Auto na wesele i samochody weselne
Szukaj samochodu na wesele:

Auta na wesele Żywiec

domyślnie | ceny | ocen nowożeńców | miasta

Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu

Częstochowa
Oryginalny Klasyczny VW Garbus Do Ślubu
600.00 zł
5259

BMW X5 M-pakiet 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
5052

Audi A7 S-line 500 zł - Całość

Limanowa
Wynajem samochodów ślubnych Audi A7, BMW X5
100.00 zł
3658

Mercedes C, BMW F30, Mercedes CLA , Audi Q5

Bielsko-Biała
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy w Waszym wyjątkowym ...
150.00 zł
4244

Warszawa 223

Bielsko-Biała
Warszawa 223 z 1970r. w pięknej odsłonie z niebiesko-szarym wnętrzem.
250.00 zł
892

Fiat 125p

Bielsko-Biała
Oryginalnie zachowany zarówno pod względem kolorystki jak i wyposażenia niebieski Fiat ...
200.00 zł
765

Trabant 601

Bielsko-Biała
Trabant 601 jest oryginalnie zachowanym egzemplarzem, bez żadnej ingerencji mechanicznej od ...
150.00 zł
779

Fiat 126p

Bielsko-Biała
W 100% oryginalnie zachowany Maluch z 1976r. w żółtym kolorze, z pięknie ...
150.00 zł
705

Porsche Panamera

Kraków
Luksusowe Porsche Panamera w białym kolorze.
890.00 zł
406

Mercedes CLA (pakiet AMG)

Kraków
Luksusowy Mercedes CLA (pakiet AMG) biały
550.00 zł
390
Liczba pozycji: 16

Województwo Śląskie – zobacz listę samochodów na wesele z innych miast:

Wynajem samochodów ślubnych Żywiec - nasz przewodnik

Przygotowanie uroczystości zawsze wymaga od zakochanych par pełnej mobilizacji. Zależy nam na tym, żeby wszystko układało się po naszej myśli. Chcemy być zadowoleni. Jeśli chodzi o ślub, który zaliczany jest do tych najważniejszych uroczystości, warto podkreślić, że obecne czasy są zdecydowanie bardziej wymagające. Jednocześnie nasz rynek staje się coraz bardziej bogaty pod względem rozwoju firm usługowych, a to oznacza, że mamy coraz więcej możliwości. Może zdarzyć się nawet tak, ze odciążymy siebie całkowicie, oddając „pałeczkę” zaufanym ludziom, którzy zorganizują dla nas przyjęcie spełniające nasze oczekiwania. Wtedy zadbamy jedynie o ustalenie konkretnego terminu a resztą zajmą się ludzie przez nas wynajęci. To specjaliści branży ślubnej zrobią wszystko, by nas uszczęśliwić w tym dniu. Oczywiście najpierw muszą bliżej poznać nas, nasze pragnienia i oczekiwania.


Przygotowania do ślubu i wesela.

Każdy punkt ułożonego scenariusza powinien być z nami skonsultowany. Z zadowoleniem możemy wtedy dokonywać określonych wyborów pod okiem specjalistów, którzy posiadają określone umiejętności i wiedzą, co sprawi, że będziemy zadowoleni. Samochód jest ważnym akcentem tego wyjątkowego dnia, dlatego w takiej sytuacji zdajmy się na pomoc, ale kierujmy się naszymi pragnieniami. W tej sytuacji wybór określonej marki samochodu będzie wiązał się z odpowiednim stylem. Będzie tym głównym akcentem. Dobór rodzaju, koloru oraz dekoracja samochodu sprawią, że znajdziemy się we właściwym miejscu. Zapewne realizowana sesja ślubna z udziałem wybranego pojazdu ślubnego zaskoczy każdego. Do jej zrealizowania musimy znależć odpowiedniego fotografa. Oferty sprawdzonych osób można porównać tutaj.

Żywiec miastem z charakterem.

Żywiec to miasto położone nad Jeziorem Żywieckim w Kotlinie Żywieckiej. Nad miastem góruje góra Grojec, a na obrzeżach ulokowały się malownicze szczyty Beskidu Małego i Beskidu Żywieckiego. Nie brakuje tutaj miejsc, które fotograf ślubny lub kamerzysta mogą wykorzystać podczas tworzenia sesji ślubnej. Ostatnio został zmodernizowany Rynek, w którym można zrealizować wspaniałe, klimatyczne ujęcia. Będą one odpowiednie dla romantycznej lub zwariowanej sesji ślubnej. Sesja w plenerze może także wykorzystywać wiele innych walorów Żywiecczyzny, a w te ciekawe miejsca można udać się wynajętym samochodem ślubnym. Trzeba tylko z kierowcą uzgodnić wszelkie szczegóły.

Kamerzysta i fotograf mogą przeprowadzić ciekawą sesję ślubną w wybranych plenerach.. Mogą udać się także nad jezioro Międzybrodzkie oraz górę Żar, z której rozpościerają się wspaniałe widoki. Niedaleko znajduje się także Skansen Wsi Żywieckiej, gdzie atrakcyjne ujęcia można utrwalić w nietypowy sposób. Pomysłowe sesje mogą również dotyczyć wycieczek górskich w pasma beskidzkie oraz podróżowania malowniczą pętlą beskidzką. Do realizacji tego celu potrzebna jest sprzyjająca aura. W przypadku jej braku można sesję zrealizować w innym terminie.

Na terenie Żywca i okolic mogą powstać bardzo ciekawe ujęcia. Pamiątkowe filmy ślubne oraz zdjęcia nawet po latach będą przypominać wspaniałe chwile zaślubin i wesela. Będą cudownym wspomnieniem, do którego warto powracać.

Najpopularniejsze miasta:

Wykonanie: DigiHex Systems