia Sportage wersja Business Line - zdjęcie pojazduKia Sportage wersja Business Line - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Sławomir
Szczecin
ODSŁON: 407
Kierowca
Nowoczesne auto do ślubu z 2017 roku, gwarancja bezpieczeństwa i wygody. Polecamy nasze usługi, bo auto naprawdę robi niezapomniane wrażenie. Jest w pełni wyposażone, posiada nowoczesny design, a przede wszystkim jest przestronne, wygodne i bezpieczne.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

600 zł
600 zł
Samochód ślubny Szczecin - Kia Sportage wersja Business Line
Samochód ślubny Szczecin - Kia Sportage wersja Business Line Ocena: 5,00 / 5 1 opiniaopinie
Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług wynajmu auta do ślubu. Kierowca stosownie ubrany z profesjonalnym podejściem oraz punktualnością pomimo korków :) Auto komfortowe i wygodne, dużo miejsca z tyłu. Wszystko na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy Pana wszystkim przyszłym parom młodym ! Dziękujemy :)
Anna Bielec Radek Radek, ślub: 2019-08-09
Wykonanie: DigiHex Systems