Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Grudziądz

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Nestor Baron

Kwidzyn
Samochód zabytkowy - kabriolet
250.00 zł
6450

Cadillac De Ville Continental kit 1963

Poznań
Tym modelem auta jeździł sam Elvis Presley - jest piękny, elegancki ...
300.00 zł
3825

Auto Auta do Ślubu Mustang Cadillac na Wesele

Poznań
Ten model samochodu miał w swojej stajni Elvis Presley. Ślub to ...
300.00 zł
6049

Cadillac Eldorado Cony Dynasty Red 1973

Poznań
Piękny i stylowy klasyk, który będzie idealną oprawą ważnego dnia ślubu ...
300.00 zł
2949

Cadillac de ville 1961

Poznań
Każda Młoda Para chce aby ich Ślub był... Niepowtarzalny... Zachwycający... Jedyny ...
300.00 zł
2984

CADILLAC DE VILLE FLAT TOP 1959

Poznań
Najbardziej Charakterystyczny i Największe Skrzydła w Historii Cadillaca!
300.00 zł
2005

FORD MUSTANG 1966 KABRIOLET

Poznań
Oferujemy Państwu wynajem Pięknych Stylowych samochodów, na te Wyjątkowe Chwile. Klasyczne ...
300.00 zł
589

Vw T2b Westfalia Ogórek Kamper Volkswagen

Włocławek
Klasyczne auto, wygodne (dla Panny Młodej szczególnie), może zmieścić 4 osoby ...
600.00 zł
442

Vw Garbus 1303 LS Cabriolet Kabriolet Volkswagen

Włocławek
To idealne rozwiązanie na letni ślub z odrobiną fantazji! Piękna sylwetka, ...
600.00 zł
492

Vw 412 LS Variant Kombi Typ 4 Volkswagen

Włocławek
Coś starego, coś nowego, coś niebieskiego i coś pożyczonego - to ...
600.00 zł
478
Liczba pozycji: 19

Województwo Kujawsko-Pomorskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Grudziądz - nasz przewodnik

Dzień ślubu to wyjątkowy czas. Nic więc dziwnego, że zarówno nowożeńcy, jak i zaproszeni goście chcą, by wszystko przebiegało idealnie. O sukcesie decydują szczegóły, dlatego podczas planowania uroczystości weselnych nie powinno się zapominać i o nich. Oczywiście najważniejszy jest sam moment zawarcia związku małżeńskiego, jednak nie wolno zapominać o innych sprawach. Dotyczy to wszystkich ustaleń w kościele, takich jak nauki przedmałżeńskie, godzina ślubu, kamerzysta, wystrój kościoła, a w przypadku Urzędu Stanu Cywilnego poza formalnościami dodatkowych usług jak trębacz czy orkiestra. Inne ważne usługi dotyczą lokalu weselnego, który ma znaczenie, jeśli młoda para planuje także zabawę weselną.

Nad pamiątką ślubno – weselną czuwa zwykle fotograf oraz kamerzysta. Oni są gwarantem udanych kadrów i filmów. Ich usługi często związane są także z realizacją sesji ślubnych i reportaży wideo. Te ostatnie zazwyczaj jest realizowane w dzień inny niż uroczystość zaślubin. Ważny jest wybór odpowiedniego kamerzysty, aby pamiątka była najpiękniejsza. Najciekawsze oferty można znaleźć tutaj.

 

Samochody weselne na wynajem

Przydatna jest także usługa dotycząca wynajmu samochodu ślubnego. W ten sposób środek transportu będzie również elementem podnoszącym rangę wydarzenia. Samochód ślubny może być przydatny jako element uzupełniający w trakcie sesji ślubnej. Filmy wideo z powodzeniem mogą być realizowane z samochodu. Wynajem samochodu ślubnego powoduje także, że młodej parze spada z głowy obowiązek udekorowania pojazdu, ponieważ ten element często znajduje się w zakresie obowiązków firmy wynajmującej. Dodatkową zaletą jest fakt, że oferty nie ograniczają się tylko do tradycyjnych limuzyn, ale są uzupełniane o takie „perełki” jak na przykład zabytkowe automobile, czy pojazdy z czasów PRL.

 

Wynajęte auto do ślubu – dobry pomysł?

Czy powinniśmy w ogóle myśleć o wynajęciu auta ślubnego? Tak i to z wielu powodów. Choć taka usługa trochę kosztuje, to wiąże się z nią wiele ułatwień, które na pewno odciążą młodą parę, zmagającą się w poważnym stresem w okresie tuż przed ślubem. Przede wszystkim, wygoda. Decydując się na wypożyczenie auta do ślubu, para młoda nie musi martwić się o nic więcej. Przygotowany samochód zostanie podstawiony w umówione miejsce o określonym czasie. Nie trzeba będzie jechać do myjni, dekorować go, czy martwić się o kierowcę, bo wszystkie te usługi zapewni właściciel auta. Co więcej, są one wliczone w cenę wypożyczenia, a więc nie ma mowy o dodatkowych opłatach! Dzięki temu ostateczna cena wynajmu pojazdu wcale nie jest taka wysoka, w końcu w przypadku skorzystania z własnego auta, trzeba za to zapłacić dodatkowo. 

 

Samochód na wesele w Grudziądzu

Najlepsza w decyzji o wynajęciu auta jest szeroka oferta samochodów do ślubu, jaką można znaleźć w Grudziądzu. Do dyspozycji narzeczonych są auta, które są bardzo eleganckie, rzadkie, a nawet zabytkowe. Przyjazd takim autem do kościoła lub urzędu to prawdziwe zaskoczenie i bardzo łatwo będzie wywołać u gości prawdziwy zachwyt. Na taki efekt nie można liczyć w przypadku skorzystania ze zwykłego samochodu. Zresztą, standardowy, niczym niewyróżniający się pojazd ślubny, nie jest godny wagi tej uroczystości! 

 

Ślub i jego upamiętnienie w Grudziądzu

Osoby, które zdecydowały się na zawarcie małżeństwa w kościele na pewno zechcą wykorzystać jego gmach do pierwszych fotografii ślubnych. Budowla kościoła Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny jest jedną z najpiękniejszych w mieście. Stanowić ona będzie zatem doskonałe tło zdjęć ślubnych.

Grudziądz to idealne miejsce na sesję plenerową. Na pewno ten fakt ucieszy te pary młode, które podczas realizacji sesji zechcą wykorzystać wynajętych samochód. Miasto to znajduje się na Europejskim Szlaku Gotyku Ceglanego. Warto wykorzystać zatem jego zabytki i uwiecznić je na ślubnym filmie. W tym celu należy się udać w okolice murów miejskich lub na wzgórze zamkowe, gdzie znajdują się malownicze pozostałości krzyżackiego zamku. Jeśli para młoda przyjechała nowoczesnym samochodem, kontrast ze średniowiecznymi zabudowaniami może okazać się oryginalnym pomysłem na udaną sesję.

Grudziądz jest położony na Pomorzu Nadwiślańskim, na prawym brzegu Wisły. Oznacza to, że oprócz parków miejskich dysponuje rozległymi nadrzecznymi naturalnymi terenami zielonymi. Warto je wykorzystać podczas realizacji sesji. Malowniczy zachód słońca na plaży nad jeziorem Rudnickim na pewno przyczyni się do efektownej sceny młodych małżonków doda fotografiom romantyzmu.

Aby sesja przebiegała bez zakłóceń warto pamiętać, by odpowiednio wcześnie zarezerwować usługę nie tylko fotografa czy kamerzysty, ale także pomyśleć o wynajmie samochodu. Wtedy można się skupić już tylko na tym, by pięknie wypaść na zdjęciach.

Wynajem ślubnego samochodu i sesja ślubna z jego udziałem mogą być świetną pamiątką, ale także bardzo dobrą zabawą. Para powinna wykorzystać moment ślubu, aby spędzić go jak najlepiej, zatrzymując nastrój mu towarzyszący jak najdłużej np. poprzez urządzenie takiej wyjątkowej sesji kilka dni po ślubie. Te emocje są niepowtarzalne, odczuwa się je tylko ten jeden raz, dlatego trzeba odpowiednio to wykorzystać!

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems