Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Replika Alfa-Romeo Nestor


W latach 90-tych Jerzy Kwiatkowski z Katowic postanowił zbudować od podstaw auto, które miało się opierać o podzespoły nowoczesnych samochodów, a samym wyglądem nie odbiegać od Alfy-Romeo z lat 30-tych. Po wielu latach badań i testów na świat przyszedł pierwszy samochód w wersji 2-osobowej. Po latach poszerzono produkcję o wersję 5-cio osobową i taki model otrzymał nazwę "Nestor Majestic". 
Oferowany przez nas Nestor to 10-ty egzemplarz wyprodukowany w Katowicach. Podjęliśmy nie lada wyzwanie chcąc złożyć samochód według naszej wizji. Po dwóch latach starań możemy podziwiać wersję finalną. Teraz każda Para Młoda może poczuć emocje podczas jazdy tym niesamowitym kabrioletem w stylu retro, który zawiezie ich na ślub i wesele w dowolne miejsce w kraju. Auto zostało wyposażone w składany dach i w ogrzewanie, tak więc żadna pogoda nie jest mu straszna.

CENA STANDARDOWA: 250.00 zł

ODSŁON: 5142

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Replika Alfa-Romeo Nestor - zdjęcie pojazduReplika Alfa-Romeo Nestor - zdjęcie pojazduReplika Alfa-Romeo Nestor - zdjęcie pojazduReplika Alfa-Romeo Nestor - zdjęcie pojazduReplika Alfa-Romeo Nestor - zdjęcie pojazduReplika Alfa-Romeo Nestor - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Michał
Warszawa
ODSŁON: 3809
Kierowca
Piękne retro samochody na śluby i wesela - dzięki temu możecie mieć niezapomnianą przejażdżkę w dawnym stylu.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

250 zł
250 zł
Samochód ślubny Warszawa - Replika Alfa-Romeo Nestor
Samochód ślubny Warszawa - Replika Alfa-Romeo Nestor Ocena: 5,00 / 5 3 opinie
Wszystko, na co się umawialiśmy, zostało zrealizowane co do joty. Auta takie, o jakie prosiliśmy, punktualny, spokojny i życzliwy kierowca, po ślubie - spacer dla uspokojenia emocji... ;) Polecamy!
Agata Wojtko, Michał Kaczorowski, ślub: 2019-06-22
Wszystko w porządku. Super samochód. Fajny i miły kierowca.
Piotr Łapiński i Aleksandra Jaros, ślub: 2014-07-26
Usługa została wykonana przez Pana Michała bardzo profesjonalnie. Samochód był na czas, udekorowny według naszych wskazówek. Komunikacja z Panem Michałem była doskonała. Od razu otrzymywaliśmy odpowiedź na każde zadane mu pytanie. Dodatkowo, samochód przez niego oferowany był naprawdę oryginalny i piękny. Jesteśmy bardzo zadowoleni i będziemy zarówno Pana Michała, jak i Państwa portal polecać innym znajomym parom planującym ślub. Dziękujemy.
Kasia Kulanica, Jan Hajek, ślub: 2014-06-28
Wykonanie: DigiHex Systems