Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Mercedes Benz S Class Long z pakietem AMG 2017


Mam do zaoferowania państwu samochód Mercedes Benz S Class Long z pakietem AMG 2017 w kolorze czarny metalik (oblany specjalnym szkłem dla większego połysku) i kremowym wnętrzem, wraz z młodym kierowcą.

Zapewniamy standardowy i niestandardowy pakiet usług po uzgodnieniu w zakresie wynajmu samochodu z kierowcą na ślub, komunię, chrzciny, studniówkę i inne okoliczności, które spotykają nas w życiu.

Wynajem samochodu z kierowcą kosztuje 800 zł. Cena ostateczna zależy od miejsca docelowego, będzie Delikatnie większa o sobiewartość paliwa. Np. Dojazd i jazda po Krośnie i okolicach 800-850 zł, Dojazd do Rzeszówa i jazda po okolicach 850-900 zł.

Wystawiamy fakturę VAT.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

P.S. Szyberdach może być całkiem zamknięty wewnętrznym daszkiem przez 1 przycisk palca.

CENA STANDARDOWA: 800.00 zł

ODSŁON: 923

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Mercedes Benz S Class Long z pakietem AMG 2017 - zdjęcie pojazduMercedes Benz S Class Long z pakietem AMG 2017 - zdjęcie pojazduMercedes Benz S Class Long z pakietem AMG 2017 - zdjęcie pojazduMercedes Benz S Class Long z pakietem AMG 2017 - zdjęcie pojazduMercedes Benz S Class Long z pakietem AMG 2017 - zdjęcie pojazduMercedes Benz S Class Long z pakietem AMG 2017 - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Maksym
Korczyna
ODSŁON: 181
Kierowca
Jestem młodym i inteligentnym mężczyzną, jestem dyrektorem w rodzinnej firmie i prowadzimy restauracje wraz z hotelikiem "Stary Lwów w Krasnej" koło Krosna. Zdobywamy 3 lata z rzędu prestiżową odznakę "Gault & Millau".
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

800 zł
800 zł
[ brak komentarzy ]
Wykonanie: DigiHex Systems