Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Rafał - kierowca CzeladźRafał
Czeladź
ODSŁON: 100
POLECEŃ: 3
Klasyk aut - zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji klasyków. Wierzymy, że trafimy w każde gusta. Posiadamy przede wszystkim klasyki rodem z PRL, ale znalazło się również miejsce dla coupe Mercedesa z V8 pod maską. Prezentujemy auta do ślubu często w tym celu wykorzystywane i te zupełnie nieoczywiste.

Począwszy od poczciwego, ale jakże urokliwego "Dużego Fiata", poprzez kultowego "Borewicza", z małym przerywnikiem na klasycznego Mercedesa z gwiazdą na grillu i V8 pod maską, a potem jest tylko lepiej: Mirafiorka elit PRL-owskich dancingów i to co u producenta aut z Turynu najlepsze - zjawiskowy Fiat 132.

Oferujemy do wynajmu na ślub pełną paletę samochodów, które - jak wierzymy - trafią w nawet najbardziej wymagające gusta. Posiadamy samochody często widywane na ślubach, jak i takie, które zarezerwowane są dla osób poszukujących nieoczywistych rozwiązań.

Wszystkie nasze samochody są zachowane w oryginalnym stanie, po gruntownej renowacji. Pochodzą ze stadniny Klasyków u Jana - kolekcji budowanej z pasją i wytrwałością przez lata.

Pozwalamy Parze Młodej samodzielnie poprowadzić samochód, ale także proponujemy odpowiednio wyglądającego szofera. 

W ramach naszej usługi przygotowujemy również udekorowanie samochodu oraz umieszczamy tablicę z napisem "Para Młoda".

Nasze samochody wynajmujemy na terytorium śląska.

Serdecznie zapraszamy do kontaku. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości.

Moje auta
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems