Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Bentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA


Proponuję™ Pań„stwu do wynaję™cia na Uroczystość Zaś›lubin- reprezentacyjne, amerykań„skie auto- stylizowanego na Bentleya- Chryslera 300c w kolorze czarna perł‚a metalik ( w promieniach sł‚oń„ca mieni się™ wszystkimi kolorami tęczy). To ulubione auto znanego aktora-Segala z którym "grał‚o" w kilku filmach, a także amerykań„skich gangsterów i sycylijskich mafioso. To auto również "pracuje" jako wózek ochrony Prezydenta USA ( widać to w czasie oficjalnych relacju TV) . Aktualne stoi na na potęźnych i pię™knych 19- calowych koł‚ach (z logo Bentleya)- co przy jego dł‚ugoś›ci- ponad 5 metrów- czyni go prawdziwą samochodową bestią…. Do tego prawie czarne szyby z tył‚u, cisza w ś›rodku ( przy kolosalnym silniku o mocy ponad 300 KM)....taaaaak....takie auto zrobi wrażenie nie tylko na Was, ale i na Waszych Goś›ciach, a także gapiach. Jadący za Wami goś›cie na pewno zobaczą oryginalny- amerykań„ski znaczek z napisem BOSS- Chicago, New York, który ponad powyższe- dodaje dostojeń„stwa siedzą…cym w ś›rodku osobom. To nie jest zwykł‚y "Mesio"- nawet S-klasse których tysi…ące jeździ po Polskich drogach- to samochód ze swoistym charakterem, wizerunkiem i klasą…. To prawdziwe auto dla prawdziwego BOSSA, który zechce zawieźć‡ swoją… Wybrankę przed oł‚tarz, a także- pojechać‡ z Nią … do Koś›cioł‚a i sesję foto.

 

Proponuję™ takie auto za jedyne 500,00 na terenie Gorzowa Wlkp i najbliższej okolicy, ew plus koszt przejazdu 1,50 (tam i z powrotem) przy wyjazdach do innych miejscowoś›ci woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego. Istnieje też możliwość‡ zlecenia mi ‡ dekoracji auta już za 50,00 zł‚ ( róże w kolorach biał‚ym, czerwonym, fioletowym) Koszt takiej usł‚ugi w kwiaciarni to 200,00- 250,00 zł‚, a kwiaty takie same!) Osobom zainteresowanym mogę™ przesłać‡ foto samochodu z dekoracjami z poprzednich imprez. Oczywiś›cie- do tego stosownie ubrany, dyspozycyjny i kulturalny kierowca, który dojedzie do Was przed czasem, a także zawiezie Was w każde wskazane miejsce.

 

Istnieje też możliwość‡ wynaję™cia samochodu na cala… Uroczystość ( celem np. wcześniejszego odwiezienia do domów straszych gości)‡- w godz. 14.00 do 05.00 dnia nastę™pnego z limitem kilometrów do 100 za 800,00 zł‚- przy dalszych wyjazdach- cena do ustalenia. Jestem elastyczny w kwestiach finansowych.

 

Limit czasowy....??? Wystarczy Pań„stwu 5-6 godzin....??? Na pewno....a wię™c tak możemy umówić‡ się™ ( co nie znaczy, że nie może być‡ dłużej....)

 

Dzwońcie„, a na pewno dojdziemy do porozumienia. Poniższa kwota 550,00 zł‚ jest cen…ą "pro- forma"….na całą imprezę

 

To najtań„sza oferta na terenie woj. lubuskiego i zachodniopomorskiego !!!

 

Zarezerwuj termin już dzisiaj- jutro może być‡ za późno !!!

 

W LIPCU TANIEJ 15% lub dekoracja samochodu GRATIS !!!

CENA STANDARDOWA: 550.00 zł

ODSŁON: 3281

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Bentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazduBentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazduBentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazduBentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazduBentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazduBentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazduBentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazduBentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazduBentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazduBentley- Chrysler 300c-bestia dla BOSSA - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.
Kierowca
Amerykańska bestia dla BOSSA, który zechce zawieźć swą Ukochana przed ołtarz reprezentacyjną limuzyną
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

550 zł
550 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems