Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Porsche Panamera Turbo


Zasługujesz na to, aby w tym dniu poczuć się wyjątkowo. Masz prawo do wygodnego podróżowania i ciekawskich spojrzeń. Wynajem obejmuje przejazd wraz z elegancko ubranym, doświadczonym kierowcą:

  • odebranie Pana Młodego
  • dostarczenie go w całości do Panny Młodej :)
  • równie bezpieczne przewiezienie do kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego
  • przetransportowanie swieżo upieczonych Małżonków na salę weselną
  • przejazd na sesję zdjęciową (w dniu ślubu)
  • przystrojenie samochodu kwiatami sztucznymi, bądź przez Państwa florystę


Dodatkowe możliwości:Udostępniamy możliwość przybrania samochodu przez dwóch zaufanych, wybitnych florystów. Nie chcesz się zastanawiać jakie kwiaty wybrać?? Zrobimy to za Ciebie ! Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.Obsługujemy województwo małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, mazowieckie i podkarpackie. Możliwy jest dojazd do dalszych miejscowości. Wówczas cenę usługi ustalamy indywidualnie. Auto w stanie idealnym. Zadbane, czyste wnętrze. Właściciel niepalący. Gwarantuję pełną satysfakcję z oferowanej usługi.

CENA STANDARDOWA: 250.00 zł

ODSŁON: 4767

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Porsche Panamera Turbo - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo - zdjęcie pojazduPorsche Panamera Turbo - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.
Kierowca
Naszą pasją są samochody i właśnie w oparciu o tą pasję działamy
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

250 zł
250 zł

Promocja majowa!!

180 zł
Ślub w Maju? nie posiadasz jeszcze samochodu? Nie masz ochoty jechać samochodem, który pojawia się na co drugim ślubie? Skorzystaj z 30% zniżki na przejazd ślubny, Porsche Panamera Turbo!
180 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems