Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Wybierz samochód na wesele w Gdynii

2017-05-18
Czym jechać do ślubu w Gdyni? Sprawdź, czym warto pojechać do ślubu. Dosyć ważnym jest, aby samochód do ślubu spełnił oczekiwania Młodej Pary, w związku z tym warto wiedzieć, na co zwrócić szczególną uwagę.

Nowoczesny luksus czy zawsze modne retro? 

Wybierając samochód na wesele, warto zastanowić się w jakim stylu i tradycji będzie organizowana cała uroczystość. Jeżeli jesteście wielbicielami luksusu i nowoczesnych rozwiązań, takie właśnie auto na pewno przypadnie Wam do gustu. Wśród oferowanych samochodów znajdują się takie modele jak Porsche Panamera, Maserati Gran Cabrio czy Qattroporte, klasyczny Chrysler 300C czy Jaguar XF. Do popularnych luksusowych wozów należą także Hammery czy limuzyny Lincoln. Wynajęcie nowoczesnego modelu samochodu na wesele to zwykle spełnienie marzeń Pana Młodego o przejażdżce swoim wymarzonym wozem, na którego kupno raczej go nie stać. Warto jednak zwrócić także uwagę na cenę wynajmu oraz dostępność auta w wybranym terminie. 

Niesłabnącą popularnością cieszą się wciąż cieszą się zabytkowe samochody w stylu retro, vintage czy boho. Nieprzerwanie robią one wrażenie zarówno na Młodej Parze, jak i na weselnych gościach. Wybór takiego samochodu świadczy także o wyjątkowym poczuciu stylu i klasie Młodej Pary. Należy jednak pamiętać, że nie pasuje on do nowoczesnych przyjęć. Świetnie dopełni natomiast klimatu uroczystości niczym z czarno-białych filmów. Zabytkowy Aston Martin czy Cadillac De Ville na pewno zapadną w pamięci na długo, jednak trzeba się liczyć z nieco wyższymi kosztami wynajmu niż w przypadku współczesnych pojazdów. Ponadto mogą stanowić świetny element urozmaicający ślubne plenery czy ślubny teledysk, na który decyduje się coraz więcej par. 

Jak wybrać auto na ślub w Gdyni

Gdy zdecydujecie już, w jakim stylu chcecie pojechać na ślub i wesele warto zorientować się, jakie samochody są dostępne w Waszym mieście w tym wyjątkowym terminie. Oferta samochodów na wesele w Gdyni jest natomiast na tyle szeroka, że decydując się zarówno na nowoczesne, jak i zabytkowe auto, na pewno znajdzie się coś idealnego. Z jakimi kosztami należy liczyć się przy wynajmie samochodu na ślub? Auto wynajmuje się zazwyczaj na godziny i taka też cena zwykle podawana jest w Naaszym serwisie. Zazwyczaj kwoty te oscylują w granicach 200-300 zł za godzinę, jednak wybierając zabytkowy wóz, należy liczyć się z wyższymi cenami. W cenie wynajmu znajduje się także obsługujący samochód kierowca, który dba o czystość i paliwo oraz dekoracje, którymi Para Młoda nie musi już zaprzątać sobie głowy. Po wyborze idealnego samochodu i usługodawcy trzeba pamiętać o podpisaniu stosownej umowy.

Umowa wynajmu auta na ślub – co powinna zawierać? 

W umowie wynajmu samochodu na ślub i wesele powinny znaleźć się podstawowe informacje: marka i model samochodu, data i godziny wynajmu, kwoty wpłaconych zaliczek czy ceny (godzinne, dobowe bądź zależne od ilości kilometrów). Ważne jest także, aby określić trasę oraz dokładny adres, pod który ma przyjechać nasza limuzyna. Warto zawrzeć w umowie także informację o tym, co się stanie, gdy dojdzie do usterki lub uruchomienie samochodu wyznaczonego dnia nie będzie możliwe. Można również wspomnieć o wybranych dekoracjach. Dzięki temu możemy mieć pewność, że tego wyjątkowego dnia unikniemy nieprzyjemnych i przykrych niespodzianek. 

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza samochodów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems