Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Zabytkowy Samochód do Ślubu Rolls Royce Silver Clo


Drodzy Państwo Młodzi!
My wiemy co zaprząta teraz Waszą głowę. Masa spraw do załatwienia, ostatnie szlify dot. tego najważniejszego dnia w Waszym życiu, a tu pozostaje jeszcze kwestia, czym w tym dniu będzie się jechało. Znamy to, byliśmy tam. 

Razem z żoną chcielibyśmy udostępnić Wam samochód, którym do ślubu jechaliśmy sami. Do waszej dyspozycji, oddajemy Rolls Royce’a Silver Cloud z 1963 r. Samochód ponadczasowy, wręcz kultowy, którym jeździły takie sławy jak Elvis Presley, Frank Sinatra, czy John Lennon. Auto jest nie tylko szykowne i zabytkowe, ale przede wszystkim piękne. W wyjątkowo oryginalnych barwach srebrno czarnych ze skórzaną tapicerką w jasnym odcieniu oraz przestronnym wnętrzem wykończonym orzechowym drewnem.

Samochód to żadnej składak, jest zarejestrowany w Polsce jako zabytek i jest w idealnej kondycji jak na swoje lata. Posiada całkowicie nowy lakier, dzięki czemu z zewnątrz wygląda perfekcyjnie!

Zapraszam do kontaktu!

CENA STANDARDOWA: 1500.00 zł

ODSŁON: 638

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Zabytkowy Samochód do Ślubu Rolls Royce Silver Clo - zdjęcie pojazduZabytkowy Samochód do Ślubu Rolls Royce Silver Clo - zdjęcie pojazduZabytkowy Samochód do Ślubu Rolls Royce Silver Clo - zdjęcie pojazduZabytkowy Samochód do Ślubu Rolls Royce Silver Clo - zdjęcie pojazduZabytkowy Samochód do Ślubu Rolls Royce Silver Clo - zdjęcie pojazduZabytkowy Samochód do Ślubu Rolls Royce Silver Clo - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Kamil
Warszawa
ODSŁON: 130
Kierowca
Rolls Royce’a Silver Cloud z 1963 r. Samochód ponadczasowy, wręcz kultowy, którym jeździły takie sławy jak Elvis Presley, Frank Sinatra, czy John Lennon. Auto jest nie tylko szykowne i zabytkowe, ale przede wszystkim piękne.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

1500 zł
1500 zł

piątki i niedziele

1200 zł
W dni niestandardowe cena za wynajem auta to 1200zł
1200 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems