Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:
‹  lista aktualności

Najlepsze auto na wesele w Białymstoku

2017-04-16
Poszukując auto na wesele w Białymstoku trzeba przygotować się na wydatek już od 150 zł za godzinę. Standardowo cena za usługę zawiera już w sobie obsługę kierowcy oraz koszty paliwa. Oczywistą sprawą jest również to, że w tej cenie zawiera się również przystrojenie samochodu ślubnego. W zależności od tego, jaki samochód wybierzemy, cena może się różnić i to dlatego właśnie warto dobrze przemyśleć jego wybór.

Cena wynajmu samochodu - co zawiera?

Zapewne wiele razy, przeglądając liczne oferty wypożyczalni czy prywatnych kierowców zauważyliście kilka podobnych prawidłowości w cenach aut. Standardem oczywiście jest doświadczony, elegancko ubrany kierowca, który zawiezie nas do kościoła i na salę weselną. Zwykle w koszt wynajmu wlicza się także paliwo - przeważnie do 60 lub 80 kilometrów. Niestety rzadko się zdarza, że mamy nielimitowane kilometry. Darmowe jest także przystrojenie samochodu. Zwykle są to jednak sztuczne kwiaty lub jakaś podstawowa dekoracja, która nie każdemu przypadnie do gustu. Czasami wypożyczalnie dają gratisowo młodym również szampana, który pozwala się trochę odstresować po kościelnej uroczystości. Niektóre firmy oferują też w cenie wynajem auta na sesję ślubną.

Gdzie znajdziemy oferty wynajmu?

Jeśli szukacie auta na wesele w Białymstoku, oczywiście kopalnią wszelkich ofert jest internet. Tutaj znajdziemy wiele interesujących nas ogłoszeń w różnych cenach. Czasami też możemy skorzystać z porównywarek cenowych, które zestawiają wszystkie oferty z kilku wypożyczalni. Wystarczy tylko wpisać datę wynajmu i lokalizację, by przeglądać wszystkie dostępne w tym czasie samochody. Kilka fajnych ofert znajdziecie także w serwisie auta-wesele.pl. Warto rozejrzeć się również na targach ślubnych, a także przeszukać oferty w gazetach.

Samochody ślubne w Białymstoku - oferty

Niestety wybór aut w Białymstoku nie jest zbyt duży. Wiadomo, auto na wesele w Krakowie czy Wrocławiu znajdziemy dużo łatwiej niż w mniejszym mieście. Mimo to, znajdziemy tutaj coś, co powinno spodobać się zarówno fanom PRL-owskiej klasyki, jak i miłośnikom nowoczesnego stylu. Dla tych, którzy cenią sobie samochody zabytkowe, polecamy polskiego Fiata 125P. Jest to klasyka w wielkim stylu. Każdy, kto choć raz miał okazję nim jechać, wie, co to oznacza. Cena wynajmu tego samochodu to ok. 150 zł za godzinę lub 500 zł za 3 godziny (każda dodatkowa godzinka to 100 zł). Standardowo koszt wynajmu obejmuje obsługę kierowcy, paliwo, przejazd do 60 km oraz podstawową dekorację samochodu.

Miłośnicy nowoczesnego luksusu również znajdą coś dla siebie. Ten, kto choć raz widział na żywo Chryslera 300C, z pewnością wie, jakie wrażenie robi ten samochód. Pomieści on 10 osób, więc prócz państwa młodych i świadków, zmieszczą się tam także rodzice młodych. Cena wynajmu tego cacka za godzinę wynosi 300 zł w obrębie 60 km. Zapewne w podobnej cenie wypożyczymy samochód na ślub w Warszawie. Jednak za taką cenę warto zainwestować w ten piękny samochód. Goście z pewnością będą pod wrażeniem i gwarantujemy, że Wasz ślub nie zostanie zapomniany przez długi czas.

Dodaj komentarz – napisz co myślisz

    Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu obiektu.

    Poniżej baza samochodów ślubnych z największych miast:

    ‹  lista aktualności
    Wykonanie: DigiHex Systems