Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Czeladź

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Fiat 125p "Duży Fiat"

Czeladź
Intensywna pomarańczowa barwa sprawiająca, że samochód przyciąga wzrok. Karoseria obficie wyposażona ...
150.00 zł
1133

Mercedes-Benz SLC 350 - klasyczna linia i V8

Czeladź
Mercedes SLC 350. Samochód pochodzi z 1974 r., a mimo to ...
150.00 zł
870

Polonez Borewicz - klasyk rodem z PRL

Czeladź
FSO Polonez. Niepowtarzalny urok klasycznych samochodów rodem z PRL na wyciągnięcie ...
150.00 zł
651

Nestor Baron & Lincoln Excalibur

Będzin
Eleganckie samochody do ślubu
250.00 zł
9712

Mercedes W123 USA

Katowice
Mercedes W123 USA
350.00 zł
2189

Lexus LS400

Katowice
Lexus LS400
350.00 zł
1958

Mercedes W115 Strich Acht

Katowice
Mercedes W115 Strich Acht
350.00 zł
3385

BMW 750LI 4.8 v8 400KM

Siewierz
BMW 750 w wersji long Zapraszam do kontaktu
1.00 zł
3593

Mazda 6 auto do ślubu

Katowice
Samochód o cudownym białym perłowym kolorze z tapicerką w ciemnej skórze. ...
150.00 zł
1765

Volkswagen Arteon R350

Ruda Śląska
Czarny Perłowy lakier Sportowa coupe limuzyna do ślubu! Samochód do ślubu z kierowcą ...
200.00 zł
1765
Liczba pozycji: 12

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Czeladź - nasz przewodnik

Dzisiejsze czasy również otwierają przed zakochanymi możliwości zwieńczenia swojego uczucia. Można zawrzeć związek małżeński w kościele albo w urzędzie. Można w bardzo ciekawy, niekonwencjonalny sposób zorganizować uroczystość ślubną. Oczywiście jest to uzależnione od środków finansowych, które chcemy przeznaczyć na ten cel. Nie trzeba jednak wielkiego kompromisu, żeby zmieścić się w odpowiednich granicach przy jednoczesnym spełnieniu ważnych czy koniecznych momentów. Na pewno najważniejszą sprawą jest działanie z wielkim wyprzedzeniem, gdyż to pozwala dokonywać wyborów. Portale prezentują oferty wielu firm specjalizujących się w takich dziedzinach jak fotografia, czy filmowanie. Specjalistę w dziedzinie fotografi można znaleźć tutaj.

Przygotowania do wspaniałej uroczystości.

To reportaż ślubny sprawi, że po latach z wielką przyjemnością wrócimy do tych pięknych chwil nie tylko w myślach. Będą na to niezbite dowody w postaci filmu czy fotografii. Organizując przyjęcie weselne powinniśmy pamiętać o wcześniejszej rezerwacji lokalu oraz dokonać wyboru zespołu muzycznego. Dla przyszłej pani młodej suknia jest wielkim wyzwaniem. Każda kobieta chce wyglądać w tym dniu jak księżniczka. Chce również sunąć do ślubu wybranym pojazdem, którego wygląd będzie zdumiewał zebranych gości. Warto skorzystać z usług wybranej firmy, która zajmuje się wynajmem samochodów ślubnych. Jest wiele ofert na naszym rynku. Każda para może spełniać swoje marzenia, skrywane czasami przez długie lata i wynająć pojazd o jakim śniła. Niektórzy pragną jechać do ślubu okazałą limuzyną, a inni wolą skromniejsze samochody. Wszystko zależy od nastawienia.

Czeladź i ciekawe plenery miasta.

Miasto Czeladź leży nad rzeką Brynicą w Zagłębiu Dąbrowskim. Pary młode, które mają tutaj ślub i wesele mogą również zrealizować wspaniałe kadry doskonale pasujące do klimatu tego regionu. Bardzo interesujące zdjęcia lub filmy mogą powstać w Parku Grabek. Doskonale sprawdzi się także tutaj możliwość rejestracji filmów z samochodu ślubnego. To doskonały pomysł na to, by jednocześnie móc uwiecznić relacje pary młodej w takim aucie oraz ciekawe ujęcia w mieście. Na uwagę zasługuje wizyta pod Pałacem Saturna z charakterystyczną fontanną. Pałac Pod Filarami może również stanowić ciekawą możliwość. Profesjonalny fachowiec potrafi doskonale zmontować interesujące ujęcia z parą młodą jako postaciami pierwszoplanowymi. Powstanie wtedy niebanalna sesja uwzględniająca podróż samochodem ślubnym, klimat samej Czeladzi i związek dwóch kochających się osób.

Jedną z propozycji może być wizyta na czeladzkim Rynku. Zabytkowy układ Starego Miasta może być bardzo atrakcyjny w tych ujęciach. Kamienice i ich kolorystyka doskonale będą pasowały jako tło do ciekawych ujęć ślubnych. Inne miasta Zagłębia Dąbrowskiego takie jak Dąbrowa Górnicza, Będzin i Sosnowiec mogą dopełnić pamiątkowe kadry. Wszyscy chętni mogą udać się również jeszcze dalej, a mianowicie na Zamek Ogrodzieniec lub do Ojcowskiego Parku Narodowego.
Para młoda poprzez zrealizowane pamiątkowe filmy i zdjęcia będzie mogła w przyszłości wspominać w bardziej żywy sposób klimat cudownych chwil. Dlatego tak bardzo ważne jest skorzystanie z profesjonalnej oferty, która pozwoli spełnić oczekiwania młodych par.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems