Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Zielona Góra

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Warszawa 223

Zielona Góra
Odrestaurowana Warszawa 223
300.00 zł
5080

Auto do ślubu - HIT ZAGRANICZNYCH WESEL

Zielona Góra
Kultowe Smarty na Twoim weselu! Oczaruj swoich gości, stwórz niezapomnianą atmosferę ...
999.00 zł
3596

Citroen 2CV 6 Club

Żagań
Citroen 2 CV rocznik 1989.
250.00 zł
1875

Samochód Policyjny Ford Crown Victoria

Sulechów
Niezwykły i nietypowy samochód Policyjny prosto z ulic Nowego Yorku
300.00 zł
517

Cadillac Copue DeVille 1966 Convertible

Sulechów
Samochód z przestronnym wnętrzem specjalnie wykonanym na potrzeby imprez ślubnych, ciekawy ...
300.00 zł
495

Cadillac Copue DeVille 1966

Sulechów
Samochód z przestronnym wnętrzem w atrakcyjnym pomarańczowym kolorze!
300.00 zł
418

Cadillac Fleetwood 1954

Sulechów
Samochód z przestronnym wnętrzem w atrakcyjnym kolorze karoserii z płomieniami!
300.00 zł
473

Lincoln Continental 1974

Sulechów
Samochód z przestronnym wnętrzem w atrakcyjnym białym kolorze!
300.00 zł
448

Bucik Wildcat Convertible 1968

Sulechów
Samochód z przestronnym wnętrzem w atrakcyjnym czerwonym kolorze!
300.00 zł
397

Cadillac De Ville Continental kit 1963

Poznań
Tym modelem auta jeździł sam Elvis Presley - jest piękny, elegancki ...
325.00 zł
2389
Liczba pozycji: 17

Województwo Lubuskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Zielona Góra - nasz przewodnik

Aby mieć wymarzone wesele oraz ślub niczym z bajki, potrzeba dobrze się do niego przygotować. Ślub jest w tym wszystkim najważniejszy, jednak każda para młoda chce, by było to cudowne wspomnienie i wydarzenie dla wszystkich zgromadzonych. Pięknie udekorowany kościół, samochód i sala weselna to bardzo miłe dla oka sprawy. Wiąże się to oczywiście z ustaleniem terminu z księdzem. Gdy ktoś ma tylko ślub cywilny to również ustala termin w odpowiednim urzędzie. Rezerwacja samego lokalu weselnego oraz zespołu muzycznego, to także jedne z priorytetowych kroków, które muszą zostać uwzględnione.

Dbałość o szczegóły przygotowań do ślubu 

Gości ślubnych wypada odpowednio zaprosić. W tym celu przygotowuje się ładne zaproszenia i ustala wizytę, podczas której się je wręcza. Na to wszystko potrzeba czasu, a to przecież nie wszystko. Panna młoda musi zadbać o suknię ślubną, podobnie jak o swój wygląd musi zadbać pan młody. Pamiątką ślubną są oczywiście zdjęcia i filmy, a te tworzą profesjonalni fotografowie i kamerzyści. Oni także bardzo często realizują tzw. sesje ślubne w plenerze lub ślubne filmy. Odpowiednią osobę, której można powerzyć to ważne zadanie można odnaleźć pod tym adresem: http://www.filmy-wesele.pl/Zielona+Góra.

Samochód ślubny doskonałym wyborem 

Do ślubu i na zabawę weselną trzeba przyjechać pięknie wystrojonym samochodem. Wszyscy, którzy chcą być bardziej oryginalni mogą skorzystać z usług wynajmu samochodów ślubnych. To bardzo ciekawa usługa. Samochód ślubny może również zostać wykorzystany w innym terminie i posłużyć jako jeden z ważnych obiektów w takiej sesji.

Jaki samochód na sesję ślubną? 

Bardzo ważne jest, aby samochód, który wybieramy do ślubu, był elegancki i wyjątkowy, ta kwestia ma jeszcze większe znaczenie przy wyborze samochodu do sesji ślubnej, bo zdjęcia zostaną z nami na zawsze. Najlepiej sprawdzają się samochody stare, zabytkowe lub unikatowe modele, zwane też "perełkami motoryzacji" np. amerykańskie kabriolety z lat 60-tych. Sama przejażdżka takim samochodem to wielkie emocje, a jeśli w dodatku stanie się on głównym motywem sesji, to możemy być pewni, że jej efekt będzie zachwycający. 

Samochody ślubne na wynajem w Zielonej Górze

Oferty obecne na portalu auta-wesele.pl pod tagiem "Zielona Góra" są bardzo atrakcyjne. Dotyczą głównie stylowych, amerykańskich samochodów, które można obecnie nazwać zabytkami. Mają już swoje lata, a przez to magiczny bajeczny wygląd, a przy tym są w naszym kraju na tyle rzadkie, że z pewnością zachwycą każdego, kto będzie je oglądać. To bardzo ważne w wynajmowaniu samochodu ślubnego, aby znaleźć auto, które jest unikatowe, a tym samym zaskoczyć gości i poczuć się wyjątkowo. W dodatku ceny za wynajem są bardzo przystępne, jak na tak atrakcyjne modele, z pewnością każda para znajdzie tu coś dla siebie.  

Sesja ślubna z samochodem

Elegancki, wypożyczony samochód daje nowożeńcom sporo możliwości nagrania ciekawego teledysku ślubnego lub wykonania interesującej sesji. Właściwie każde miejsce nadaje się na plener ślubny, jeśli uatrakcyjnimy go takim dodatkiem. Wystarczy wyobrazić sobie ciekawe zabytki lub widowiskowe krajobrazy dla pary młodej, która siedzi w stylowym kabriolecie - taki widok oddziałuje na zmysły i nie może się nie podobać. Nie gorzej sprawdzi się zwykła łąka albo polna droga, wtedy możemy dodać sesji metaforycznego charakteru, ukazując życie jako wspólną drogę małżonków. Kreatywny fotograf lub kamerzysta z pewnością będzie miał mnóstwo pomysłów na użycie samochodu ślubnego, co zaowocuje ciekawym efektem i niepowtarzalnymi zdjęciami w albumie ślubnym. 

Zielona Góra na atrakcyjne plenery ślubne 

Ślub i wesele w Zielonej Górze są bardzo ciekawym pomysłem. Miasto to bowiem jest bardzo atrakcyjne. Jego klimat może być wykorzystany podczas ślubu, wesela oraz realizacji wspaniałej pamiątki w postaci fotografii i filmów ślubnych. Profesjonalni fachowcy wykorzystają plenery miasta do realizacji swojego celu.

Same obiekty sakralne są tutaj malownicze a ujęcia w nich i wokół nich pozwalają na stworzenie wspaniałej dokumentacji z tego wydarzenia. Można tutaj wymienić Konkatedrę św. Jadwigi, Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej oraz Kaplicę na winnicy. Te miejsca posiadają niesamowity urok a tworzenie ujęć na ich tle będzie wspaniale wyglądało. Na Rynku można także stworzyć piękną panoramę.

Dzisiejsze sesje ślubne w plenerze związane są z dojazdem w dane miejsca, by tam sfotografować parę młodą. Często dotyczy to realizacji konkretnego założenia, które wymyśliła młoda para, albo jest to związane z pomysłami fotografa lub kamerzysty. Samochód ślubny może dowieźć parę młodą w te miejsca. W zależności od umówienia się z kierowcą może to być zrealizowane w dzień ślubu albo w innym terminie. Pomysłowa także może być przejażdżka, podczas której utrwalone zostaną wszystkie atrakcje Zielonej Góry. Odpowiedni montaż filmu stworzy ciekawe pamiątkowe nagranie. Materiał zrealizowany podczas uroczystości, zabawy i przejażdżki będzie doskonałą pamiątką, pozwalającą na nowo przezywać chwile wielkich emocji. Tego typu usługi w Zielonej Górze i nie tylko są godne polecenia.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems