Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Porsche Panamera Turbo Biała 500hp z beżowy środek


Nikt nie przechodzi obok tego auta obojetnie. Poprostu przykuwa wzrok. Auto ma swoje dwa oblicza, jedno luksusowe i spokojne, natomist drugie sportowe i agresywne. Zapewnia najwyższy komfort i wygode. Podróż w ciszy i spokoju. Pojazd dysponuje miejscami dla 4 osób. Wyposażenie to między innymi: bogaty pakiet multimediów, wykończenie środka najwyższej klady drewnem, skórzana tapicerka, klimatyzacja, elektrycznie regulowane fotele, rolety tylnych szyb, podgrzewane oraz chłodzone wszytskie fotele, pełna elektryka a także szyberdach. Jest to auto, które zaskakuje osiągami. Prawie 5 litrowy silnik o mocy 500 koni katapultuje ta wielka limuzyne do 100km.h w niecałe 4 sekundy. Porsche Panamera zapewnia ogrom przestrzeni dla pasażerów zarówno na przednich jak i tylnich siedzeniach.

 

Cennik dla tego auta za usługę do 4 godzin rozpoczyna się już od 900 zł*.

 

*Ostateczna cena za całą usługę jest uzależniona między innymi od trasy przejazdu, lokalizacji oraz czasu trwania uroczystości. Wycenę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta po otrzymaniu wiadomości z niezbędnymi informacjami, które są do uzupełnienia w naszym formularzu zgłoszeniowym.

CENA STANDARDOWA: 350.00 zł

ODSŁON: 601

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Porsche Panamera Turbo Biała 500hp z beżowy środek - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo Biała 500hp z beżowy środek - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo Biała 500hp z beżowy środek - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo Biała 500hp z beżowy środek - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo Biała 500hp z beżowy środek - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo Biała 500hp z beżowy środek - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

350 zł
350 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems