Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

PERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje


Lexus Convertible w perłowym kolorze Blizzard Pearl (nie jest to kolor biały ale perłowy [!]) z przepięknym efektem muszli morskiej, jest wyjątkowym, luksusowym kabrioletem, idealnym na ślub, studniówkę oraz inne tego typu uroczystości.

Para Młoda  nie musi się obawiać o ilość miejsca, gdyż samochód jest wygodny, wielkościowo zbliżony do sporej limuzyny, co zapewnia przestrzeń na tylnych siedzeniach.  Duży bagażnik spokojnie pomieści prezenty.

Auto wyposażone w otwerany elektrycznie dach, który skutecznie chroni przed zmianami pogody.

Wyjątkowy model.

TERAZ PROMOCYJNA CENA LAST MINUTE pakietu ślubno-weselnego to 450 zł (!) za całą imprezę na terenie Łodzi (!). Jest możliwość dojazdu do dowolnego miejsca na terenie Polski, cena i warunki ustalane indywidualnie.

Zaparszamy do kontaktu i rezerwacji :)

 

 

CENA STANDARDOWA: 150.00 zł

ODSŁON: 3517

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

PERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazduPERŁOWY Lexus CABRIO do ślubu i inne okazje - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Dariusz
Łódź
ODSŁON: 969
Kierowca
Oferta wynajmu unikatowego kabrioletu Lexus Convertible w perłowym kolorze Blizzard Pearl (to nie jest kolor biały, to jest kolor perłowy [!]) z efektem muszli morskiej.
Niespotykany model.
Wyjątkowo efektowne, przyciągające wzrok auto, robi niesamowite wrażenie na żywo.
Prócz ślubów istnieje możliwość wynajmu również na inne okazje typu teledysk, film, studniówka, komunia, chrzciny itp.
TERAZ PROMOCYJNA CENA LAST MINUTE standardowego pakietu ślubno-weselnego to 450 zł (!) za całą imprezę na terenie Łodzi (!). Jest możliwość dojazdu do dowolnego miejsca na terenie Polski, cena i warunki ustalane indywidualnie.
Zapraszam do kontaktu i rezerwacji :)
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

150 zł
150 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems