Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Polonez Borewicz - klasyk rodem z PRL


Oferujemy na wynajem Poloneza "Borewicza".

 

Samochód zachowany jest w oryginalnym stanie, przeszedł gruntowną renowację. Zadbany jest nie tylko pod względem estetycznym, ale także technicznym. Auto przyciąga wzrok, a dzięki zadbanemu wnętrzu pozwala na komfortową podróż. A do tego wszystkiego posiada niepowtarzalny dla wielu urok klasycznych samochodów rodem z PRL.

 

Przyozdobiony na okoliczność ślubu, zaprezentuje się wyśmienicie.

 

Samochód można wynająć na wszelkie okazje: ślub, imprezę okolicznościową, sesję zdjęciową, plan filmowy, studniówkę lub przejażdżkę (czy to w ramach prezentu, czy też jako ciekawy sposób na wycieczkę za miasto).

 

Oferujemy także dodatkowo usługę przybrania samochodu na potrzeby ślubu.

 

Samochód można wynająć z szoferem lub też zdecydować się na osobiste prowadzenie.

 

Zachęcamy także do zapoznania się z pozostałymi ofertami wynajmu samochodów zabytkowych, jakie oferujemy: Fiat 125p, Fiat 131 Supermirafiori, Fiat 132, Mercedes-Benz SLC 350.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą witryną.

 

Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

CENA STANDARDOWA: 150.00 zł

ODSŁON: 601

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Polonez Borewicz - klasyk rodem z PRL - zdjęcie pojazduPolonez Borewicz - klasyk rodem z PRL - zdjęcie pojazduPolonez Borewicz - klasyk rodem z PRL - zdjęcie pojazduPolonez Borewicz - klasyk rodem z PRL - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Rafał
Czeladź
ODSŁON: 120
Kierowca
Klasyk aut - zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji klasyków. Wierzymy, że trafimy w każde gusta. Posiadamy przede wszystkim klasyki rodem z PRL, ale znalazło się również miejsce dla coupe Mercedesa z V8 pod maską. Prezentujemy auta do ślubu często w tym celu wykorzystywane i te zupełnie nieoczywiste.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

150 zł
150 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems