Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Szykowny SUV Audi Q3 Sportback S Line.


Witajcie ! jestem Adrian. Proponuję Wam Nieszablonowy wybór! Wyjątkowo efektowny SUV Audi Q3 Black Edition S LIne w pakiecie ze mną :) Z przyjemnością będę do Waszej dyspozycji w tym ważnym dla Was dniu !

Kilka słów o mnie: 
Niedawno zostałem mężem więc doskonale wiem jak Ważny jest dla Was każdy szczegół w tym pięknym dniu. Jestem kierowcą z 10 letnim doświadczeniem. Cechuje mnie punktualność, wysoka kultura osobista. Na tak ważną uroczystość jaką jest ślub, jestem zawsze szykownie ubrany. Zapewne Panu Młodemu nie dorównam ale wstydu nie będzie ;) 

Aby umilić Wam podróż oraz rozluźnić napięcie związane z powagą tego dnia, serwuję schłodzone proseco - taki mały prezent ode mnie ;)
Nie liczę czasu. W Cenie jestem do Waszej dyspozycji od podstawienia auta u florystki po przyjazd po Pana Młodego, po Pannę Młodą, przejazd do Kościoła/ Urzędu Stanu Cywilnego oraz na salę weselną. 
Jeśli Wesele odbywa się w tej samej miejscowości co Ślub - nie ma limitu km ;) Jeśli w innej - kwestia do dogadania - jestem elastyczny. 

Jak wygląda współpraca ze mną? 
Jeśli Macie ochotę spotykamy się na kawie, podpisujemy umowę. Jeśli doskwiera Wam brak czasu, wszystko możemy załatwić online. Rezerwujemy termin i widzimy się w dniu Waszego Ślubu. 

W cenie jest również przystrojenie auta - białe róże na czarnym perłowym kolorze wyglądają elegancko, lekko i nowocześnie - po prostu z klasą. 
Na Wasze życzenie podstawie auto do wybranej przez Was florystki lub zaproponuje usługi swojej znajomej - majstersztyk z niewygórowanymi cenami! 

Jeśli macie jakieś pytania śmiało piszcie/ dzwońcie ! 
Do usłyszenia - Wasz szofer z klasą !

CENA STANDARDOWA: 250.00 zł

ODSŁON: 402

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Szykowny SUV Audi Q3 Sportback S Line. - zdjęcie pojazduSzykowny SUV Audi Q3 Sportback S Line. - zdjęcie pojazduSzykowny SUV Audi Q3 Sportback S Line. - zdjęcie pojazduSzykowny SUV Audi Q3 Sportback S Line. - zdjęcie pojazduSzykowny SUV Audi Q3 Sportback S Line. - zdjęcie pojazduSzykowny SUV Audi Q3 Sportback S Line. - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Adrian
Kraków
ODSŁON: 69
Kierowca
Witajcie ! jestem Adrian. Proponuję Wam Nieszablonowy wybór! Wyjątkowo efektowny SUV Audi Q3 Black Edition S LIne w pakiecie ze mną :) Z przyjemnością będę do Waszej dyspozycji w tym ważnym dla Was dniu !
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

250 zł
250 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems