Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Austin Princess Kremowy 7 osobowy!


Austin Princess to zabytkowy samochód, który podbił serce samej Królowej Anglii – Elżbiety II oraz klasy wyższej w Wielkiej Brytanii. Auto jest niezwykle przestronną i wygodną limuzyną, która pozwala na komfortowy przejazd siedmiu osób. Zapewniają to dwa rzędy tylnych siedzeń, z czego jeden jest rozkładany. Samochód jest w kolorze kremowym. Wnętrze wykonane jest z wysokiej jakości materiałów, takich jak – naturalne drewno oraz skóra. W szczególności polecamy ten samochód na uroczystości ślubne.

 

Cennik wynajmu dla tego auta do 4 godzin rozpoczyna się już od 850 zł*.

 

*Ostateczna cena za całą usługę jest uzależniona między innymi od trasy przejazdu, lokalizacji oraz czasu trwania uroczystości. Wycenę przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta po otrzymaniu wiadomości z niezbędnymi informacjami, które są do uzupełnienia w naszym formularzu zgłoszeniowym.

CENA STANDARDOWA: 250.00 zł

ODSŁON: 506

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Austin Princess Kremowy 7 osobowy! - zdjęcie pojazduAustin Princess Kremowy 7 osobowy! - zdjęcie pojazduAustin Princess Kremowy 7 osobowy! - zdjęcie pojazduAustin Princess Kremowy 7 osobowy! - zdjęcie pojazduAustin Princess Kremowy 7 osobowy! - zdjęcie pojazduAustin Princess Kremowy 7 osobowy! - zdjęcie pojazduAustin Princess Kremowy 7 osobowy! - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

250 zł
250 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems