Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Cadillac Brougham 1965


W 1965 roku fabryka Cadillaca w Michigan wypuściła całkowicie nowe nadwozie i dzięki temu wprowadziła markę w nową erę aut o klasycznych kształtach. Od tego roku całkowicie usunięto skrzydła w tylniej części błotników, natomiast buda została wyposażona w słupek środkowy łączący próg z dachem - w ten sposób bryła nabiera bardziej kanciastych kształtów.

To właśnie oferowany przez nas model zapoczątkował trwającą przeszło 20 lat erę klasycznej, kanciastej linii. Tapicerka skórzana, elektryczna kanapa i szyby, elektryczna antena, klimatyzacja wraz ze wspomaganiem kierownicy - te elemnty znajdziesz w tym modelu. Nasz Cadillac został całkowicie odrestaurowany w roku 2009, kiedy przeprowadzono kompleksową naprawę blacharsko-lakierniczą, wymieniono całą tapicerkę na nową i mechanicznie odbudowano wszystkie podzespoły. Dzięki temu Młoda Para może skorzystać z tego auta bez najmniejszych obaw, a podróż nim stanie się niezapomnianą pamiątką ślubu i wesela.

CENA STANDARDOWA: 250.00 zł

ODSŁON: 3092

ZDJĘCIA SAMOCHODU ŚLUBNEGO

Cadillac Brougham 1965 - zdjęcie pojazduCadillac Brougham 1965 - zdjęcie pojazduCadillac Brougham 1965 - zdjęcie pojazduCadillac Brougham 1965 - zdjęcie pojazduCadillac Brougham 1965 - zdjęcie pojazduCadillac Brougham 1965 - zdjęcie pojazdu

Formularz kontaktowy

Dane zostaną przekazane kierowcy.

Michał
Warszawa
ODSŁON: 3809
Kierowca
Piękne retro samochody na śluby i wesela - dzięki temu możecie mieć niezapomnianą przejażdżkę w dawnym stylu.
Moje auta

Oferta cenowa

Nazwa
Cena
Opis
Cena

Oferta standardowa

250 zł
250 zł
Samochód ślubny Warszawa - Cadillac Brougham 1965
Samochód ślubny Warszawa - Cadillac Brougham 1965 Ocena: 5,00 / 5 1 opiniaopinie
Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Kierowca jest elastyczny i nie robi żadnych problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi. Samochód jest niesamowity nim się normalnie płynie a nie jedzie :) Naprawdę polecamy.
Kamil Bieliński, ślub: 2016-09-03
Wykonanie: DigiHex Systems